x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er geurkaarsen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Taste Of Nature geurkaars

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in geurkaars categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Taste Of Nature Geurkaars Taste Of Nature 175g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179799376.jpg
      Taste Of Nature Taste Of Nature Geurkaars Taste Of Nature 175g Geurkaars Taste Of Nature 175g Geurkaars Taste Of Nature 175g Taste Of Nature Geurkaars taste of nature Samenstelling 100% natuurlijk wax. Gebruik Niet langer dan 2 uur laten branden per dag. knip de lont regelmatig bij voor een betere verbranding van de wax. Waarschuwingen Laat de kaars niet langer dan 2 uur branden per dag. Niet gebruiken in een gesloten ruimte. Niet gebruiken waar droogte heerst. Vermijd contact met huid en ogen. Niet doorslikken. Bij inname of spetters op de huid of ogen, neem contact op met een dokter en laat de verpakking zien. Fa... (1)
      Taste Of Nature Geurkaars Taste Of Nature 175g
      • 03700324424342
      2
      deal
      30.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • RITUALS DEFAULT
        • rituals
      • IKEA DEFAULT
        • ikea
      • Baobab DEFAULT
        • baobab
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • RITUALS (rituals)
      • IKEA (ikea)
      • Baobab (baobab)
      • HEMA (hema)
      • Bolsius (bolsius)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • ABC-led (abc_led)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Adventure Goods (adventure_goods)
      • Aegis (aegis)
      • Afi (afi)
      • Air Wick (air_wick)
      • Airpure (airpure)
      • Airwick (airwick)
      • Alchemy Gothic (alchemy_gothic)
      • Alessi (alessi)
      • Alma (alma)
      • Amadeus (amadeus)
      • Ambiente (ambiente)
      • Amscan (amscan)
      • Amélie et Mélanie (ame_lie_et_me_lanie)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Aquanova (aquanova)
      • Aroma di Rogito (aroma_di_rogito)
      • Arti Casa (arti_casa)
      • Ashleigh & Burwood (ashleigh_burwood)
      • Atelier Rebul (atelier_rebul)
      • Atkinsons (atkinsons)
      • Back-2-nature (back_2_nature)
      • Balm Balm (balm_balm)
      • Balvi (balvi)
      • Basic (basic)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benson (benson)
      • Best Choice (best_choice)
      • BIC (bic)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Biosun (biosun)
      • Bitten (bitten)
      • Blomus (blomus)
      • Bloom (bloom)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boland (boland)
      • Boltze (boltze)
      • Bomb Cosmetics (bomb_cosmetics)
      • Bon Parfumeur (bon_parfumeur)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Bouwman (bouwman)
      • BOY SMELLS (boy_smells)
      • Brabantia (brabantia)
      • Braxton (braxton)
      • Bridgewater (bridgewater)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Carnival Toys (carnival_toys)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Castelbel (castelbel)
      • Cbd (cbd)
      • Cepewa (cepewa)
      • CF label (cf_label)
      • Chimb (chimb)
      • Christmas (christmas)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • CIVILIGHT (civilight)
      • CJ Wildbird (cj_wildbird)
      • Cj Wildlife (cj_wildlife)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clayre en eef (clayre_en_eef)
      • Clementoni (clementoni)
      • CMP (cmp)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Collines de Prov (collines_de_prov)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Compactor (compactor)
      • Compagnie De Provence (compagnie_de_provence)
      • Coppens (coppens)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creations (creations)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creotime (creotime)
      • Ct (ct)
      • D&M (d_m)
      • D&M Deco (d_m_deco)
      • Deco (deco)
      • Dekodonia (dekodonia)
      • Depesche (depesche)
      • Depot (depot)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Design Letters (design_letters)
      • Diana (diana)
      • Dipam (dipam)
      • Diptyque (diptyque)
      • Disney (disney)
      • DKD Home Decor (dkd_home_decor)
      • Doiy (doiy)
      • Dulaire (dulaire)
      • Duni (duni)
      • Durance (durance)
      • Dörr (do_rr)
      • Easyline (easyline)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Edco (edco)
      • Eduplay (eduplay)
      • Esotec (esotec)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • eStore (estore)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exotac (exotac)
      • Extra (extra)
      • Fairtrade (fairtrade)
      • Fancy flames (fancy_flames)
      • FDL (fdl)
      • Finnmari (finnmari)
      • Fisura (fisura)
      • FlinQ (flinq)
      • Florame (florame)
      • Folat (folat)
      • FUENTE (fuente)
      • Fun (fun)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • Glade (glade)
      • Goebel (goebel)
      • Goki (goki)
      • Goloka (goloka)
      • GORJUSS (gorjuss)
      • GOUDA (gouda)
      • Grace Cole (grace_cole)
      • Grafix (grafix)
      • Graham & Brown (graham_brown)
      • Greenleaf (greenleaf)
      • Grundig (grundig)
      • Gusta (gusta)
      • Guzzini (guzzini)
      • H&S (h_s)
      • Hakbijl Glass (hakbijl_glass)
      • Hallmark (hallmark)
      • Happy-House (happy_house)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • Haza (haza)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Heitech (heitech)
      • Hemp Care (hemp_care)
      • Hi (hi)
      • Himla (himla)
      • HK Living (hk_living)
      • Home (home)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • HOME & Styling collection (home_styling_collection)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Nature (house_of_nature)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Housevitamin (housevitamin)
      • HQ (hq)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • Import (import)
      • Inspire (inspire)
      • Ipuro (ipuro)
      • J-Line (j_line)
      • Janzen (janzen)
      • Jiri & Friends (jiri_friends)
      • Jline (jline)
      • Jo Malone (jo_malone)
      • JOIK (joik)
      • Jolipa (jolipa)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Juliette has a Gun (juliette_has_a_gun)
      • Jupiter (jupiter)
      • Kalina (kalina)
      • Kartell (kartell)
      • Katie Loxton (katie_loxton)
      • Kayori (kayori)
      • Kerst (kerst)
      • Kersten (kersten)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kitchen trend products (kitchen_trend_products)
      • Kitsch Kitchen (kitsch_kitchen)
      • Kneipp (kneipp)
      • KOBO (kobo)
      • Kolony (kolony)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koopman (koopman)
      • Kringle Candle (kringle_candle)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • La crosse (la_crosse)
      • Label2X (label2x)
      • Lalique (lalique)
      • Lampe Berger (lampe_berger)
      • Lavandière De Provence (lavandie_re_de_provence)
      • Le Couvent Maison de Parfum (le_couvent_maison_de_parfum)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Leeff (leeff)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Leonique (leonique)
      • Lesara (lesara)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifetime (lifetime)
      • Lifetime Clean (lifetime_clean)
      • Light & Living (light_living)
      • Linari (linari)
      • Lladro (lladro)
      • LOKS (loks)
      • Lolaa (lolaa)
      • Lolita Lempicka (lolita_lempicka)
      • Lotus (lotus)
      • Lou Candeloun (lou_candeloun)
      • Luckies (luckies)
      • Lumineo (lumineo)
      • Lunimeo (lunimeo)
      • Lupine (lupine)
      • Luxury label (luxury_label)
      • Magic By Peha (magic_by_peha)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Maison Francis Kurkdjian (maison_francis_kurkdjian)
      • Maison Martin Margiela (maison_martin_margiela)
      • Marc Inbane (marc_inbane)
      • Marie-Stella-Maris (marie_stella_maris)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mathilde M (mathilde_m)
      • Max Benjamin (max_benjamin)
      • Mayfer (mayfer)
      • Melinera (melinera)
      • Meraki (meraki)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Montana (montana)
      • Moresque (moresque)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MPOWERD (mpowerd)
      • Mr & mrs fragrance (mr_mrs_fragrance)
      • Mr Storm (mr_storm)
      • My (my)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • Müller (mu_ller)
      • Nampook (nampook)
      • Natura (natura)
      • Nesti dante (nesti_dante)
      • Nivea (nivea)
      • No name (no_name)
      • Noname (noname)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • NOSA (nosa)
      • Nuance (nuance)
      • Numskull (numskull)
      • NVT (nvt)
      • O'daddy (o_daddy)
      • Oliphant (oliphant)
      • Olympia (olympia)
      • Onbekend (onbekend)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Orange85 (orange85)
      • Orgami (orgami)
      • Others (others)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Outdoor Lights (outdoor_lights)
      • Pa design (pa_design)
      • Paladone (paladone)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pappas (pappas)
      • Papstar (papstar)
      • Parks London (parks_london)
      • Party Deco (party_deco)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • Philips (philips)
      • Phoenix (phoenix)
      • Pink (pink)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Plantes & Parfums (plantes_parfums)
      • Playtime (playtime)
      • Pomax (pomax)
      • Pranarôm (pranaro_m)
      • Praxis (praxis)
      • Premier (premier)
      • Present Time (present_time)
      • Primavera (primavera)
      • Primavera Life GmbH (primavera_life_gmbh)
      • Productief (productief)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Pumpkin (pumpkin)
      • Pyramid (pyramid)
      • Q-Lights (q_lights)
      • Rancé (rance_)
      • Ranex (ranex)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rex London (rex_london)
      • Rivel (rivel)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Robijn (robijn)
      • Rocaflor (rocaflor)
      • Rose (rose)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Ruben Robijn (ruben_robijn)
      • Rustik Lys (rustik_lys)
      • Räder (ra_der)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Satya (satya)
      • Satya Nag Champa (satya_nag_champa)
      • Scento (scento)
      • Schneider Electric (schneider_electric)
      • Sence (sence)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Senza (senza)
      • Serax (serax)
      • Shearer Candles (shearer_candles)
      • Simply Zen (simply_zen)
      • Sirius (sirius)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • sisley (sisley)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Skandinavisk (skandinavisk)
      • Smooz (smooz)
      • Snowflake (snowflake)
      • Soehnle (soehnle)
      • Something Different (something_different)
      • Sompex (sompex)
      • SOMPEX GMBH & CO KG (sompex_gmbh_co_kg)
      • Spiru (spiru)
      • SPL (spl)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stoned (stoned)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Sweet (sweet)
      • Ta (ta)
      • Taste Of Nature (taste_of_nature)
      • TecTake (tectake)
      • Tenderflame (tenderflame)
      • Terre Doc (terre_doc)
      • Therme (therme)
      • Thierry Mugler (thierry_mugler)
      • This Works (this_works)
      • Timstor (timstor)
      • Tom (tom)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Topco (topco)
      • TOPModel (topmodel)
      • Toy Story (toy_story)
      • Tronje (tronje)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Valetti (valetti)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Vase the World (vase_the_world)
      • Veripart (veripart)
      • Victory (victory)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villaflor (villaflor)
      • Village (village)
      • Voluspa (voluspa)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wax Lyrical (wax_lyrical)
      • We Love The Planet (we_love_the_planet)
      • Wellmark (wellmark)
      • Wetelux (wetelux)
      • WIJCK (wijck)
      • Wildlife Garden (wildlife_garden)
      • Wilton (wilton)
      • Wonderwick (wonderwick)
      • Woodwick (woodwick)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zone (zone)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €13 (budget)
      • €13 - €20 (low)
      • €20 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Copper (copper)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Type Kaars (type_kaars):
      • Dinerkaarsen (dinerkaarsen)
      • Geurkaars (geurkaars)
      • Led Kaars (led_kaars)
      • Stompkaarsen (stompkaarsen)
      • Verjaardagskaarsen (verjaardagskaarsen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 8 cm (hoogte_cm_1)
      • 8 cm - 14 cm (hoogte_cm_2)
      • 14 cm - 28 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 28 cm (hoogte_cm_4)
    • Branduren (branduren):
      • < 20 Uur (branduren_1)
      • 20 Uur - 25 Uur (branduren_2)
      • 25 Uur - 50 Uur (branduren_3)
      • ≥ 50 Uur (branduren_4)
    • Geur (geur):
      • Citronella (citronella)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 9 cm (breedte_cm_1)
      • 9 cm - 14 cm (breedte_cm_2)
      • 14 cm - 21 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 21 cm (breedte_cm_4)
    • teamvergelijk@vergelijk.be