x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er geurkaarsen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Village geurkaars

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in geurkaars categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Village Candle - Mermaid Tales - Mini Candle - 25 Branduren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159505291.jpg
      Village Village Candle - Mermaid Tales - Mini Candle - 25 Branduren Candle - Mermaid Tales - Mini Candle - 25 Branduren Candle - Mermaid Tales - Mini Candle - 25 Branduren Village Candle - Mermaid Tales - Mini Candle - 25 Branduren (1)
      Village Candle - Mermaid Tales - Mini Candle - 25 Branduren
      • 00602406641407
      2
      deal
      17.90 EUR
    • Village Candle - Spiced Noir - Mini Candle - 25 Branduren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159715529.jpg
      Village Village Candle - Spiced Noir - Mini Candle - 25 Branduren Candle - Spiced Noir - Mini Candle - 25 Branduren Candle - Spiced Noir - Mini Candle - 25 Branduren Village CandleSpiced Noir geurkaars Dit is een geurkaars met een kruidige geur van nootmuskaat, kardemom en musk. Voeg een sprankje toe aan alledaagse avonden met een warme, kruidige geur die je door tot nu toe onontdekte hoeken van je geest voert en je energie oplaadt tot de volgende dag. Specificaties: Kleur: lichtbruin Geslacht: unisex Materiaal: wax, glas Afmetingen: 6,5 x 6,5 x 7 cm (lxbxh) Aantal branduren: 25 Geursoort: kruidig Gewicht: 92 gram (1)
      Village Candle - Spiced Noir - Mini Candle - 25 Branduren
      • 00602406640530
      1
      deal
      20.90 EUR
    • Village Candle - Grapefruit Turmeric Tonic - Mini Candle - 25 Branduren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159473860.jpg
      Village Village Candle - Grapefruit Turmeric Tonic - Mini Candle - 25 Branduren Candle - Grapefruit Turmeric Tonic - Mini Candle - 25 Branduren Candle - Grapefruit Turmeric Tonic - Mini Candle - 25 Branduren Village Candle - Grapefruit Turmeric Tonic - Mini Candle - 25 Branduren (1)
      Village Candle - Grapefruit Turmeric Tonic - Mini Candle - 25 Branduren
      • 00602406641100
      1
      16.95 EUR
    • Village Candle - Sugarplum Fairy - Mini Candle - 25 Branduren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159703763.jpg
      Village Village Candle - Sugarplum Fairy - Mini Candle - 25 Branduren Candle - Sugarplum Fairy - Mini Candle - 25 Branduren Candle - Sugarplum Fairy - Mini Candle - 25 Branduren Village Candle - Sugarplum Fairy - Mini Candle - 25 Branduren (1)
      Village Candle - Sugarplum Fairy - Mini Candle - 25 Branduren
      • 00602406640134
      1
      16.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • RITUALS DEFAULT
        • rituals
      • IKEA DEFAULT
        • ikea
      • Baobab DEFAULT
        • baobab
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • RITUALS (rituals)
      • IKEA (ikea)
      • Baobab (baobab)
      • HEMA (hema)
      • Bolsius (bolsius)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • ABC-led (abc_led)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Adventure Goods (adventure_goods)
      • Aegis (aegis)
      • Afi (afi)
      • Air Wick (air_wick)
      • Airpure (airpure)
      • Airwick (airwick)
      • Alchemy Gothic (alchemy_gothic)
      • Alessi (alessi)
      • Alma (alma)
      • Amadeus (amadeus)
      • Ambiente (ambiente)
      • Amscan (amscan)
      • Amélie et Mélanie (ame_lie_et_me_lanie)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Aquanova (aquanova)
      • Aroma di Rogito (aroma_di_rogito)
      • Arti Casa (arti_casa)
      • Ashleigh & Burwood (ashleigh_burwood)
      • Atelier Rebul (atelier_rebul)
      • Atkinsons (atkinsons)
      • Back-2-nature (back_2_nature)
      • Balm Balm (balm_balm)
      • Balvi (balvi)
      • Bambino (bambino)
      • Basic (basic)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benson (benson)
      • Best Choice (best_choice)
      • BIC (bic)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Biosun (biosun)
      • Bitten (bitten)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bloom (bloom)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boland (boland)
      • Boltze (boltze)
      • Bomb Cosmetics (bomb_cosmetics)
      • Bon Parfumeur (bon_parfumeur)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Bouwman (bouwman)
      • BOY SMELLS (boy_smells)
      • Brabantia (brabantia)
      • Braxton (braxton)
      • Bridgewater (bridgewater)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Carnival Toys (carnival_toys)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Castelbel (castelbel)
      • Cbd (cbd)
      • Cepewa (cepewa)
      • CF label (cf_label)
      • Chimb (chimb)
      • Christmas (christmas)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • CIVILIGHT (civilight)
      • CJ Wildbird (cj_wildbird)
      • Cj Wildlife (cj_wildlife)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clayre en eef (clayre_en_eef)
      • Clementoni (clementoni)
      • CMP (cmp)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Collines de Prov (collines_de_prov)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Compagnie De Provence (compagnie_de_provence)
      • Coppens (coppens)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creations (creations)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creotime (creotime)
      • Ct (ct)
      • D&M (d_m)
      • D&M Deco (d_m_deco)
      • Deco (deco)
      • Dekodonia (dekodonia)
      • Depesche (depesche)
      • Depot (depot)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Design Letters (design_letters)
      • Diana (diana)
      • Dipam (dipam)
      • Diptyque (diptyque)
      • Disney (disney)
      • DKD Home Decor (dkd_home_decor)
      • Doiy (doiy)
      • Dulaire (dulaire)
      • Duni (duni)
      • Durance (durance)
      • Dörr (do_rr)
      • Easyline (easyline)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Edco (edco)
      • Eduplay (eduplay)
      • Eglo (eglo)
      • Esotec (esotec)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • eStore (estore)
      • Excellent (excellent)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exotac (exotac)
      • Extra (extra)
      • Fairtrade (fairtrade)
      • Fancy flames (fancy_flames)
      • FDL (fdl)
      • Finnmari (finnmari)
      • Fisura (fisura)
      • FlinQ (flinq)
      • Florame (florame)
      • FUENTE (fuente)
      • Fun (fun)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • Glade (glade)
      • Goebel (goebel)
      • Goki (goki)
      • Goloka (goloka)
      • GORJUSS (gorjuss)
      • GOUDA (gouda)
      • Grace Cole (grace_cole)
      • Grafix (grafix)
      • Graham & Brown (graham_brown)
      • Greenleaf (greenleaf)
      • Grundig (grundig)
      • Gusta (gusta)
      • Guzzini (guzzini)
      • H&S (h_s)
      • Hakbijl Glass (hakbijl_glass)
      • Hallmark (hallmark)
      • Happy-House (happy_house)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Heitech (heitech)
      • Heitronic (heitronic)
      • Hemp Care (hemp_care)
      • Hi (hi)
      • Himla (himla)
      • HK Living (hk_living)
      • Home (home)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • HOME & Styling collection (home_styling_collection)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Nature (house_of_nature)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Housevitamin (housevitamin)
      • HQ (hq)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • Import (import)
      • Inspire (inspire)
      • Ipuro (ipuro)
      • J-Line (j_line)
      • Janzen (janzen)
      • Jiri & Friends (jiri_friends)
      • Jline (jline)
      • Jo Malone (jo_malone)
      • JOIK (joik)
      • Jolipa (jolipa)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Jupiter (jupiter)
      • Kalina (kalina)
      • Kartell (kartell)
      • Katie Loxton (katie_loxton)
      • Kayori (kayori)
      • Kerst (kerst)
      • Kersten (kersten)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kitchen trend products (kitchen_trend_products)
      • Kitsch Kitchen (kitsch_kitchen)
      • Kneipp (kneipp)
      • KOBO (kobo)
      • Kolony (kolony)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koopman (koopman)
      • Kringle Candle (kringle_candle)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • La crosse (la_crosse)
      • Label2X (label2x)
      • Lalique (lalique)
      • Lampe Berger (lampe_berger)
      • Lavandière De Provence (lavandie_re_de_provence)
      • Le Couvent Maison de Parfum (le_couvent_maison_de_parfum)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Leeff (leeff)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Leonique (leonique)
      • Lesara (lesara)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifetime (lifetime)
      • Lifetime Clean (lifetime_clean)
      • Light & Living (light_living)
      • Linari (linari)
      • Lladro (lladro)
      • LOKS (loks)
      • Lolaa (lolaa)
      • Lolita Lempicka (lolita_lempicka)
      • Lotus (lotus)
      • Lou Candeloun (lou_candeloun)
      • Luckies (luckies)
      • Lumineo (lumineo)
      • Lunimeo (lunimeo)
      • Lupine (lupine)
      • Luxury label (luxury_label)
      • Magic By Peha (magic_by_peha)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Maison Francis Kurkdjian (maison_francis_kurkdjian)
      • Maison Martin Margiela (maison_martin_margiela)
      • Marc Inbane (marc_inbane)
      • Marie-Stella-Maris (marie_stella_maris)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mathilde M (mathilde_m)
      • Max Benjamin (max_benjamin)
      • Mayfer (mayfer)
      • Melinera (melinera)
      • Meraki (meraki)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mikamax (mikamax)
      • Miko (miko)
      • Millefiori (millefiori)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Montana (montana)
      • Moresque (moresque)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MPOWERD (mpowerd)
      • Mr & mrs fragrance (mr_mrs_fragrance)
      • Mr Storm (mr_storm)
      • Mr. Wonderful (mr_wonderful)
      • My (my)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • Müller (mu_ller)
      • Nampook (nampook)
      • Natura (natura)
      • Nesti dante (nesti_dante)
      • Nivea (nivea)
      • No name (no_name)
      • Noble Isle (noble_isle)
      • Noname (noname)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • NOSA (nosa)
      • Nuance (nuance)
      • Numskull (numskull)
      • NVT (nvt)
      • O'daddy (o_daddy)
      • Olympia (olympia)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Orange85 (orange85)
      • Orgami (orgami)
      • Others (others)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Outdoor Lights (outdoor_lights)
      • Pa design (pa_design)
      • Paladone (paladone)
      • Paper Dreams (paper_dreams)
      • Pappas (pappas)
      • Papstar (papstar)
      • Parks London (parks_london)
      • Party Deco (party_deco)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • Philips (philips)
      • Phoenix (phoenix)
      • Pink (pink)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Plantes & Parfums (plantes_parfums)
      • Playtime (playtime)
      • Pomax (pomax)
      • Pranarôm (pranaro_m)
      • Praxis (praxis)
      • Premier (premier)
      • Present Time (present_time)
      • Primavera (primavera)
      • Primavera Life GmbH (primavera_life_gmbh)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Pumpkin (pumpkin)
      • Pyramid (pyramid)
      • Q-Lights (q_lights)
      • Rancé (rance_)
      • Ranex (ranex)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rex London (rex_london)
      • Rivel (rivel)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Robijn (robijn)
      • Rocaflor (rocaflor)
      • Rose (rose)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Ruben Robijn (ruben_robijn)
      • Rustik Lys (rustik_lys)
      • Räder (ra_der)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Satya (satya)
      • Satya Nag Champa (satya_nag_champa)
      • Scento (scento)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Senza (senza)
      • Serax (serax)
      • Shearer Candles (shearer_candles)
      • Simply Zen (simply_zen)
      • Sirius (sirius)
      • sisley (sisley)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Skandinavisk (skandinavisk)
      • Smooz (smooz)
      • Snowflake (snowflake)
      • Soehnle (soehnle)
      • Something Different (something_different)
      • Sompex (sompex)
      • SOMPEX GMBH & CO KG (sompex_gmbh_co_kg)
      • Spiru (spiru)
      • SPL (spl)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stoned (stoned)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Sweet (sweet)
      • Ta (ta)
      • Taste Of Nature (taste_of_nature)
      • TecTake (tectake)
      • Tenderflame (tenderflame)
      • Terre Doc (terre_doc)
      • Therme (therme)
      • Thierry Mugler (thierry_mugler)
      • This Works (this_works)
      • Timstor (timstor)
      • Tom (tom)
      • Topco (topco)
      • TOPModel (topmodel)
      • Toy Story (toy_story)
      • Tronje (tronje)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Vase the World (vase_the_world)
      • Veripart (veripart)
      • Victory (victory)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villaflor (villaflor)
      • Village (village)
      • Voluspa (voluspa)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wax Lyrical (wax_lyrical)
      • We Love The Planet (we_love_the_planet)
      • Wellmark (wellmark)
      • Wetelux (wetelux)
      • WIJCK (wijck)
      • Wildlife Garden (wildlife_garden)
      • Wilton (wilton)
      • Wonderwick (wonderwick)
      • Woodwick (woodwick)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yankee candle (yankee_candle)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zone (zone)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €13 (budget)
      • €13 - €20 (low)
      • €20 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Copper (copper)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Type Kaars (type_kaars):
      • Dinerkaarsen (dinerkaarsen)
      • Geurkaars (geurkaars)
      • Led Kaars (led_kaars)
      • Stompkaarsen (stompkaarsen)
      • Verjaardagskaarsen (verjaardagskaarsen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 8 cm (hoogte_cm_1)
      • 8 cm - 14 cm (hoogte_cm_2)
      • 14 cm - 28 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 28 cm (hoogte_cm_4)
    • Branduren (branduren):
      • < 10 Uur (branduren_1)
      • 10 Uur - 20 Uur (branduren_2)
      • 20 Uur - 45 Uur (branduren_3)
      • ≥ 45 Uur (branduren_4)
    • Geur (geur):
      • Citronella (citronella)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 9 cm (breedte_cm_1)
      • 9 cm - 14 cm (breedte_cm_2)
      • 14 cm - 21 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 21 cm (breedte_cm_4)
    • teamvergelijk@vergelijk.be