x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kaartspellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    AEG kaartspel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kaartspel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • AEG Smash Up - What Were We Thinking
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82768761.jpg
      AEG AEG Smash Up - What Were We Thinking Smash Up - What Were We Thinking Smash Up - What Were We Thinking Fabrikant: AEG (1)
      AEG Smash Up - What Were We Thinking
      • 00729220055118
      2
      34.90 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • 999 Games DEFAULT
        • 999_games
      • Ravensburger DEFAULT
        • ravensburger
      • King DEFAULT
        • king
      • Bicycle DEFAULT
        • bicycle
      • Cards Against Humanity DEFAULT
        • cards_against_humanity
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • €35 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • 999 Games (999_games)
      • Mattel (mattel)
      • Steve Jackson Games (steve_jackson_games)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • White Goblin Games (white_goblin_games)
      • AEG (aeg)
      • Alderac entertainment group (alderac_entertainment_group)
      • Arcane Tinmen (arcane_tinmen)
      • Arcane wonders (arcane_wonders)
      • Ares Games (ares_games)
      • Asmodee (asmodee)
      • Atlas Games (atlas_games)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Bandai (bandai)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Beleduc (beleduc)
      • Bestway (bestway)
      • Bezier Games (bezier_games)
      • Bicycle (bicycle)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bioviva (bioviva)
      • Blam (blam)
      • Book (book)
      • Brain Games (brain_games)
      • Breaking Games (breaking_games)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Brotherwise Games (brotherwise_games)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Bsm (bsm)
      • Buffalo (buffalo)
      • Car Plus (car_plus)
      • Cards Against Humanity (cards_against_humanity)
      • Cartamundi (cartamundi)
      • Chicco (chicco)
      • Clementoni (clementoni)
      • CMON Limited (cmon_limited)
      • Cocktail games (cocktail_games)
      • Copag (copag)
      • Creativity Hub (creativity_hub)
      • Cryptozoic Entertainment (cryptozoic_entertainment)
      • Czech Games Edition (czech_games_edition)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Darpeje OD (darpeje_od)
      • DaVinci Games (davinci_games)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • Dujardin (dujardin)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Educa (educa)
      • Engelhart (engelhart)
      • Enigma (enigma)
      • Escabbo (escabbo)
      • Exploding Kittens (exploding_kittens)
      • Fantasy Flight Games (fantasy_flight_games)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Fournier (fournier)
      • Game salute (game_salute)
      • GameGenic (gamegenic)
      • Gamelyn Games (gamelyn_games)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gibsons (gibsons)
      • Gigamic (gigamic)
      • Goliath (goliath)
      • Greater Than Games (greater_than_games)
      • Haba (haba)
      • Happy Hop (happy_hop)
      • Hasbro (hasbro)
      • Helvetiq (helvetiq)
      • HOT Games (hot_games)
      • Hurrican games (hurrican_games)
      • Identity Games (identity_games)
      • IDW Games (idw_games)
      • Iello (iello)
      • Indie Boards And Cards (indie_boards_and_cards)
      • Indie Boards & Cards (indie_boards_cards)
      • Infinifun (infinifun)
      • Janod (janod)
      • Joustra (joustra)
      • Jumbo (jumbo)
      • Just games (just_games)
      • K3 (k3)
      • Kickstarter (kickstarter)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kinderboeken (kinderboeken)
      • King (king)
      • Koelkastpoezie (koelkastpoezie)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Konami (konami)
      • Kosmos (kosmos)
      • Lansay (lansay)
      • Lautapelit (lautapelit)
      • LEGO (lego)
      • Level 99 Games (level_99_games)
      • Libellud (libellud)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Longfield Darts (longfield_darts)
      • Longfield Games (longfield_games)
      • Looney Labs (looney_labs)
      • Ludi (ludi)
      • Marvin'S Magic (marvin_s_magic)
      • MEGABLEU (megableu)
      • Moodzz (moodzz)
      • Moses (moses)
      • Nathan (nathan)
      • Nemesis Now (nemesis_now)
      • Nova Carta (nova_carta)
      • Osprey (osprey)
      • Paladone (paladone)
      • Panini (panini)
      • Philos (philos)
      • Piatnik (piatnik)
      • Plan B (plan_b)
      • PlanToys (plantoys)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Poromagia (poromagia)
      • Portal Games (portal_games)
      • Queen games (queen_games)
      • Quined Games (quined_games)
      • Renegade Game Studios (renegade_game_studios)
      • Repos Production (repos_production)
      • Restoration Games (restoration_games)
      • Rio grande games (rio_grande_games)
      • Sambro (sambro)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Scala (scala)
      • Scala leuker leren (scala_leuker_leren)
      • Schmidt (schmidt)
      • Schoolsupport (schoolsupport)
      • Selecta spellen (selecta_spellen)
      • Skybound Games (skybound_games)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smoby (smoby)
      • Space cowboys (space_cowboys)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Square Enix (square_enix)
      • Steamforged Games (steamforged_games)
      • Story Factory (story_factory)
      • Stronghold Games (stronghold_games)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Tactic (tactic)
      • Tasty Minstrel Games (tasty_minstrel_games)
      • The Creativity Hub (the_creativity_hub)
      • The game master (the_game_master)
      • Tigex (tigex)
      • Tiptoi (tiptoi)
      • Twilight creations (twilight_creations)
      • Ultra pro (ultra_pro)
      • Ultrapro (ultrapro)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • University games (university_games)
      • Upperdeck Entertainment (upperdeck_entertainment)
      • USAopoly (usaopoly)
      • Vampire Squid Cards (vampire_squid_cards)
      • Vilac (vilac)
      • Vtech (vtech)
      • White Wizard Games (white_wizard_games)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Wizards of the Coast (wizards_of_the_coast)
      • WizKids (wizkids)
      • Z-Man Games, Inc. (z_man_games_inc_)
      • Zwijsen (zwijsen)
    • Speelduur (speelduur):
      • < 20 Minuten (speelduur_1)
      • 20 Minuten - 30 Minuten (speelduur_2)
      • 30 Minuten - 60 Minuten (speelduur_3)
      • ≥ 60 Minuten (speelduur_4)
    • Minimum aantal spelers (minimaal_aantal_spelers):
      • 2 (minimaal_aantal_spelers_2.0)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 3+ (3_)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • 17+ (17_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be