x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kaartspellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Libellud kaartspellen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kaartspel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Libellud Seasons EN - ext. 2 - Path of Destiny (Libellud) - Gezelschapsspel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127461949.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150923497.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146018774.jpg
      Libellud Libellud Seasons EN - ext. 2 - Path of Destiny (Libellud) - Gezelschapsspel Seasons EN - ext. 2 - Path of Destiny (Libellud) - Gezelschapsspel Seasons EN - ext. 2 - Path of Destiny (Libellud) - Gezelschapsspel Path of Destiny is een expansieset voor het spel Seasons. Deze 'Die of Destiny' uitbreiding bevat twee sets van 10 nieuwe Power kaarten, 10 nieuwe Enchantment kaarten, 6 speciale fiches die je nieuwe speelopties bieden en 1 dobbelsteen. Let op: Voor deze uitbreiding is het Seasons basisspel vereist. (1)
      Libellud Seasons EN - ext. 2 - Path of Destiny (Libellud) - Gezelschapsspel
      • 03558380021490
      1
      24.90 EUR
    • Libellud Seasons - uitbr. 1 - Echanted Kingdom - Gezelschapsspel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127452781.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127452782.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127452783.jpg
      Libellud Libellud Seasons - uitbr. 1 - Echanted Kingdom - Gezelschapsspel Seasons - uitbr. 1 - Echanted Kingdom - Gezelschapsspel Seasons - uitbr. 1 - Echanted Kingdom - Gezelschapsspel Enchanted Kingdom is een expansieset voor het spel Seasons. Deze uitbreiding bevat onder andere nieuwe Enchantment kaarten die de regels van het spel veranderen. Let op: Voor deze uitbreiding is het basisspel vereist. (1)
      Libellud Seasons - uitbr. 1 - Echanted Kingdom - Gezelschapsspel
      • 03558380018384
      1
      24.90 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • 999 Games DEFAULT
        • 999_games
      • Ravensburger DEFAULT
        • ravensburger
      • AEG DEFAULT
        • aeg
      • Arcane wonders DEFAULT
        • arcane_wonders
      • Ares Games DEFAULT
        • ares_games
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • €35 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • 999 Games (999_games)
      • Mattel (mattel)
      • Steve Jackson Games (steve_jackson_games)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • White Goblin Games (white_goblin_games)
      • AEG (aeg)
      • Arcane wonders (arcane_wonders)
      • Ares Games (ares_games)
      • Asmodee (asmodee)
      • Atlas Games (atlas_games)
      • Bombyx (bombyx)
      • Brotherwise Games (brotherwise_games)
      • Cards Against Humanity (cards_against_humanity)
      • CMON Limited (cmon_limited)
      • Cryptozoic Entertainment (cryptozoic_entertainment)
      • DaVinci Games (davinci_games)
      • Enigma (enigma)
      • Exploding Kittens (exploding_kittens)
      • Fantasy Flight Games (fantasy_flight_games)
      • FryxGames (fryxgames)
      • Gamelyn Games (gamelyn_games)
      • HOT Games (hot_games)
      • IDW Games (idw_games)
      • Iello (iello)
      • Indie Boards And Cards (indie_boards_and_cards)
      • Indie Boards & Cards (indie_boards_cards)
      • Kickstarter (kickstarter)
      • Lautapelit (lautapelit)
      • Libellud (libellud)
      • Looney Labs (looney_labs)
      • Lucky Duck Games (lucky_duck_games)
      • Philos (philos)
      • Portal Games (portal_games)
      • Queen games (queen_games)
      • Quined Games (quined_games)
      • R&r games (r_r_games)
      • Renegade (renegade)
      • Restoration Games (restoration_games)
      • Retrospelbutiken.se (retrospelbutiken_se)
      • Rio grande games (rio_grande_games)
      • Space cowboys (space_cowboys)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stronghold Games (stronghold_games)
      • Upperdeck Entertainment (upperdeck_entertainment)
      • WizKids (wizkids)
    • Speelduur (speelduur):
      • 2 Minuten (speelduur_2.0)
      • 20 Minuten (speelduur_20.0)
      • 25 Minuten (speelduur_25.0)
      • 30 Minuten (speelduur_30.0)
      • 45 Minuten (speelduur_45.0)
      • 60 Minuten (speelduur_60.0)
      • 90 Minuten (speelduur_90.0)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • 17+ (17_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be