x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kaartspellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Uno kaartspel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kaartspel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Uno Uno Dos
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145638515.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127910521.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144830735.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133936148.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120220077.jpg
      Uno Uno Uno Dos Uno Dos Uno Dos Dubbel zoveel plezier met UNO Dos! Net zoals bij het populaire UNO-spel moet je als eerste al je kaarten zien kwijt te raken. Match niet alleen cijfers maar ook kleurtjes en hou tegelijk de actiekaarten in de gaten. Zo win je UNO Dos in 1-2-3! Scoor punten door als eerste al je kaarten kwijt te raken. En maak het je tegenspelers tegelijk lastig door actiekaarten te spelen. Veranderen van richting, kleur, extra kaarten bijnemen ... de klassiekers uit UNO zijn gebleven. Wat er extra leuk is aan... (2)
      Uno Uno Dos
      • 00887961629385
      2
      good_buy
      most_sold
      15.98 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Uno DEFAULT
        • uno
      • 999 Games DEFAULT
        • 999_games
      • Pokemon DEFAULT
        • pokemon
      • Ravensburger DEFAULT
        • ravensburger
      • Bicycle DEFAULT
        • bicycle
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • €35 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • 999 Games (999_games)
      • Mattel (mattel)
      • Steve Jackson Games (steve_jackson_games)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • White Goblin Games (white_goblin_games)
      • AEG (aeg)
      • Alderac entertainment group (alderac_entertainment_group)
      • Arcane wonders (arcane_wonders)
      • Ares Games (ares_games)
      • Asmodee (asmodee)
      • Bicycle (bicycle)
      • Breaking Games (breaking_games)
      • Brotherwise Games (brotherwise_games)
      • Buitenspeel (buitenspeel)
      • Cards Against Humanity (cards_against_humanity)
      • Catalyst Game Labs (catalyst_game_labs)
      • CMON Limited (cmon_limited)
      • Cortex (cortex)
      • Cryptozoic Entertainment (cryptozoic_entertainment)
      • Cubicle 7 Entertainment (cubicle_7_entertainment)
      • Czech Games Edition (czech_games_edition)
      • DaVinci Games (davinci_games)
      • Enigma (enigma)
      • Exploding Kittens (exploding_kittens)
      • Fantasy Flight Games (fantasy_flight_games)
      • Gamelyn Games (gamelyn_games)
      • Gibsons (gibsons)
      • Gigamic (gigamic)
      • Goliath (goliath)
      • Helvetiq (helvetiq)
      • HOT Games (hot_games)
      • Identity Games (identity_games)
      • IDW Games (idw_games)
      • Iello (iello)
      • IEllo, Purble Brain Creations (iello_purble_brain_creations)
      • Indie Boards & Cards (indie_boards_cards)
      • Kickstarter (kickstarter)
      • Koelkastpoezie (koelkastpoezie)
      • Konami (konami)
      • Kosmos (kosmos)
      • Lautapelit (lautapelit)
      • Looney Labs (looney_labs)
      • Pandasaurus Games (pandasaurus_games)
      • Philos (philos)
      • Plaid Hat Games (plaid_hat_games)
      • Pokemon (pokemon)
      • Portal Games (portal_games)
      • Queen games (queen_games)
      • R&r games (r_r_games)
      • Renegade (renegade)
      • Repos Production (repos_production)
      • Retrospelbutiken.se (retrospelbutiken_se)
      • Rio grande games (rio_grande_games)
      • Selecta (selecta)
      • Space cowboys (space_cowboys)
      • Steamforged Games (steamforged_games)
      • Stone Blade Entertainment (stone_blade_entertainment)
      • Story Factory (story_factory)
      • Stronghold Games (stronghold_games)
      • Tactic (tactic)
      • Ultra pro (ultra_pro)
      • Uno (uno)
      • Upperdeck Entertainment (upperdeck_entertainment)
      • White Wizard Games (white_wizard_games)
      • Z-Man Games, Inc. (z_man_games_inc_)
    • Taal (taal):
      • Deens (deens)
      • Duits (duits)
      • Engels (engels)
      • Frans (frans)
      • Nederlands (nederlands)
      • Noors (noors)
    • Speelduur (speelduur):
      • < 20 Minuten (speelduur_20)
      • 20 Minuten - 30 Minuten (speelduur_20_30)
      • 30 Minuten - 60 Minuten (speelduur_30_60)
      • ≥ 60 Minuten (speelduur_60)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 11 jaar en ouder (11_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • 17+ (17_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be