x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kaartspellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Upperdeck Entertainment kaartspellen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kaartspel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Upperdeck Entertainment Marvel Legendary - World War Hulk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143451538.jpg
      Upperdeck Entertainment Upperdeck Entertainment Marvel Legendary - World War Hulk Marvel Legendary - World War Hulk Marvel Legendary - World War Hulk Legendary: World War Hulk, the 16th expansion for Legendary: A Marvel Deck Building Game, puts the spotlight squarely on the "Planet Hulk" and "World War Hulk" storylines from Marvel Comics. This set brings to the game many Marvel characters that have been overlooked since the inception of the Legendary game. This big box expansion has Marvel's biggest characters, including Sentry, Hulk (both Bruce Banner and Amadeus Cho), and She-Hulk! It brings the new Warbound team faction to the forefront... (1)
      Upperdeck Entertainment Marvel Legendary - World War Hulk
      • 00053334900232
      1
      54.90 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • 999 Games DEFAULT
        • 999_games
      • Ravensburger DEFAULT
        • ravensburger
      • AEG DEFAULT
        • aeg
      • Arcane wonders DEFAULT
        • arcane_wonders
      • Ares Games DEFAULT
        • ares_games
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • €35 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • 999 Games (999_games)
      • Mattel (mattel)
      • Steve Jackson Games (steve_jackson_games)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • White Goblin Games (white_goblin_games)
      • AEG (aeg)
      • Arcane wonders (arcane_wonders)
      • Ares Games (ares_games)
      • Asmodee (asmodee)
      • Atlas Games (atlas_games)
      • Bombyx (bombyx)
      • Brotherwise Games (brotherwise_games)
      • Cards Against Humanity (cards_against_humanity)
      • CMON Limited (cmon_limited)
      • Cryptozoic Entertainment (cryptozoic_entertainment)
      • Czech Games Edition (czech_games_edition)
      • DaVinci Games (davinci_games)
      • Enigma (enigma)
      • Exploding Kittens (exploding_kittens)
      • Fantasy Flight Games (fantasy_flight_games)
      • FryxGames (fryxgames)
      • Gamelyn Games (gamelyn_games)
      • HOT Games (hot_games)
      • IDW Games (idw_games)
      • Iello (iello)
      • Indie Boards And Cards (indie_boards_and_cards)
      • Indie Boards & Cards (indie_boards_cards)
      • Kickstarter (kickstarter)
      • Lautapelit (lautapelit)
      • Libellud (libellud)
      • Looney Labs (looney_labs)
      • Lucky Duck Games (lucky_duck_games)
      • Philos (philos)
      • Portal Games (portal_games)
      • Queen games (queen_games)
      • Quined Games (quined_games)
      • R&r games (r_r_games)
      • Renegade (renegade)
      • Restoration Games (restoration_games)
      • Retrospelbutiken.se (retrospelbutiken_se)
      • Rio grande games (rio_grande_games)
      • Space cowboys (space_cowboys)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stronghold Games (stronghold_games)
      • Upperdeck Entertainment (upperdeck_entertainment)
      • WizKids (wizkids)
    • Speelduur (speelduur):
      • 2 Minuten (speelduur_2.0)
      • 15 Minuten (speelduur_15.0)
      • 20 Minuten (speelduur_20.0)
      • 25 Minuten (speelduur_25.0)
      • 30 Minuten (speelduur_30.0)
      • 45 Minuten (speelduur_45.0)
      • 60 Minuten (speelduur_60.0)
      • 90 Minuten (speelduur_90.0)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 11 jaar en ouder (11_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • 17+ (17_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be