x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Van esch Sticks HJH 60 Kapstok

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Van esch Sticks HJH 60 Kapstok
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Van esch Sticks HJH 60 Kapstok
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Van esch Sticks HJH 60 Kapstok
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145611261.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/102456957.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182582327.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/206823615.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/186149617.jpg
Van esch Van esch Sticks HJH 60 Kapstok Sticks HJH 60 Kapstok Sticks HJH 60 Kapstok De wandgarderbe Sticks HJH springt in het oog door de combinatie van wit kunststof en eikenhout. Deze wandkapstok is verkrijgbaar in 3 breedtes en biedt ruimte aan 4, 10 of 16 jassen. Afmetingen (hxd): 12,5x7,5 cm. Breedte 30, 60 of 90 cm. Kapstokkenreeks Sticks springt in het oog door de combinatie van kunststof, aluminium en eikenhout. Toch hebben designers Mia Gammelgaard en Ehlén Johansson zich vooral laten leiden door de kunststof haken die steeds op een andere manier bevestigd zijn. Mat... (1)
  • 08713147960725
3
  • Design
    • Materiaal: Kunststof, Hout
    • Kleur: Beige, Wit
    • Meubel stijl: Modern
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 12.5 cm
    • Breedte (cm): 60 cm
    • Lengte: 7.5 cm
  • Algemene kenmerken
    • Type kapstok: Kapstokhaken
    • Aantal haken: 10
    • Geslacht: Unisex
  • 127.00 145.00 EUR 3
    3
    • Stijlvolinhuis Stijlvolinhuis
      De Sticks HJH 60 cm kapstok van het kwaliteitsmerk Van Esch valt op door de prachtige combinatie van wit kunststof en eikenhout. De balk ...127.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Kapstok Van Esch Sticks HJH 60 cm online. Bekijk alle Decoratie van het merk Van Esch bij Etrias.127.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kapstokkendirect Kapstokkendirect
      De wandgarderbe Sticks HJH springt in het oog door de combinatie van wit kunststof en eikenhout. Deze wandkapstok is verkrijgbaar in 3 br...145.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • PaperFlow Kapstok Easycloth model B, uit hout, zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161463736.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210557783.jpg
      PaperFlow PaperFlow Kapstok Easycloth model B, uit hout, zwart Kapstok Easycloth model B, uit hout, zwart Kapstok Easycloth model B, uit hout, zwart 8 haken in stevig gelakt beukenhout: zorgen voor stabiliteit en capaciteit voor veel jassen 2 haken in chroom (voor handtassen en andere tassen) Met paraplustandaard die tot 6 paraplu's kan dragen Inclusief wateropvangbak die makkelijk gereinigd kan worden Buis uit massief gelakt hout, dwarsdoorsnede 60 x 60 mm Basis uit multiplex, dwarsdoorsnede 35 x 35 cm, dikte: 20 mm, zorgt voor perfecte stabiliteit Makkelijk te monteren Hoogte: 178 cm (1)
      PaperFlow Kapstok Easycloth model B, uit hout, zwart
      • 03660141260328
      1
    • Lt-luce Kapstok Joy Mat Zwart 9 Haken 60cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206900212.jpg
      Lt-luce Lt-luce Kapstok Joy Mat Zwart 9 Haken 60cm Kapstok Joy Mat Zwart 9 Haken 60cm Kapstok Joy Mat Zwart 9 Haken 60cm Kapstok Joy Mat Zwart 9 Haken 60cm (1)
      Lt-luce Kapstok Joy Mat Zwart 9 Haken 60cm
      • 08720143022760
      1
    • Ferm Living Curvature Handdoekhaak Dubbel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182766042.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183415566.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197164795.jpg
      Ferm Living Ferm Living Curvature Handdoekhaak Dubbel Curvature Handdoekhaak Dubbel Curvature Handdoekhaak Dubbel Geen rondslingerende handdoeken meer dankzij deze handige Ferm Living Curvature handdoekhaak. Hij heeft stijlvolle, ronde vormen en ideaal voor in de keuken of de badkamer, maar ook in de slaapkamer goed te gebruiken. (1)
      Ferm Living Curvature Handdoekhaak Dubbel
      • 05704723266815
      3
    • Ferm Living Curvature Handgreep
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183722680.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183415459.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182766068.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205935868.jpg
      Ferm Living Ferm Living Curvature Handgreep Curvature Handgreep Curvature Handgreep Dankzij de Ferm Living Curvature handgreep kun je je kastdeuren en lades gemakkelijk openen. Door z'n mooie unieke vorm krijgen de meubels dan ook een bijzonder decoratief en unieke tintje, waardoor ze extra opvallen. (1)
      Ferm Living Curvature Handgreep
      • 05704723267713
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 127.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 127.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 127.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be