x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Cat Mate Kattenluik Microchip 360 - Wit/Grijs - 11,5 x 20,5 x 26cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Cat Mate Kattenluik Microchip 360 - Wit/Grijs - 11,5 x 20,5 x 26cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Cat Mate Kattenluik Microchip 360 - Wit/Grijs - 11,5 x 20,5 x 26cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Cat Mate Kattenluik Microchip 360 - Wit/Grijs - 11,5 x 20,5 x 26cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/173066242.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/127490025.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/205624467.jpg?ts=1
Cat Mate Cat Mate Kattenluik Microchip 360 - Wit/Grijs - 11,5 x 20,5 x 26cm Kattenluik Microchip 360 - Wit/Grijs - 11,5 x 20,5 x 26cm Kattenluik Microchip 360 - Wit/Grijs - 11,5 x 20,5 x 26cm Toegang met persoonlijke microchip van je kat of met het merk Cat Mate I.D. Geen toegang voor andere huisdieren. Geschikt voor maximaal 30 katten Eenvoudig te programmeren door eenvoudige toetsbediening. De LED-indicator knippert zodra de microchip of het I.D.-merk is geregistreerd Werkt op batterijen. 4 AA-batterijen (niet meegeleverd) zijn normaal gesproken voldoende voor een gebruiksduur van meer dan 12 maanden Bekleding voor inbouwdiepte tot 85 mm ideaal voor alle deuren, inclusief metal... (1)
  • 00035368003608
2
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Type sluiting: Chip
    • Bevestiging op type materiaal: Hout
  • 69.99 129.96 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Toegang met persoonlijke microchip van je kat of met het merk Cat Mate I.D. Geen toegang voor andere huisdieren. Geschikt voor maximaal 3...69.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Cat Mate Kattendeur Microchip 360 Wit129.96, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Petsafe Hond of Kattenluik Petsafe Aluminium 600 Small
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190993268.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182552823.jpg?ts=1
      Petsafe Petsafe Hond of Kattenluik Petsafe Aluminium 600 Small Hond of Kattenluik Petsafe Aluminium 600 Small Hond of Kattenluik Petsafe Aluminium 600 Small Bestel Hond of Kattenluik Petsafe Aluminium 600 Small online. Bekijk alle Kattenluiken van het merk PetSafe bij Etrias. (1)
      Petsafe Hond of Kattenluik Petsafe Aluminium 600 Small
      • 05011569202328
      1
    • Petsafe Kattenluik - Wit - L - Petsafe - 29,4 x 29,5 x 5 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169327322.jpg?ts=1
      Petsafe Petsafe Kattenluik - Wit - L - Petsafe - 29,4 x 29,5 x 5 cm Kattenluik - Wit - L - Petsafe - 29,4 x 29,5 x 5 cm Kattenluik - Wit - L - Petsafe - 29,4 x 29,5 x 5 cm Kattenluik - Wit - L - Petsafe - 29,4 x 29,5 x 5 cm (1)
      Petsafe Kattenluik - Wit - L - Petsafe - 29,4 x 29,5 x 5 cm
      • 09114852518352
      1
    • Petsafe Staywell 640 Hondenluik - Tot 45 kg - Aluminium - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160298183.jpg?ts=1
      Petsafe Petsafe Staywell 640 Hondenluik - Tot 45 kg - Aluminium - Wit Staywell 640 Hondenluik - Tot 45 kg - Aluminium - Wit Staywell 640 Hondenluik - Tot 45 kg - Aluminium - Wit Staywell 640 Hondenluik - Tot 45 kg - Aluminium - Wit (1)
      Petsafe Staywell 640 Hondenluik - Tot 45 kg - Aluminium - Wit
      • 03344556739265
      1
    • Flamingo Kattenluik 4 - Bruin - 192 x 200 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173058710.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166981866.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166982888.jpg?ts=1
      Flamingo Flamingo Kattenluik 4 - Bruin - 192 x 200 mm Kattenluik 4 - Bruin - 192 x 200 mm Kattenluik 4 - Bruin - 192 x 200 mm Kattenluik 4 - Bruin - 192 x 200 mm (1)
      Flamingo Kattenluik 4 - Bruin - 192 x 200 mm
      • 05400274924999
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 68.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 68.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 68.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 116.49
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 116.49
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 116.49
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 116.49
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 116.49
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 65.36
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 65.36
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 65.36
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 69.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be