x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Petsafe Huisdierenluik in 2 richtingen 737 small 17,8 x 15,2 cm zilver 5019

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Petsafe Huisdierenluik in 2 richtingen 737 small 17,8 x 15,2 cm zilver 5019
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Petsafe Huisdierenluik in 2 richtingen 737 small 17,8 x 15,2 cm zilver 5019
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Petsafe Huisdierenluik in 2 richtingen 737 small 17,8 x 15,2 cm zilver 5019
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/102328533.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/125814169.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/125208179.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/113501165.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175034407.jpg?ts=1
Petsafe Petsafe Huisdierenluik in 2 richtingen 737 small 17,8 x 15,2 cm zilver 5019 Huisdierenluik in 2 richtingen 737 small 17,8 x 15,2 cm zilver 5019 Huisdierenluik in 2 richtingen 737 small 17,8 x 15,2 cm zilver 5019 Met dit huisdierenluik van Petsafe geeft u uw kat en/of kleine hond de vrijheid om zelf te bepalen of ze naar buiten willen. Het luik heeft een magnetisch sluitingspaneel waardoor hij elke keer goed sluit. Tevens is hij weerbestendig, zodat u geen last heeft van hinderlijke tocht. Het luik kan in twee standen gezet worden: uiteraard naar binnen en naar buiten, en met behulp van de bijgeleverde flap kunt u het luik ook helemaal afsluiten. Het luik kan in alle soorten deuren en muren geplaatst ... (1)
  • 05011569002942
  • 05011569003765
  • 05011569003659
  • 05011569002928
10
good_buy
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver, Bruin, Wit, Roze
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.49 kg
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 13.70 22.94 EUR 10
    10
    • Brekz.be Brekz.be
      Goedkoop Staywell Original Small Pet Door 715 Wit13.70, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Topdierenshop.be Topdierenshop.be
      Wij zijn beoordeeld met een 9,7 en een klasse beslist webshop. Wij leveren hondenvoer, kattenvoer en benodigdheden snel en hebben een fan...15.13, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Eenvoudige installatie: deze kattenklep van PetSafe kan in slechts drie eenvoudige stappen worden gemonteerd. Bovendien is het geschikt v...15.78, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Junai Junai
      Met dit huisdierenluik van Petsafe geeft u uw kat en/of kleine hond de vrijheid om zelf te bepalen of ze naar buiten willen. Het luik hee...16.90, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Petsafe 737 Kattenluik - Zilver/Transparant - 23,6 x 19,8 cm18.39, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • De Huisdiersuper.be De Huisdiersuper.be
      Kattenluik Staywell 730 Bruin - Geschikt voor huisdieren tot 7 kg.- Montage in massieve of holle deuren, panelen of muren- 3 Jaar garanti...18.45, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Hond of Kattenluik Petsafe Original 700 Klein Wit online. Bekijk alle Kattenluiken van het merk PetSafe bij Etrias.18.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tims Tims
      Het Staywell honden- en kattenluik biedt uw dier de mogelijkheid zelfstandig naar binnen en naar buiten te gaan. Bovendien zorgt de sluit...20.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Dit huisdierenluik in 2 richtingen 730 van PetSafe geeft uw kleine vriendjes de mogelijkheid om het huis vrijelijk in en uit te gaan. Dit...
      22.09, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Plein.be Plein.be
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Petsafe Kattenluik voor grote katten en kleine honden Het Staywell honden- en kattenluik biedt jouw dier de mogelijkheid zelfstandig naar...22.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Petsafe Hond of Kattenluik Petsafe Aluminium 600 Small
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190993268.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182552823.jpg?ts=1
      Petsafe Petsafe Hond of Kattenluik Petsafe Aluminium 600 Small Hond of Kattenluik Petsafe Aluminium 600 Small Hond of Kattenluik Petsafe Aluminium 600 Small Bestel Hond of Kattenluik Petsafe Aluminium 600 Small online. Bekijk alle Kattenluiken van het merk PetSafe bij Etrias. (1)
      Petsafe Hond of Kattenluik Petsafe Aluminium 600 Small
      • 05011569202328
      1
    • Flamingo Katten beschermnet 2 x 4 meter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212755587.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108671855.jpg?ts=1
      Flamingo Flamingo Katten beschermnet 2 x 4 meter Katten beschermnet 2 x 4 meter Katten beschermnet 2 x 4 meter Karlie Kattenbeschermnet Zwart - 2X4 MTR (1)
      Flamingo Katten beschermnet 2 x 4 meter
      • 04016598152034
      1
    • Sureflap Montageadapter Huisdierluik - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232779440.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215073153.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/85049017.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105385436.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133497377.jpg?ts=1
      Sureflap Sureflap Montageadapter Huisdierluik - Wit Montageadapter Huisdierluik - Wit Montageadapter Huisdierluik - Wit Wij zijn beoordeeld met een 9,7 en een klasse beslist webshop. Wij leveren hondenvoer, kattenvoer en benodigdheden snel en hebben een fantastische service en verkopen SureFlap Huisdierluik XXL Adapter - Wit voor een zeer scherpe prijs. (1)
      Sureflap Montageadapter Huisdierluik - Wit
      • 05060180390303
      3
    • Duvo Duvo+ Kattenluik Wit 19x19,7cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170008642.jpg?ts=1
      Duvo Duvo Duvo+ Kattenluik Wit 19x19,7cm Duvo+ Kattenluik Wit 19x19,7cm Duvo+ Kattenluik Wit 19x19,7cm Duvo+ Kattenluik Wit 19x19,7cm (1)
      Duvo Duvo+ Kattenluik Wit 19x19,7cm
      • 07435145197835
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 10.94
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 10.94
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 10.94
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 10.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 10.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 10.94
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 10.94
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 10.94
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 10.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 10.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 10.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 10.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 10.94
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 10.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 10.94
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 10.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 10.94
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 10.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 10.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 10.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 10.94
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 10.94
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 10.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 10.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 10.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 10.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 10.94
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 10.94
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 10.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 10.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 10.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 10.94
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 10.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 10.94
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 12.18
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 12.18
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 13.70
    • teamvergelijk@vergelijk.be