x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Moderna kattenbak lift to sift grijs / geel 50 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Moderna kattenbak lift to sift grijs / geel 50 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Moderna kattenbak lift to sift grijs / geel 50 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Moderna kattenbak lift to sift grijs / geel 50 cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150529910.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175028945.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140186189.jpg?ts=1
Moderna Moderna kattenbak lift to sift grijs / geel 50 cm kattenbak lift to sift grijs / geel 50 cm kattenbak lift to sift grijs / geel 50 cm De ultieme schaal voor kattenbakvulling, hij is in enkele seconden schoon en met minimaal afval. Warmgrijs/limoen. LITTER BOX L (1)
  • 05412087013180
2
  • Algemene kenmerken
    • Type kattenbak: Open
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Kunststof
  • 31.73 32.04 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      De ultieme schaal voor kattenbakvulling, hij is in enkele seconden schoon en met minimaal afval. Warmgrijs/limoen. LITTER BOX L31.73, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Moderna Lift To Sift - Kattenbak Met Zeefsysteem - Grijs - 50 x 38 x 24 cm32.04, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Peewee EcoDome Kattenbak XXL- Bruin/Ivoor - incl schep 66.5 x 48.5 x 46.5 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159518848.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225855128.jpg?ts=1
      Peewee Peewee EcoDome Kattenbak XXL- Bruin/Ivoor - incl schep 66.5 x 48.5 x 46.5 cm EcoDome Kattenbak XXL- Bruin/Ivoor - incl schep 66.5 x 48.5 x 46.5 cm EcoDome Kattenbak XXL- Bruin/Ivoor - incl schep 66.5 x 48.5 x 46.5 cm PeeWee EcoDome Kattenbak XXL- Bruin/Ivoor - incl schep 66.5 x 48.5 x 46.5 cm (1)
      Peewee EcoDome Kattenbak XXL- Bruin/Ivoor - incl schep 66.5 x 48.5 x 46.5 cm
      • 08718885080582
      1
    • Omega Paw Zelfreinigende Kattenbak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146733089.jpg?ts=1
      Omega Paw Omega Paw Zelfreinigende Kattenbak Zelfreinigende Kattenbak Zelfreinigende Kattenbak Omega Paw Zelfreinigende Kattenbak L - Blauw (1)
      Omega Paw Zelfreinigende Kattenbak
      • 00620661663644
      1
    • Ferplast Moderna Kattenbak - Assorti - 54x42x15 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162290780.jpg?ts=1
      Ferplast Ferplast Moderna Kattenbak - Assorti - 54x42x15 cm Moderna Kattenbak - Assorti - 54x42x15 cm Moderna Kattenbak - Assorti - 54x42x15 cm Ferplast Moderna Kattenbak - Assorti - 54x42x15 cm (1)
      Ferplast Moderna Kattenbak - Assorti - 54x42x15 cm
      • 08010690048086
      1
    • Savic Figaro Kattentoilet - grijs/wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223886027.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160266155.jpg?ts=1
      Savic Savic Figaro Kattentoilet - grijs/wit Figaro Kattentoilet - grijs/wit Figaro Kattentoilet - grijs/wit Savic Figaro Kattentoilet - grijs/wit (1)
      Savic Figaro Kattentoilet - grijs/wit
      • 05411388026813
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 28.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 26.73
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.73
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 31.66
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 30.46
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 30.46
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 30.46
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 30.46
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 30.46
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 30.46
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 30.46
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 30.46
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 30.46
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 30.46
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 30.46
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 34.50
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 34.50
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 30.19
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 30.19
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 30.11
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 31.33
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 31.33
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 31.33
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 31.33
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 31.33
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 31.10
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 29.73
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 29.73
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 29.45
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 26.73
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 26.73
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 26.73
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 29.44
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 26.73
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 26.73
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 29.48
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 29.43
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 30.10
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 29.98
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 29.38
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 29.38
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 27.18
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 27.18
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 32.05
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 32.05
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 32.39
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 32.39
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 31.59
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 30.75
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 30.75
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 30.75
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 32.04
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 31.73
    • teamvergelijk@vergelijk.be