x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Peewee EcoHus Kattenbak - startpakket - Grijs - 56 x 39 x 38.5 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Peewee EcoHus Kattenbak - startpakket - Grijs - 56 x 39 x 38.5 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Peewee EcoHus Kattenbak - startpakket - Grijs - 56 x 39 x 38.5 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Peewee EcoHus Kattenbak - startpakket - Grijs - 56 x 39 x 38.5 cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231926465.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/102891491.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/144402121.jpg?ts=1
Peewee Peewee EcoHus Kattenbak - startpakket - Grijs - 56 x 39 x 38.5 cm EcoHus Kattenbak - startpakket - Grijs - 56 x 39 x 38.5 cm EcoHus Kattenbak - startpakket - Grijs - 56 x 39 x 38.5 cm PeeWee Kattenbak Startpakket Ecohus PeeWee is het Zweedse kattenbaksysteem met een dubbele bodem. De PeeWee kattenbak bestaat uit een bovenbak met een rooster en een onderbak. De bovenbak dien je te vullen met ca. 2 cm PeeWee korrels. Wanneer de kat plast, verdwijnt 90% daarvan via het rooster in de onderbak. De rest wordt geabsorbeerd door de korrels in de bovenbak. Deze korrels vallen uiteen tot zaagsel. Wanneer jouw kat graaft, valt het vieze zaagsel van de bovenbak door het rooster in de onderbak. Verwijder 1 keer per dag de uitwerpselen met het PeeWee schepje. De 100% biologisch afbreekbare PeeWee korrels neutraliseren vieze luchtjes. Kattenbak EcoHs van PeeWee is geschikt voor kattenmet een normaal postuur. Geschikt voor een priv toiletbezoek achter privacyglas. Het startpakket bestaat uit: * Kattenbak PeeWee EcoHs * PeeWee houtkorrels 3 kg * PeeWee schepjeDe voordelen van PeeWee * Keuze uit verschillende PeeWee kattenbakken * Houtkorrels speciaal voor de PeeWee kattenbakken * 10 (2)
  • 08718885080636
2
  • Algemene kenmerken
    • Type kattenbak: Gesloten
    • Deksel: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Synthetisch
  • 33.69 48.95 EUR 2
    2
    • Zooplus Zooplus
      Eenvoudig, veilig en duurzaam: het PeeWee kattenbaksysteem is milieuvriendelijk en biedt u en uw pelsneus maximaal comfort. Het slimme on...33.69, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Plein.be Plein.be
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      PeeWee Kattenbak Startpakket Ecohus PeeWee is het Zweedse kattenbaksysteem met een dubbele bodem. De PeeWee kattenbak bestaat uit een bov...
      37.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Ferplast Moderna Kattenbak - Assorti - 54x42x15 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162290780.jpg?ts=1
      Ferplast Ferplast Moderna Kattenbak - Assorti - 54x42x15 cm Moderna Kattenbak - Assorti - 54x42x15 cm Moderna Kattenbak - Assorti - 54x42x15 cm Ferplast Moderna Kattenbak - Assorti - 54x42x15 cm (1)
      Ferplast Moderna Kattenbak - Assorti - 54x42x15 cm
      • 08010690048086
      1
    • Versele-Laga Deodo Geurverdrijver 750 g Lavendelgeur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231905572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107969251.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104349105.jpg?ts=1
      Versele-Laga Versele-Laga Deodo Geurverdrijver 750 g Lavendelgeur Deodo Geurverdrijver 750 g Lavendelgeur Deodo Geurverdrijver 750 g Lavendelgeur Oropharma Deodo is een natuurlijke geurremmer voor de kattenbak met een plezierige lavendelgeur. Het neutraliseert vervelende geurtjes en verlengt de werking van de kattenbakvulling. Toepassing: Strooi de deodorant korrels gelijkmatig over de vloer van de kattenbak voordat u de kattenbak verder vult met kattenbakvulling. (2)
      Versele-Laga Deodo Geurverdrijver 750 g Lavendelgeur
      • 05410340605769
      2
      deal
    • Brekz 40381 zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212085564.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212085579.jpg?ts=1
      Brekz Brekz 40381 zwart 40381 zwart 40381 zwart Een stevige en rechthoekige schoonloopmat voor kattenbakken. Deze mat is gemaakt van PVC en is slipvast. Afmetingen: Klein - 37 x 45 cm Groot - 40 x 60 cm Merk Trixie Deze mat zorgt ervoor dat er minder kattenbakvulling in uw huis terecht komt (1)
      Brekz 40381 zwart
      • 04011905403816
      1
    • Versele-Laga Deodo Geurverdrijver 750 g Groene Theegeur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231906636.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107969251.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104349105.jpg?ts=1
      Versele-Laga Versele-Laga Deodo Geurverdrijver 750 g Groene Theegeur Deodo Geurverdrijver 750 g Groene Theegeur Deodo Geurverdrijver 750 g Groene Theegeur Met de Oropharma Deodo Geurverdrijver kunt u vieze luchtjes in de kattenbak neutraliseren. Met deze handige strooibus zorgt u ervoor dat de kattenbak lekker ruikt. De Deodo is verkrijgbaar in 4 verschillende geuren, namelijk aardbei, bloemen, lavendel of groene thee. Met één bus kunt u tot wel 20 kg aan klassieke kattenbakvulling ontgeuren. (2)
      Versele-Laga Deodo Geurverdrijver 750 g Groene Theegeur
      • 05410340605783
      3
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 37.49
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 37.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 37.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 37.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 36.07
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 37.49
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 37.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 39.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 39.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 39.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 39.50
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 38.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 38.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 38.50
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 38.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 38.50
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 33.69
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 33.69
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 33.69
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 33.69
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 33.69
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 33.69
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 33.69
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 33.69
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 33.69
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 33.69
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 33.69
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 33.69
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 33.69
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 33.69
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 33.69
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 33.69
    • teamvergelijk@vergelijk.be