x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Savic Nestor - Kattenbak - Grijs/Wit - 56x39x39 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Savic Nestor - Kattenbak - Grijs/Wit - 56x39x39 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Savic Nestor - Kattenbak - Grijs/Wit - 56x39x39 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Savic Nestor - Kattenbak - Grijs/Wit - 56x39x39 cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225855110.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231897915.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231897916.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/208582498.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150773862.jpg?ts=1
Savic Savic Nestor - Kattenbak - Grijs/Wit - 56x39x39 cm Nestor - Kattenbak - Grijs/Wit - 56x39x39 cm Nestor - Kattenbak - Grijs/Wit - 56x39x39 cm Een mooi vormgegeven kattenbak in een opvallende kleurstelling. Doordat het deurtje samen met het bovenste gedeelte van de kattenbak los kan, is deze kattenbak eenvoudig schoon te maken. Het is niet nodig om de gehele bovenkant van de kattenbak af te halen. Afmetingen Hoogte: 39 cm Breedte: 38,5 cm Lengte: 56 cm Merk Savic Samenvattend Grote en stevige kattenbak in innovatief design. Zeer eenvoudig schoon te maken. Geschikt voor iedere kat en kleine hond. Verkrijgbaar in Wit / grijs De kattenbak met een losse onderbak (3)
  • 05411388022716
5
good_buy
deal
  • Algemene kenmerken
    • Type kattenbak: Gesloten
    • Deksel: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Grijs, Wit
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1.82 kg
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 22.14 28.20 EUR 5
    5
    • Plein.be Plein.be
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Kattenbak Nestor Een mooi vormgegeven kattenbak, eenvoudig en stijlvolle kleuren. Het deurtje is samen met het binnenste deel van de bove...
      22.14, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Junai Junai
      Een mooi vormgegeven kattenbak in een opvallende kleurstelling. Doordat het deurtje samen met het bovenste gedeelte van de kattenbak los ...24.25, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Tims Tims
      Een mooigevormde kattenbak in een modieuze kleurstelling. Doordat het deurtje samen met het binnenste gedeelte van de bovenzijde in een h...
      25.16, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Zooplus Zooplus
      Savic Kattenbak Nestor Savic heeft nu een nieuwe kattenbak: de kattenbak Nestor! Deze kattenbak is mooi gevormd en zijn onderbak heeft ee...
      26.98, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Petshome Petshome
      Een mooigevormde kattenbak in een modieuze kleurstelling. Doordat het deurtje samen met het binnenste gedeelte van de bovenzijde in een h...28.20, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Omega Paw Zelfreinigende Kattenbak
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146733089.jpg?ts=1
      Omega Paw Omega Paw Zelfreinigende Kattenbak Zelfreinigende Kattenbak Zelfreinigende Kattenbak Omega Paw Zelfreinigende Kattenbak L - Blauw (1)
      Omega Paw Zelfreinigende Kattenbak
      • 00620661663644
      1
    • BecoPets Beco Litter Scoop - Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211477015.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211157854.jpg?ts=1
      BecoPets BecoPets Beco Litter Scoop - Roze Beco Litter Scoop - Roze Beco Litter Scoop - Roze Beco Scoop - Stevig Kattenbakschepje gemaakt van Ecologisch Materiaal - In Roze, Naturel of Blauw - Kleur: Roze (1)
      BecoPets Beco Litter Scoop - Roze
      • 05060189750412
      2
    • MS! Duku Cat Nest kattenmand - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229927893.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229793866.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229793870.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229793865.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229793868.jpg?ts=1
      MS! MS! Duku Cat Nest kattenmand - Wit Duku Cat Nest kattenmand - Wit Duku Cat Nest kattenmand - Wit Dit multi-functionele kattenmeubel kan door zijn innovatieve ontwerp en enkele hulpaccessoires op vier manieren worden gebruikt. Geschikt voor twee katten tegelijk! (1)
      MS! Duku Cat Nest kattenmand - Wit
      • 08720598800050
      2
    • Flamingo Kattenbak Nesta Hawai L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215834612.jpg?ts=1
      Flamingo Flamingo Kattenbak Nesta Hawai L Kattenbak Nesta Hawai L Kattenbak Nesta Hawai L Kattentoilet Nesta Classic L 43 x 57 x 16 cm Artikelnummer: 560720 Huisdiertype: Katten (1)
      Flamingo Kattenbak Nesta Hawai L
      • 05400585100440
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 21.15
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 21.15
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 21.15
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 21.15
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 23.98
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 20.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 20.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 20.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 20.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 20.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 20.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 20.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 22.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 23.98
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 23.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.70
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 23.98
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 23.98
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 23.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 23.98
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.98
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 23.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 23.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 23.50
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 23.55
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 23.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 23.50
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 23.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 23.98
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 23.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 22.68
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 23.59
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 23.59
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 23.59
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 23.59
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.59
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 23.59
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 23.59
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 23.98
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 23.98
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 20.45
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 20.45
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 20.45
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 19.71
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 19.71
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 21.10
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 18.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 18.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 23.98
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 23.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 21.98
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 23.50
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 23.98
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 23.98
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 23.98
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 23.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 24.20
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 24.20
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 24.20
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 23.98
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 23.98
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 23.98
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 23.98
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 24.20
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 24.20
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 24.20
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 24.20
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 24.20
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 24.20
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 24.20
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 24.20
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 23.52
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 24.25
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 24.25
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 24.25
    • teamvergelijk@vergelijk.be