x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstbomen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Europalms kerstboom

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstboom categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Europalms Kunstkerstboom sneeuw – wit – 180cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139004784.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/139004903.jpg
      Europalms Europalms Kunstkerstboom sneeuw – wit – 180cm Kunstkerstboom sneeuw – wit – 180cm Kunstkerstboom sneeuw – wit – 180cm EUROPALMS kunstkerstboom, , flocked, 180cm, kerstboom binnen kunststof - van EUROPALMS in de categorie Kunstkerstboom. (2)
      Europalms Kunstkerstboom sneeuw – wit – 180cm
      • 04026397551051
      2
      100.49 EUR
    • Europalms kunstkerstboom met verlichting - LED - 28cm - RGB verlichting
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138845929.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138846186.jpg
      Europalms Europalms kunstkerstboom met verlichting - LED - 28cm - RGB verlichting kunstkerstboom met verlichting - LED - 28cm - RGB verlichting kunstkerstboom met verlichting - LED - 28cm - RGB verlichting Europalms kunstkerstboom met verlichting - LED - 28cm - RGB verlichting - van EUROPALMS in de categorie Decoratief beeld of figuur. (1)
      Europalms kunstkerstboom met verlichting - LED - 28cm - RGB verlichting
      • 04026397435382
      2
      16.89 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Inclusief lampjes DEFAULT
        • ja
      • Groene kerstboom DEFAULT
        • groen
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Everlands DEFAULT
        • everlands
      • Black Box DEFAULT
        • black_box
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Alessi (alessi)
      • Everlands (everlands)
      • Black Box (black_box)
      • Royal christmas (royal_christmas)
      • Triumph tree (triumph_tree)
      • Best Season (best_season)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Ct (ct)
      • Decorative Lighting (decorative_lighting)
      • DOBENO (dobeno)
      • Décoris (de_coris)
      • Europalms (europalms)
      • Gardexo (gardexo)
      • HHCP (hhcp)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Huismerk (huismerk)
      • Intergard (intergard)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Ksd (ksd)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Makro (makro)
      • Monzana (monzana)
      • Nordic Collection (nordic_collection)
      • Nordlux (nordlux)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Sirius (sirius)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Star Trading (star_trading)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Xmasdeco (xmasdeco)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Doorsnede (doorsnede):
      • < 50 cm (doorsnede_50)
      • 50 - 100 cm (doorsnede_50_100)
      • 100 - 150 cm (doorsnede_100_150)
      • > 150 cm (breedte_150)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 150 cm (hoogte_cm_1)
      • 150 cm - 180 cm (hoogte_cm_2)
      • 180 cm - 210 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 210 cm (hoogte_cm_4)
    • Inclusief lichtjes (licht_aan_uit_functie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal lampjes (aantal_lampen):
      • 0 - 50 (0_-_50)
      • 50 - 100 (50_-_100)
      • 100 - 150 (100_-_150)
      • 150 - 200 (150_-_200)
      • > 200 (>_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Rood (rood)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • teamvergelijk@vergelijk.be