x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstverlichting verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Diverse kerstverlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstverlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Diverse Lichtslinger houtkleurig blok 10 LEDs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133939408.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166037227.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131105031.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132714693.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163772828.jpg
      Diverse Diverse Lichtslinger houtkleurig blok 10 LEDs Lichtslinger houtkleurig blok 10 LEDs Lichtslinger houtkleurig blok 10 LEDs HQ Lichtslinger houtkleurig blok 10 LEDs - van HQ in de categorie Decoratief beeld of figuur. (1)
      Diverse Lichtslinger houtkleurig blok 10 LEDs
      • 05412810236916
      2
      15.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Buitenverlichting DEFAULT
        • buitenverlichting
      • Kerststerren DEFAULT
        • kerststerren
      • Lumineo DEFAULT
        • lumineo
      • Twinkly DEFAULT
        • twinkly
    • Merk (brand):
      • Lumineo (lumineo)
      • Twinkly (twinkly)
      • Sirius (sirius)
      • 8Seasons (8seasons)
      • 123led (123led)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC-led (abc_led)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Arti Casa (arti_casa)
      • Best Season (best_season)
      • Briloner (briloner)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creotime (creotime)
      • Day (day)
      • Decorative Lighting (decorative_lighting)
      • Dhink (dhink)
      • Diverse (diverse)
      • Décoris (de_coris)
      • Eurolite (eurolite)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Fairybell (fairybell)
      • Grundig (grundig)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hellum (hellum)
      • HHCP (hhcp)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huismerk (huismerk)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kamparo (kamparo)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • LEDmaxx (ledmaxx)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Luca Lightning (luca_lightning)
      • Luxform (luxform)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Metabo (metabo)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Monzana (monzana)
      • Moses (moses)
      • Nampook (nampook)
      • Nedis (nedis)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nijntje (nijntje)
      • Näve (na_ve)
      • Partyxplosion (partyxplosion)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • PMS (pms)
      • Powerplus (powerplus)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Proplus (proplus)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Small Foot (small_foot)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • Tronix (tronix)
      • Unigro (unigro)
      • Uyuni (uyuni)
      • Valetti (valetti)
      • Velleman (velleman)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Westfalia (westfalia)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 55 (price_3)
      • ≥ € 55 (price_4)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort kerstverlichting (soort_kerstverlichting):
      • Buitenverlichting (buitenverlichting)
      • Kaarsen (kaarsen)
      • Kandelaars (kandelaars)
      • Kerststerren (kerststerren)
      • Led (led)
      • LED figuur (led_figuur)
      • LED lantaarns (led_lantaarns)
      • Lichtnetten (lichtnetten)
      • Lichtsnoer (lichtsnoer)
      • Lichtstrip (lichtstrip)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Transparant (transparant)
    • Licht kleur (light_colour):
      • Extra warm wit (extra_warm_wit)
      • Led (led)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Aantal lichtpunten (aantal):
      • < 35 (aantal_1)
      • 35 - 200 (aantal_2)
      • 200 - 240 (aantal_3)
      • ≥ 240 (aantal_4)
    • Energiebron (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • PVC (pvc)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • teamvergelijk@vergelijk.be