x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstverlichting verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Everlands kerstverlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstverlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Everlands Kunstkerstboom met versiering - 60 centimeter (20 LEDs, Batterijen, Timer, Zilver, Binnen)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165665451.jpg
      Everlands Everlands Kunstkerstboom met versiering - 60 centimeter (20 LEDs, Batterijen, Timer, Zilver, Binnen) Kunstkerstboom met versiering - 60 centimeter (20 LEDs, Batterijen, Timer, Zilver, Binnen) Kunstkerstboom met versiering - 60 centimeter (20 LEDs, Batterijen, Timer, Zilver, Binnen) Kerstboom kunst in jutezak - Als jij op zoek bent naar een kerstboompje voor thuis, is dit exemplaar precies wat je zoekt. De takjes van deze mini kunstkerstboom zijn voorzien van zilverkleurige kerstversieringen en 20 warm witte LEDs. Met dit item haal je dus een bijzonder sfeervol item in huis en maak je jouw woning helemaal klaar voor de feestdagen.Kleine kerstboom voor in de woonkamerMet dit compacte nep kerstboompje maak je jouw huiskamer helemaal klaar voor de kerstdagen. Dit sfeervolle... (1)
      Everlands Kunstkerstboom met versiering - 60 centimeter (20 LEDs, Batterijen, Timer, Zilver, Binnen)
      • 08720093395310
      1
      22.90 EUR
    • Everlands Krans Met Kandelaren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166226244.jpg
      Everlands Everlands Krans Met Kandelaren Krans Met Kandelaren Krans Met Kandelaren Tijdens het kerstdiner gaat het niet alleen om het eten: de kersttafel moet er natuurlijk ook tip top uitzien. Met deze krans met kandelaren van Decoris komt dat helemaal goed. Plaats er mooie kaarsen in voor de ultieme kerstsfeer! (1)
      Everlands Krans Met Kandelaren
      • 08719152092529
      1
      deal
      54.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Buitenverlichting DEFAULT
        • buitenverlichting
      • Kerststerren DEFAULT
        • kerststerren
      • Lumineo DEFAULT
        • lumineo
      • Twinkly DEFAULT
        • twinkly
    • Merk (brand):
      • Lumineo (lumineo)
      • Twinkly (twinkly)
      • Sirius (sirius)
      • 8Seasons (8seasons)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC-led (abc_led)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Arti Casa (arti_casa)
      • Best Season (best_season)
      • Briloner (briloner)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Day (day)
      • Decorative Lighting (decorative_lighting)
      • Dhink (dhink)
      • Diverse (diverse)
      • Eurolite (eurolite)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Fairybell (fairybell)
      • Generic (generic)
      • Grundig (grundig)
      • Haushalt (haushalt)
      • Heitronic (heitronic)
      • Hellum (hellum)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huismerk (huismerk)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kamparo (kamparo)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • LEDmaxx (ledmaxx)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Luca Lightning (luca_lightning)
      • Luxform (luxform)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Metabo (metabo)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Monzana (monzana)
      • Moses (moses)
      • Nampook (nampook)
      • Nedis (nedis)
      • Nijntje (nijntje)
      • Näve (na_ve)
      • Partyxplosion (partyxplosion)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • PMS (pms)
      • Powerplus (powerplus)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Proplus (proplus)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Small Foot (small_foot)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • Tristar (tristar)
      • Tronix (tronix)
      • Unigro (unigro)
      • Uyuni (uyuni)
      • Velleman (velleman)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Westfalia (westfalia)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 40 (price_2)
      • € 40 - € 60 (price_3)
      • ≥ € 60 (price_4)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort kerstverlichting (soort_kerstverlichting):
      • Buitenverlichting (buitenverlichting)
      • Kaarsen (kaarsen)
      • Kandelaars (kandelaars)
      • Kerststerren (kerststerren)
      • Led (led)
      • LED figuur (led_figuur)
      • LED lantaarns (led_lantaarns)
      • Lichtnetten (lichtnetten)
      • Lichtsnoer (lichtsnoer)
      • Lichtstrip (lichtstrip)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Transparant (transparant)
    • Licht kleur (light_colour):
      • Extra warm wit (extra_warm_wit)
      • Led (led)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Aantal lichtpunten (aantal):
      • < 40 (aantal_1)
      • 40 - 200 (aantal_2)
      • ≥ 200 (aantal_3)
    • Energiebron (power_source_type):
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • PVC (pvc)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • teamvergelijk@vergelijk.be