x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstverlichting verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Everlands kerstverlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstverlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Everlands Imperial Kerstkrans - Diameter 60 cm - 50 warm LED lampjes - 200 Takken- Op batterijen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167385400.jpg
      Everlands Everlands Imperial Kerstkrans - Diameter 60 cm - 50 warm LED lampjes - 200 Takken- Op batterijen Imperial Kerstkrans - Diameter 60 cm - 50 warm LED lampjes - 200 Takken- Op batterijen Imperial Kerstkrans - Diameter 60 cm - 50 warm LED lampjes - 200 Takken- Op batterijen Imperial Kerstkrans - Diameter 60 cm - 50 warm LED lampjes - 200 Takken- Op batterijen (1)
      Everlands Imperial Kerstkrans - Diameter 60 cm - 50 warm LED lampjes - 200 Takken- Op batterijen
      • 08719152256044
      1
      22.99 EUR
    • Everlands Kunstkerstboom met versiering | 60 centimeter (20 LEDs, Batterijen, Timer, Zilver, Binnen)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165665451.jpg
      Everlands Everlands Kunstkerstboom met versiering | 60 centimeter (20 LEDs, Batterijen, Timer, Zilver, Binnen) Kunstkerstboom met versiering | 60 centimeter (20 LEDs, Batterijen, Timer, Zilver, Binnen) Kunstkerstboom met versiering | 60 centimeter (20 LEDs, Batterijen, Timer, Zilver, Binnen) Kerstboom kunst in jutezak - Als jij op zoek bent naar een kerstboompje voor thuis, is dit exemplaar precies wat je zoekt. De takjes van deze mini kunstkerstboom zijn voorzien van zilverkleurige kerstversieringen en 20 warm witte LEDs. Met dit item haal je dus een bijzonder sfeervol item in huis en maak je jouw woning helemaal klaar voor de feestdagen.Versierde kerstboom voor in de woonkamerMet dit compacte nep kerstboompje maak je jouw huiskamer helemaal klaar voor de kerstdagen. Dit sfeervo... (1)
      Everlands Kunstkerstboom met versiering | 60 centimeter (20 LEDs, Batterijen, Timer, Zilver, Binnen)
      • 08720093395310
      1
      22.90 EUR
    • Everlands Kerstboom in jute zak 60cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189897517.jpg
      Everlands Everlands Kerstboom in jute zak 60cm Kerstboom in jute zak 60cm Kerstboom in jute zak 60cm Kerstboom in jute zak 60cm (1)
      Everlands Kerstboom in jute zak 60cm
      • 08716128805466
      1
      11.99 EUR
    • Everlands Snowy Toronto miniboompje 60cm.groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165363467.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158614252.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164725404.jpg
      Everlands Everlands Snowy Toronto miniboompje 60cm.groen Snowy Toronto miniboompje 60cm.groen Snowy Toronto miniboompje 60cm.groen Snowy Toronto miniboompje 60cm.groen (1)
      Everlands Snowy Toronto miniboompje 60cm.groen
      • 08717427236647
      1
      21.09 EUR
    • Everlands opbergzak kerstboom 120x25x43cm groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158615016.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169745112.jpg
      Everlands Everlands opbergzak kerstboom 120x25x43cm groen opbergzak kerstboom 120x25x43cm groen opbergzak kerstboom 120x25x43cm groen opbergzak kerstboom 120x25x43cm groen (1)
      Everlands opbergzak kerstboom 120x25x43cm groen
      • 08718532681711
      1
      19.99 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Buitenverlichting DEFAULT
        • buitenverlichting
      • Kerststerren DEFAULT
        • kerststerren
      • Lumineo DEFAULT
        • lumineo
      • Twinkly DEFAULT
        • twinkly
      • Sirius DEFAULT
        • sirius
    • Merk (brand):
      • Lumineo (lumineo)
      • Twinkly (twinkly)
      • Sirius (sirius)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Luca (luca)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC-led (abc_led)
      • Amscan (amscan)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Arditex (arditex)
      • Arti Casa (arti_casa)
      • Bellatio (bellatio)
      • Best Season (best_season)
      • Black Box (black_box)
      • Boland (boland)
      • Briloner (briloner)
      • Brisa (brisa)
      • Casaria (casaria)
      • Cbd (cbd)
      • CF label (cf_label)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creativ Light (creativ_light)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Creotime (creotime)
      • Ct (ct)
      • Day (day)
      • Deco (deco)
      • Decor (decor)
      • Deltaco (deltaco)
      • Deuba (deuba)
      • Dickensville (dickensville)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Edco (edco)
      • Eurolite (eurolite)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exihand (exihand)
      • Fairybell (fairybell)
      • Folat (folat)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • GBC (gbc)
      • Generic (generic)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • GOUDA (gouda)
      • Grundig (grundig)
      • GS (gs)
      • HAY (hay)
      • Hellum (hellum)
      • HHCP (hhcp)
      • Hit (hit)
      • HOMCOM (homcom)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huismerk (huismerk)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Ksd (ksd)
      • Le Klint (le_klint)
      • Led (led)
      • Ledvance (ledvance)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • LOKS (loks)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Luca Lightning (luca_lightning)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • LumenXL (lumenxl)
      • Luville (luville)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Monzana (monzana)
      • Moses (moses)
      • Mustard (mustard)
      • Nampook (nampook)
      • Nedis (nedis)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Noname (noname)
      • Palomar (palomar)
      • Party Lighting (party_lighting)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Peha (peha)
      • Pequetren (pequetren)
      • Perel (perel)
      • PerfectLED (perfectled)
      • PMS (pms)
      • Pro Plus (pro_plus)
      • Quadrata (quadrata)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Reled (reled)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • S.I.A (s_i_a)
      • Seletti (seletti)
      • Showtec (showtec)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Smak Design (smak_design)
      • Small Foot (small_foot)
      • Sompex (sompex)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • Star Trading (star_trading)
      • Sunware (sunware)
      • TecTake (tectake)
      • TIVOLI LIGHTS (tivoli_lights)
      • Tom (tom)
      • TRIO (trio)
      • Tristar (tristar)
      • Tronix (tronix)
      • Tronje (tronje)
      • Uyuni (uyuni)
      • V-TAC (v_tac)
      • Velleman (velleman)
      • Verhaak (verhaak)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Weltevree (weltevree)
      • Westfalia (westfalia)
      • White Label (white_label)
      • Witbaard (witbaard)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xq-Lite (xq_lite)
      • Yeelight (yeelight)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 20 (budget)
      • € 20 - € 30 (price_2)
      • € 30 - € 50 (price_3)
      • ≥ € 50 (price_4)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort kerstverlichting (soort_kerstverlichting):
      • Buitenverlichting (buitenverlichting)
      • Gordijnverlichting (gordijnverlichting)
      • Kaarsen (kaarsen)
      • Kandelaars (kandelaars)
      • Kerststerren (kerststerren)
      • Led (led)
      • LED figuur (led_figuur)
      • LED lantaarns (led_lantaarns)
      • Lichtboom (lichtboom)
      • Lichtgordijnen (lichtgordijnen)
      • Lichtnetten (lichtnetten)
      • Lichtsnoer (lichtsnoer)
      • Lichtstrip (lichtstrip)
      • Lichttakken (lichttakken)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Transparant (transparant)
    • Licht kleur (light_colour):
      • Extra warm wit (extra_warm_wit)
      • Koud wit (koud_wit)
      • Led (led)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Aantal lichtpunten (aantal):
      • < 30 (aantal_1)
      • 30 - 170 (aantal_2)
      • 170 - 240 (aantal_3)
      • ≥ 240 (aantal_4)
    • Energiebron (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • teamvergelijk@vergelijk.be