x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstverlichting verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kaemingk kerstverlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstverlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Kaemingk Lantaarn Touw Rond
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183473724.jpg
      Kaemingk Kaemingk Lantaarn Touw Rond Lantaarn Touw Rond Lantaarn Touw Rond Lantaarn M | Touw | Zwart (1)
      Kaemingk Lantaarn Touw Rond
      • 08720194661192
      2
      deal
      37.90 EUR
    • Kaemingk Kerstverlichting lichtsnoer ster 6 warm wit LED 1,5 meter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121076803.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118548414.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175813567.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/92526102.jpg
      Kaemingk Kaemingk Kerstverlichting lichtsnoer ster 6 warm wit LED 1,5 meter Kerstverlichting lichtsnoer ster 6 warm wit LED 1,5 meter Kerstverlichting lichtsnoer ster 6 warm wit LED 1,5 meter Kerstverlichting 6 frost sterren 30 LED s Lumineo. Deze kerstproducten van Lumineo zijn perfect voor een mooie kerst! Afmetingen: 150 cm. Aanloopsnoer: 3 meter. Voeding: transformator (IP20). Afstand tussen de sterren 30 cm.. EAN: 8719152592128 (1)
      Kaemingk Kerstverlichting lichtsnoer ster 6 warm wit LED 1,5 meter
      • 08719152592128
      1
      30.40 EUR
    • Kaemingk Feestverlichting buiten lichtsnoer 786 warm wit LED 6 meter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163606282.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147860831.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158621357.jpg
      Kaemingk Kaemingk Feestverlichting buiten lichtsnoer 786 warm wit LED 6 meter Feestverlichting buiten lichtsnoer 786 warm wit LED 6 meter Feestverlichting buiten lichtsnoer 786 warm wit LED 6 meter Feestverlichting buiten lichtsnoer 786 warm wit LED 6 meter (1)
      Kaemingk Feestverlichting buiten lichtsnoer 786 warm wit LED 6 meter
      • 08717427546807
      1
      24.99 EUR
    • Kaemingk Kerstverlichting boom Snow LED warm wit 1,8 meter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147973716.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138875798.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118548420.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138875618.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201702031.jpg
      Kaemingk Kaemingk Kerstverlichting boom Snow LED warm wit 1,8 meter Kerstverlichting boom Snow LED warm wit 1,8 meter Kerstverlichting boom Snow LED warm wit 1,8 meter LED boom, kerst- Deze prachtige LED kerstboom is voorzien van een dun laagje nepsneeuw en wordt verlicht door 96 warm witte LED lampjes. De kunstkerstboom is 1.8 meter hoog en kun je zowel binnen als buiten plaatsen. Zo haal jij met dit exemplaar direct de kerstsfeer in huis.Geniet van een mooie LED boom in huis of tuinDeze schitterende LED kerstboom is een echt pronkstuk voor de feestdagen. De kunstkerstboom heeft prachtige, volle takken met LED lampjes en zorgt zo voor unieke verlichting. D... (1)
      Kaemingk Kerstverlichting boom Snow LED warm wit 1,8 meter
      • 08718532346832
      1
      124.95 EUR
    • Kaemingk Kerstverlichting lichtsnoer sneeuwbal 128 LED's 2 meter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175814753.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132606303.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167043922.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91812094.jpg
      Kaemingk Kaemingk Kerstverlichting lichtsnoer sneeuwbal 128 LED's 2 meter Kerstverlichting lichtsnoer sneeuwbal 128 LED's 2 meter Kerstverlichting lichtsnoer sneeuwbal 128 LED's 2 meter Kerstverlichting lichtsnoer sneeuwbal 128 LED's 2 meter (1)
      Kaemingk Kerstverlichting lichtsnoer sneeuwbal 128 LED's 2 meter
      • 08718533921687
      1
      30.89 EUR
    • Kaemingk Feestverlichting buiten lichtsnoer 1512 warm wit LED 13,5m
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118548626.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138595260.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138595110.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149046137.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200910565.jpg
      Kaemingk Kaemingk Feestverlichting buiten lichtsnoer 1512 warm wit LED 13,5m Feestverlichting buiten lichtsnoer 1512 warm wit LED 13,5m Feestverlichting buiten lichtsnoer 1512 warm wit LED 13,5m LED clusterverlichting met warm wit licht- Deze clusterverlichting bevat maar liefst 1512 LED-lampjes en zorgt voor hele sfeervolle verlichting. De lampjes geven warm wit licht en kun je eenvoudig dimmen tot de gewenste lichtsterkte. Daarnaast kun je met een handige timer de lampjes 8 uur lang laten branden.Cluster kerstverlichting buiten: sfeervol en knusMet deze clusterverlichting met extra warm wit licht creëer je meteen een gezellige sfeer in de tuin of in huis. Deze kerstverlichting is b... (1)
      Kaemingk Feestverlichting buiten lichtsnoer 1512 warm wit LED 13,5m
      • 08718533600797
      1
      45.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Buitenverlichting DEFAULT
        • buitenverlichting
      • Kerststerren DEFAULT
        • kerststerren
      • Lumineo DEFAULT
        • lumineo
      • Twinkly DEFAULT
        • twinkly
      • Sirius DEFAULT
        • sirius
    • Merk (brand):
      • Lumineo (lumineo)
      • Twinkly (twinkly)
      • Sirius (sirius)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • 247 Tavaratalot (247_tavaratalot)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC-led (abc_led)
      • Amscan (amscan)
      • Arditex (arditex)
      • Arti Casa (arti_casa)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Bellatio (bellatio)
      • Best Season (best_season)
      • Black Box (black_box)
      • Boland (boland)
      • Briloner (briloner)
      • Brisa (brisa)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Carnival Toys (carnival_toys)
      • Casaria (casaria)
      • Cbd (cbd)
      • CF label (cf_label)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Creotime (creotime)
      • Ct (ct)
      • Day (day)
      • Deco (deco)
      • Decor (decor)
      • Decorative Lighting (decorative_lighting)
      • Deuba (deuba)
      • Dickensville (dickensville)
      • DIY (diy)
      • Durawise (durawise)
      • Décoris (de_coris)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • ECD-Germany (ecd_germany)
      • Eglo (eglo)
      • Enjoy the Sun (enjoy_the_sun)
      • Enzo (enzo)
      • Eurolite (eurolite)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Fairybell (fairybell)
      • Folat (folat)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Generic (generic)
      • GOUDA (gouda)
      • Grundig (grundig)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • HBX natural living (hbx_natural_living)
      • Hellum (hellum)
      • HHCP (hhcp)
      • Hit (hit)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Koopman (koopman)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Ksd (ksd)
      • König (ko_nig)
      • Le Klint (le_klint)
      • Ledvance (ledvance)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • LOKS (loks)
      • Luca (luca)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Luca Lightning (luca_lightning)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • LumenXL (lumenxl)
      • Lunimeo (lunimeo)
      • Luville (luville)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • ML (ml)
      • Monzana (monzana)
      • Moses (moses)
      • Mustard (mustard)
      • Nampook (nampook)
      • Nature (nature)
      • Nedis (nedis)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Noname (noname)
      • Nordic Home Culture (nordic_home_culture)
      • Opposuits (opposuits)
      • Overig (overig)
      • Palomar (palomar)
      • Party Lighting (party_lighting)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Peha (peha)
      • Pequetren (pequetren)
      • Perel (perel)
      • PerfectLED (perfectled)
      • PMS (pms)
      • Premier (premier)
      • Proplus (proplus)
      • QAZQA (qazqa)
      • Quadrata (quadrata)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Reled (reled)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • S.I.A (s_i_a)
      • Seletti (seletti)
      • Showtec (showtec)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Smak Design (smak_design)
      • Small Foot (small_foot)
      • Snowflake (snowflake)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • Sunware (sunware)
      • TecTake (tectake)
      • Teknofun (teknofun)
      • TIVOLI LIGHTS (tivoli_lights)
      • Tom (tom)
      • TRIO (trio)
      • Tristar (tristar)
      • Tronix (tronix)
      • Tronje (tronje)
      • Uyuni (uyuni)
      • V-TAC (v_tac)
      • Valetti (valetti)
      • Velleman (velleman)
      • Verhaak (verhaak)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Weltevree (weltevree)
      • Westfalia (westfalia)
      • White Label (white_label)
      • Witbaard (witbaard)
      • Yeelight (yeelight)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 20 (budget)
      • € 20 - € 30 (price_2)
      • € 30 - € 50 (price_3)
      • ≥ € 50 (price_4)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort kerstverlichting (soort_kerstverlichting):
      • Buitenverlichting (buitenverlichting)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Gordijnverlichting (gordijnverlichting)
      • Kaarsen (kaarsen)
      • Kandelaars (kandelaars)
      • Kerststerren (kerststerren)
      • Led (led)
      • LED figuur (led_figuur)
      • LED lantaarns (led_lantaarns)
      • Lichtboom (lichtboom)
      • Lichtgordijnen (lichtgordijnen)
      • Lichtnetten (lichtnetten)
      • Lichtsnoer (lichtsnoer)
      • Lichtstrip (lichtstrip)
      • Lichttakken (lichttakken)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Transparant (transparant)
    • Licht kleur (light_colour):
      • Extra warm wit (extra_warm_wit)
      • Koud wit (koud_wit)
      • Led (led)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Aantal lichtpunten (aantal):
      • < 50 (aantal_1)
      • 50 - 200 (aantal_2)
      • 200 - 250 (aantal_3)
      • ≥ 250 (aantal_4)
    • Energiebron (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • teamvergelijk@vergelijk.be