x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstverlichting verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Party Lighting kerstverlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstverlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Party Lighting kerstverlichting led 225 cm Rood 10 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175707477.jpg
      Party Lighting Party Lighting kerstverlichting led 225 cm Rood 10 stuks kerstverlichting led 225 cm Rood 10 stuks kerstverlichting led 225 cm Rood 10 stuks Party Lighting kerstverlichting led 225 cm Rood 10 stuks (1)
      Party Lighting kerstverlichting led 225 cm Rood 10 stuks
      • 06011649431401
      2
      deal
      31.94 EUR
    • Party Lighting kerstverlichting led 225 cm zilver 10 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168835484.jpg
      Party Lighting Party Lighting kerstverlichting led 225 cm zilver 10 stuks kerstverlichting led 225 cm zilver 10 stuks kerstverlichting led 225 cm zilver 10 stuks Productinformatie Party Lighting led kerstverlichting Kerstverlichting met leds in de vorm van peertjes, leuk om te combineren met een bloem- of kerststuk. Gebruik de kerstverlichting in de maand december als sfeerverlichting in de donkere dagen voor kerstmis. Specificaties: Kleur: zilver Geslacht: unisex Materiaal: kunststof Lengte: 225 cm Peertje: 9 x 6 cm Type Lichtbron: led Aantal lampjes: 10 stuks Voeding: 3x AA (niet meegeleverd) Let op! Alleen voor gebruik binnenshuis. (1)
      Party Lighting kerstverlichting led 225 cm zilver 10 stuks
      • 08711252033693
      2
      15.49 EUR
    • Party Lighting kerstverlichting led 225 cm rood 10 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167164688.jpg
      Party Lighting Party Lighting kerstverlichting led 225 cm rood 10 stuks kerstverlichting led 225 cm rood 10 stuks kerstverlichting led 225 cm rood 10 stuks Party Lighting Kerstverlichting Led 225 Cm Rood 10 Stuks (1)
      Party Lighting kerstverlichting led 225 cm rood 10 stuks
      • 08719817730711
      2
      deal
      18.90 EUR
    • Party Lighting Noname Feestelijke slinger met 10 lampjes gestreept gekleurd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163043638.jpg
      Party Lighting Party Lighting Noname Feestelijke slinger met 10 lampjes gestreept gekleurd Noname Feestelijke slinger met 10 lampjes gestreept gekleurd Noname Feestelijke slinger met 10 lampjes gestreept gekleurd Noname Feestelijke slinger met 10 lampjes gestreept gekleurd (1)
      Party Lighting Noname Feestelijke slinger met 10 lampjes gestreept gekleurd
      • 08718158572103
      1
      16.70 EUR
    • Party Lighting DecoLight 10LED WHITE BULB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158618890.jpg
      Party Lighting Party Lighting DecoLight 10LED WHITE BULB DecoLight 10LED WHITE BULB DecoLight 10LED WHITE BULB DecoLight 10LED WHITE BULB (1)
      Party Lighting DecoLight 10LED WHITE BULB
      • 08711252016252
      1
      15.71 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Buitenverlichting DEFAULT
        • buitenverlichting
      • Kerststerren DEFAULT
        • kerststerren
      • Lumineo DEFAULT
        • lumineo
      • Twinkly DEFAULT
        • twinkly
      • Sirius DEFAULT
        • sirius
    • Merk (brand):
      • Lumineo (lumineo)
      • Twinkly (twinkly)
      • Sirius (sirius)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • 247 Tavaratalot (247_tavaratalot)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC-led (abc_led)
      • Alessi (alessi)
      • Amscan (amscan)
      • Arditex (arditex)
      • Arti Casa (arti_casa)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Bellatio (bellatio)
      • Best Season (best_season)
      • Black Box (black_box)
      • Boland (boland)
      • Briloner (briloner)
      • Brisa (brisa)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Carnival Toys (carnival_toys)
      • Casaria (casaria)
      • Cbd (cbd)
      • CF label (cf_label)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Colortime (colortime)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Creotime (creotime)
      • Ct (ct)
      • Day (day)
      • Deco (deco)
      • Decor (decor)
      • Decorative Lighting (decorative_lighting)
      • Deuba (deuba)
      • Dickensville (dickensville)
      • DIY (diy)
      • Durawise (durawise)
      • Décoris (de_coris)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Eglo (eglo)
      • Enjoy the Sun (enjoy_the_sun)
      • Enzo (enzo)
      • Eurolite (eurolite)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Exihand (exihand)
      • Fairybell (fairybell)
      • Folat (folat)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Generic (generic)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • GOUDA (gouda)
      • Grundig (grundig)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • HBX natural living (hbx_natural_living)
      • Hellum (hellum)
      • HHCP (hhcp)
      • Hit (hit)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Koopman (koopman)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Ksd (ksd)
      • König (ko_nig)
      • Le Klint (le_klint)
      • Ledvance (ledvance)
      • Lemax (lemax)
      • Leonardo (leonardo)
      • LOKS (loks)
      • Luca (luca)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Luca Lightning (luca_lightning)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • LumenXL (lumenxl)
      • Lunimeo (lunimeo)
      • Luville (luville)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • ML (ml)
      • Monzana (monzana)
      • Moses (moses)
      • Mustard (mustard)
      • Nampook (nampook)
      • Nature (nature)
      • Nedis (nedis)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Noname (noname)
      • Nordic Home Culture (nordic_home_culture)
      • Nordlux (nordlux)
      • Opposuits (opposuits)
      • Outdoor Lights (outdoor_lights)
      • Overig (overig)
      • Palomar (palomar)
      • Party Lighting (party_lighting)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Peha (peha)
      • Pequetren (pequetren)
      • Perel (perel)
      • PerfectLED (perfectled)
      • PMS (pms)
      • Premier (premier)
      • Proplus (proplus)
      • QAZQA (qazqa)
      • Quadrata (quadrata)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Reled (reled)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • S.I.A (s_i_a)
      • Seletti (seletti)
      • Showtec (showtec)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Smak Design (smak_design)
      • Small Foot (small_foot)
      • Snowflake (snowflake)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • Sunware (sunware)
      • TecTake (tectake)
      • Teknofun (teknofun)
      • TIVOLI LIGHTS (tivoli_lights)
      • Tom (tom)
      • TRIO (trio)
      • Tristar (tristar)
      • Tronix (tronix)
      • Tronje (tronje)
      • Uyuni (uyuni)
      • V-TAC (v_tac)
      • Valetti (valetti)
      • Velleman (velleman)
      • Verhaak (verhaak)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Weltevree (weltevree)
      • Westfalia (westfalia)
      • White Label (white_label)
      • Witbaard (witbaard)
      • Yeelight (yeelight)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 20 (budget)
      • € 20 - € 30 (price_2)
      • € 30 - € 50 (price_3)
      • ≥ € 50 (price_4)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort kerstverlichting (soort_kerstverlichting):
      • Buitenverlichting (buitenverlichting)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Gordijnverlichting (gordijnverlichting)
      • Kaarsen (kaarsen)
      • Kandelaars (kandelaars)
      • Kerststerren (kerststerren)
      • Led (led)
      • LED figuur (led_figuur)
      • LED lantaarns (led_lantaarns)
      • Lichtboom (lichtboom)
      • Lichtgordijnen (lichtgordijnen)
      • Lichtnetten (lichtnetten)
      • Lichtsnoer (lichtsnoer)
      • Lichtstrip (lichtstrip)
      • Lichttakken (lichttakken)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Transparant (transparant)
    • Licht kleur (light_colour):
      • Extra warm wit (extra_warm_wit)
      • Koud wit (koud_wit)
      • Led (led)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Aantal lichtpunten (aantal):
      • < 50 (aantal_1)
      • 50 - 200 (aantal_2)
      • 200 - 255 (aantal_3)
      • ≥ 255 (aantal_4)
    • Energiebron (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • teamvergelijk@vergelijk.be