x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lemax Plaza system (grey, round grass) - 24 pcs (Multi)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lemax Plaza system (grey, round grass) - 24 pcs (Multi)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lemax Plaza system (grey, round grass) - 24 pcs (Multi)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lemax Plaza system (grey, round grass) - 24 pcs (Multi)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/205025013.jpg
Lemax Lemax Plaza system (grey, round grass) - 24 pcs (Multi) Plaza system (grey, round grass) - 24 pcs (Multi) Plaza system (grey, round grass) - 24 pcs (Multi) Plaza system (grey, round grass) - 24 pcs. Met het kerstfiguur Plaza system (grey, round grass) - 24 pcs maakt u uw eigen kerstdorp compleet. Uit onze collectie kersthuisjes. Van het merk LEMAX maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Plaza system (grey, round grass) - 24 pcs, dit komt uit het assortiment ondergronden, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
  • 00728162641083
1
deal
  • Design
    • Kleur: Multi
    • Materiaal: Porselein
  • 20.94 24.88 EUR 1
    1
    • Warentuin Warentuin
      Plaza system (grey, round grass) - 24 pcs. Met het kerstfiguur Plaza system (grey, round grass) - 24 pcs maakt u uw eigen kerstdorp compl...
      20.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Nampook Decoratieve lichtkegel - Piramide 40 LED - H80cm - Goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208754597.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208436993.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208436995.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208436996.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208436994.jpg
      Nampook Nampook Decoratieve lichtkegel - Piramide 40 LED - H80cm - Goud Decoratieve lichtkegel - Piramide 40 LED - H80cm - Goud Decoratieve lichtkegel - Piramide 40 LED - H80cm - Goud Deze elegante decoratieve lamp heeft 40 warmwitte LED-lampjes. De gebruikte LED-technologie is even efficiënt als gewoonlijk en houdt het energieverbruik uiterst laag. Dankzij de onafhankelijke voeding, via drie batterijen van het type AA 1,5V (niet meegeleverd), kan de lichtkegel volledig onafhankelijk van bestaande stopcontacten worden geplaatst. Productkenmerken: * Verlichte decoratie kegel * 40 LED's (warm wit) * Geschikt voor gebruik binnenshuis * Timerfunctie (6H ON / 18 OFF) Productspe... (1)
      Nampook Decoratieve lichtkegel - Piramide 40 LED - H80cm - Goud
      • 08719987629990
      2
      deal
    • Nampook Decoratieve Ladder LED - met Huisjes - 20 x 18 x 31cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208436922.jpg
      Nampook Nampook Decoratieve Ladder LED - met Huisjes - 20 x 18 x 31cm Decoratieve Ladder LED - met Huisjes - 20 x 18 x 31cm Decoratieve Ladder LED - met Huisjes - 20 x 18 x 31cm Maak het nog gezelliger in huis met deze leuke verlichte ladder met huisjes. De verlichte trap heeft 6 LED lampjes, een afmeting van 20 x 18 x 31 cm en werkt op batterijen. Productspecificitaties: * Afmeting: 20 x 18 x 31cm * Lampjes: 6 warmwitte LED lampjes (1)
      Nampook Decoratieve Ladder LED - met Huisjes - 20 x 18 x 31cm
      • 08720573031516
      2
      deal
    • OneConcept Mr. Frost opblaasbare sneeuwman 240cm blazer LED
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202831842.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119531683.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218618049.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218620836.jpg
      OneConcept OneConcept Mr. Frost opblaasbare sneeuwman 240cm blazer LED Mr. Frost opblaasbare sneeuwman 240cm blazer LED Mr. Frost opblaasbare sneeuwman 240cm blazer LED zelfopblazende sneeuwman voor kerstdecoratievanhuis en tuin, reusachtige figuur van 2,40m, duidelijk zichtbaar:4 interne LED verlichtingen voor in het donker, vrolijke ontwerpcompleet met cylinder, schaal, wortelneus en dennenboom (1)
      OneConcept Mr. Frost opblaasbare sneeuwman 240cm blazer LED
      • 04260435913313
      1
    • Konstsmide - kaarsverlichting - set van 4 op batterijen - Ø 4,2 x 4,5 cm - wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129854988.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145607866.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164113549.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153956952.jpg
      Konstsmide Konstsmide - kaarsverlichting - set van 4 op batterijen - Ø 4,2 x 4,5 cm - wit - kaarsverlichting - set van 4 op batterijen - Ø 4,2 x 4,5 cm - wit - kaarsverlichting - set van 4 op batterijen - Ø 4,2 x 4,5 cm - wit (1)
      Konstsmide - kaarsverlichting - set van 4 op batterijen - Ø 4,2 x 4,5 cm - wit
      • 07318301977109
      1
    • min
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 20.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 20.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 20.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 20.94
    • teamvergelijk@vergelijk.be