x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Yankee candle - Scented candle Classic medium Cinnamon Cinnamon (Sparkling Cinnamon) 411 g - 411.0g

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Yankee candle - Scented candle Classic medium Cinnamon Cinnamon (Sparkling Cinnamon) 411 g - 411.0g
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Yankee candle - Scented candle Classic medium Cinnamon Cinnamon (Sparkling Cinnamon) 411 g - 411.0g
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Yankee candle - Scented candle Classic medium Cinnamon Cinnamon (Sparkling Cinnamon) 411 g - 411.0g
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/214748520.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155818023.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/197652329.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/123508862.jpg
Yankee candle Yankee candle - Scented candle Classic medium Cinnamon Cinnamon (Sparkling Cinnamon) 411 g - 411.0g - Scented candle Classic medium Cinnamon Cinnamon (Sparkling Cinnamon) 411 g - 411.0g - Scented candle Classic medium Cinnamon Cinnamon (Sparkling Cinnamon) 411 g - 411.0g De geur is sparkling cinnamon De kaars ruikt naar kaneel en kruidnagel De inhoud van het glas bedraagt 411 g De brandduur van de kaars ligt tussen 65 en 90 uur Het bijzondere van de kaars is dat hij doorlopend met 7% geurolie is voorzien van een pure katoenen lont en is gemaakt van hoogwaardige paraffinewas (1)
  • 05038580003048
3
deal
  • Design
    • Materiaal: Nubuck
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 24.45 27.95 EUR 3
    3
    • Parfumdreams.be Parfumdreams.be
      5.0 (1)
      24.45, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Yankee Candle - Scented candle Classic medium Cinnamon Cinnamon (Sparkling Cinnamon) 411 g - 411.0g27.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      De geur is sparkling cinnamon De kaars ruikt naar kaneel en kruidnagel De inhoud van het glas bedraagt 411 g De brandduur van de kaars li...27.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Yankee candle Geurstokjes Geurkaarsen Warm Cashmere 104 g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155811328.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131220556.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211793000.jpg
      Yankee candle Yankee candle Geurstokjes Geurkaarsen Warm Cashmere 104 g Geurstokjes Geurkaarsen Warm Cashmere 104 g Geurstokjes Geurkaarsen Warm Cashmere 104 g (1)
      Yankee candle Geurstokjes Geurkaarsen Warm Cashmere 104 g
      • 05038581016801
      1
      deal
    • Deuba Adventskalender landschap met compartimenten voor zelf vullen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153540102.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173758143.jpg
      Deuba Deuba Adventskalender landschap met compartimenten voor zelf vullen Adventskalender landschap met compartimenten voor zelf vullen Adventskalender landschap met compartimenten voor zelf vullen Om het jaar weer te geven: Stralend mooie adventskalender om te vullen, verheugen kinderen zoals volwassenen. Met 24 deurtjes is de spanning groot als er geschenken zoals bonbons, vouchers, sieraden, chocolade en andere aandacht te ontdekken. Persoonlijke geschenken Onder het motto van doe-het-zelf, bieden deze houten adventskalender alle creatievelingen de mogelijkheid om je dierbaren door liefdevol gedenkte attenties te betoveren. Ook kleine verrassingen voor jongens en meisjes te verber... (1)
      Deuba Adventskalender landschap met compartimenten voor zelf vullen
      • 04250525325904
      2
    • House of Seasons 1x Grote Kunststof Decoratie Kerstbal Lichtroze 25 Cm - Kerstbal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223804233.jpg
      House of Seasons House of Seasons 1x Grote Kunststof Decoratie Kerstbal Lichtroze 25 Cm - Kerstbal 1x Grote Kunststof Decoratie Kerstbal Lichtroze 25 Cm - Kerstbal 1x Grote Kunststof Decoratie Kerstbal Lichtroze 25 Cm - Kerstbal 1x Grote kunststof kerstbal lichtroze 25 cm - Groot formaat roze kerstballen (1)
      House of Seasons 1x Grote Kunststof Decoratie Kerstbal Lichtroze 25 Cm - Kerstbal
      • 08718861797015
      1
    • Skagerak Stella Roodtboomvoet Woondecoratie Teak (h) 15,5 X (Ø) 50,5 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216586447.jpg
      Skagerak Skagerak Stella Roodtboomvoet Woondecoratie Teak (h) 15,5 X (Ø) 50,5 Cm Stella Roodtboomvoet Woondecoratie Teak (h) 15,5 X (Ø) 50,5 Cm Stella Roodtboomvoet Woondecoratie Teak (h) 15,5 X (Ø) 50,5 Cm Stella Roodtboomvoet Woondecoratie Teak (h) 15,5 X (Ø) 50,5 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Skagerak Stella kerstboomvoet woondecoratie teak is vormgegeven als een ster. De ster heeft een diameter van 50,5 centimeter en hoogte van 15,5 centimeter. De voet is gemaakt van teakhout en messing geplateerd staal. Skagerak raadt aan om de kerstboomvoet schoon te maken met een vochtige doek en daarna af te nemen met een droge doek. (1)
      Skagerak Stella Roodtboomvoet Woondecoratie Teak (h) 15,5 X (Ø) 50,5 Cm
      • 05706420054153
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 24.45
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 19.79
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 19.79
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 19.79
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 19.79
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 24.45
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 24.45
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 24.45
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 24.45
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 24.45
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 24.45
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 24.45
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 24.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 20.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 20.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 20.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 24.45
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 24.45
    • teamvergelijk@vergelijk.be