x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Makita UC011GT101 XGT 40 V Max kettingzaag set (1x 5,0Ah) - 35 cm - koolborstelloos

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Makita UC011GT101 XGT 40 V Max kettingzaag set (1x 5,0Ah) - 35 cm - koolborstelloos
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Makita UC011GT101 XGT 40 V Max kettingzaag set (1x 5,0Ah) - 35 cm - koolborstelloos
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Makita UC011GT101 XGT 40 V Max kettingzaag set (1x 5,0Ah) - 35 cm - koolborstelloos
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231296936.jpg?ts=1
Makita Makita UC011GT101 XGT 40 V Max kettingzaag set (1x 5,0Ah) - 35 cm - koolborstelloos UC011GT101 XGT 40 V Max kettingzaag set (1x 5,0Ah) - 35 cm - koolborstelloos UC011GT101 XGT 40 V Max kettingzaag set (1x 5,0Ah) - 35 cm - koolborstelloos Makita UC011GT101 Kettingzaag 35 cm 40V Max 5.0Ah Li-ion + 5 jaar dealer garantie! Nu totaal 5 jaar garantie op Makita Machines(*) (*) boven op de fabrieksgarantie van Makita ( 3 jaar na registratie bij Makita ) ontvangt u van ons 2 jaar TOOLPLUS* warranty extra. ToolNation TOOLPLUS* Warranty: 2 jaar extra toolplus garantie op elektrisch gereedschap Bijzondere kenmerken Krachtige 1,6 kW accu kettingzaag op het XGT 40 V Max platform. Uitstekend uitgebalanceerde machine die uitblinkt in zijn ergonomie en gewicht. De speciaal voor deze accuzaag ontwikkelde zaagketting zorgt voor minder wrijving, dus langer zagen op één acculading. Gezien kettingsnelheid van 25,5 m/s zeer geschikt voor professioneel zaagwerk. In combinatie met de BL4050F komt het vermogen van deze machine het beste tot zijn recht. Kettingwielbeschermkap met geïntegreerde moeren, voorkomt kwijtraken. Hoge kettingsnelheid, 25,5 m/s, voor een goed snoeiresultaat. Traditionele kettingspanner. Lage verbruikskosten (1)
  • 00088381762816
3
deal
  • Design
    • Kleur: Groen
  • 701.79 857.24 EUR 3
    3
    • Toolnation Toolnation
      Makita UC011GT101 Kettingzaag 35 cm 40V Max 5.0Ah Li-ion + 5 jaar dealer garantie! Nu totaal 5 jaar garantie op Makita Machines(*) (*) bo...
      701.79, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolmax Toolmax
      Bijzondere Kenmerken * Kettingwielbeschermkap met geïntegreerde moeren, voorkomt kwijtraken. * Hoge kettingsnelheid, 25,5 m/s, voor een g...711.63, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Toolsvoordelig Toolsvoordelig
      5,0 Ah accu (1 st), snellader, in doos Traditionele kettingspanner. Lage verbruikskosten door minder onderhoud en het ontbreken van brand...857.24, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Stihl MSE 170 C-BQ Elektrische kettingzaag | 230 V | 30 cm | 1,7 kW - 12092000009
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209065840.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230824549.jpg?ts=1
      Stihl Stihl MSE 170 C-BQ Elektrische kettingzaag | 230 V | 30 cm | 1,7 kW - 12092000009 MSE 170 C-BQ Elektrische kettingzaag | 230 V | 30 cm | 1,7 kW - 12092000009 MSE 170 C-BQ Elektrische kettingzaag | 230 V | 30 cm | 1,7 kW - 12092000009 Bijzondere kenmerken * Spaarzaam olieverbruik door STIHL Ematic systeem * Ligt goed in de hand dankzij de softgreep * Comfortabele elektrische kettingzaag voor tuin- en woningeigenaars. * Olietank kan ook zonder gereedschap worden geopend en gesloten * Eenvoudig opspannen van de ketting dankzij het STIHL kettingsnelspannersysteem Technische gegevens * Zaagbladlengte 30-35 cm * Zaagkettingsteken 3/8 P * Opgenomen vermogen 1,7 kW * Opgenomen vermogen 1,7 kW * Gewicht 4,3 kg 1) * Geluidsvermogenniveau 103 dB(A) 2) * Geluidsdrukniveau 92 dB(A) 2) * Kabellengte 4 m m * Nominale spanning 230 V * STIHL Oilomatic ketting Picco Micro Mini 3 (PMM3) * Trillingsniveau links/rechts 2,9/3,4 m/s² 3) 1)Met zaagblad en zaagketting, zonder snoer en zaagkettingolie 2)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A) 3)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2 m/s² (4)
      Stihl MSE 170 C-BQ Elektrische kettingzaag | 230 V | 30 cm | 1,7 kW - 12092000009
      • 00795711961268
      1
    • Makita EA7900P50E 2-takt Kettingzaag 50 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161549064.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146953663.jpg?ts=1
      Makita Makita EA7900P50E 2-takt Kettingzaag 50 cm EA7900P50E 2-takt Kettingzaag 50 cm EA7900P50E 2-takt Kettingzaag 50 cm MakitaEA7900P50E | Motor kettingzaag | 2-takt | 50 cm Bijzondere Kenmerken * Professionele motorkettingzaag met perfecte gewichts-/vermogensverhouding. * Tot 15% lager brandstofverbruik dan het voorgaande model en verminderde uitstootwaarden, dankzij de uitlaat met SLR-technologie, die onverbrande gassen terugstoot naar de cilinder. * Gemakkelijk starten door decompressieventiel. * Voorzien van verstelbare metalen oliepomp, metalen velkam en kettingrem. * Geen kettingsmering in stationairstand (intelligente kettingsmering). * Geringe trillingen door stalen veren i.p.v. oliegevoelige rubbers. * Zijdelingse kettingspanning voor eenvoudig afstellen van de ketting. Technische gegevens * Vermogen 4,30/5,9 kW/pk * Cilinderinhoud 78,5 cc * Type motor 2-takt * Opvoerpomp ja * Kettingrem ja * Elektronische ontsteking ja * Start en Go ja * Decompressie (11)
      Makita EA7900P50E 2-takt Kettingzaag 50 cm
      • 04002829912522
      2
    • Stihl MSE 210 C-BQ Elektrische kettingzaag | 230 V | 30 cm | 2,1 kW - 12092000013
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228060723.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132696707.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160214748.jpg?ts=1
      Stihl Stihl MSE 210 C-BQ Elektrische kettingzaag | 230 V | 30 cm | 2,1 kW - 12092000013 MSE 210 C-BQ Elektrische kettingzaag | 230 V | 30 cm | 2,1 kW - 12092000013 MSE 210 C-BQ Elektrische kettingzaag | 230 V | 30 cm | 2,1 kW - 12092000013 Bijzondere kenmerken * Krachtige elektrisch kettingzaag met hoog zaagvermogen * Ideaal om te knutselen, haardhout te zagen en hout voor houtconstructies te zagen * Klauw uit metaal om de zaag gemakkelijk te begeleiden * Eenvoudig opspannen van de ketting dankzij het STIHL kettingsnelspannersysteem Technische gegevens * Zaagbladlengte 30-40 cm * Zaagkettingsteken 3/8 P * Opgenomen vermogen 2,1 kW * Opgenomen vermogen 2,1 kW * Gewicht 4,5 kg 1) * Geluidsvermogenniveau 104 dB(A) 2) * Geluidsdrukniveau 93 dB(A) 2) * Kabellengte 4 m m * Nominale spanning 230 V * STIHL Oilomatic ketting Picco Micro 3 (PM3) * Trillingsniveau links/rechts 3,4/4,2 m/s² 3) 1)Met zaagblad en zaagketting, zonder snoer en zaagkettingolie 2)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A) 3)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2 m/s² (5)
      Stihl MSE 210 C-BQ Elektrische kettingzaag | 230 V | 30 cm | 2,1 kW - 12092000013
      • 00795711961305
      1
    • Stihl MS 362 C-M | benzine kettingzaag | 40cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132699109.jpg?ts=1
      Stihl Stihl MS 362 C-M | benzine kettingzaag | 40cm MS 362 C-M | benzine kettingzaag | 40cm MS 362 C-M | benzine kettingzaag | 40cm Krachtige 3,5 kW benzine kettingzaag met 2-MIX-motor en M-Tronic. Bijzondere kenmerken * Antivibratiesysteem Sterke trillingen aan de handgrepen kunnen op lange termijn storingen veroorzaken bij de doorstroming van het bloed in handen en armen. Daarom heeft STIHL het AV-systeem ontwikkeld. Bij motorapparatuur met het AV-systeem worden ter hoogte van de grepen de trillingen, die door de verbrandingsmotor en het bewegende gereedschap ontstaan, enorm gereduceerd. * Combischakelaar Omdat de M-Tronic een koude en warme start automatisch herkent, is slechts nog één startpositie op de combischakelaar nodig. De exacte hoeveelheid brandstof wordt afhankelijk van de behoefte toegevoerd. U kunt meteen vol gas geven- zelfs bij een koude start. De bedieningshendel springt na het uitschakelen automatisch in zijn werkstand terug. * Compensator Dit regelsysteem in de carburateur, (4)
      Stihl MS 362 C-M | benzine kettingzaag | 40cm
      • 00886661560301
      1
    • min
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 711.63
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 704.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 704.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 704.99
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 704.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 704.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 704.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 704.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 704.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 704.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 704.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 704.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 666.70
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 666.70
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 666.70
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 666.70
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 666.70
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 666.70
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 666.70
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 666.70
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 666.70
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 670.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 711.63
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 670.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 670.99
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 711.63
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 711.63
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 711.63
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 711.63
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 711.63
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 711.63
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 711.63
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 711.63
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 711.63
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 711.63
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 711.63
    • teamvergelijk@vergelijk.be