x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Softshell jassen kind verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hummel Softshell jas kind

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Softshell jas kind categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Hummel Junior Hummel Valencia Top 108007-7200 Shirt Marine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150422674.jpg
      Hummel Hummel Junior Hummel Valencia Top 108007-7200 Shirt Marine Junior Hummel Valencia Top 108007-7200 Shirt Marine Junior Hummel Valencia Top 108007-7200 Shirt Marine LET OP: gepersonaliseerde producten mogen niet retour! Gepersonaliseerde producten hebben een levertijd van 3 tot 5 werkdagen. (1)
      Hummel Junior Hummel Valencia Top 108007-7200 Shirt Marine
      • 08718726457764
      2
      deal
      37.98 EUR
    • Hummel Valencia Top Round Neck Sporttrui Kinderen - Blauw - Maat 116
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150421978.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156095796.jpg
      Hummel Hummel Valencia Top Round Neck Sporttrui Kinderen - Blauw - Maat 116 Valencia Top Round Neck Sporttrui Kinderen - Blauw - Maat 116 Valencia Top Round Neck Sporttrui Kinderen - Blauw - Maat 116 hummel Valencia Top Round Neck Sporttrui Kinderen - Blauw - Maat 116 - van hummel in de categorie Sporttrui. (1)
      Hummel Valencia Top Round Neck Sporttrui Kinderen - Blauw - Maat 116
      • 08718726457542
      1
      deal
      37.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • CMP DEFAULT
        • cmp
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • Regatta DEFAULT
        • regatta
    • Merken (brand):
      • CMP (cmp)
      • Icepeak (icepeak)
      • Regatta (regatta)
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Airforce (airforce)
      • America Today (america_today)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Benetton (benetton)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • CeLaVi (celavi)
      • Champion (champion)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Ducksday (ducksday)
      • Esprit (esprit)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Givenchy (givenchy)
      • GUESS (guess)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • LTB (ltb)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Molo (molo)
      • Moncler (moncler)
      • Mymo (mymo)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • ONLY (only)
      • Papillon (papillon)
      • Parajumpers (parajumpers)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Playshoes (playshoes)
      • Produkt (produkt)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Ralka (ralka)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • River Island (river_island)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sigikid (sigikid)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • The North Face (the_north_face)
      • TICKET TO (ticket_to)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tricorp (tricorp)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vaude (vaude)
      • Vingino (vingino)
      • Woolrich (woolrich)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 40 (budget)
      • € 40 - € 50 (price_2)
      • € 50 - € 80 (price_3)
      • ≥ € 80 (price_4)
    • Geslacht (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 3XL (3xl)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 68/80 (68_80)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • teamvergelijk@vergelijk.be