x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Jako Classico Polyestervest

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Jako Classico Polyestervest
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Jako Classico Polyestervest
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Jako Classico Polyestervest
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150422258.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/83803861.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/112039020.jpg?ts=1
Jako Jako Classico Polyestervest Classico Polyestervest Classico Polyestervest JAKO Classico Polyestervest Zwart Senior - M (1)
  • 04059562014396
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex, Kinderen
    • Motief: Printopdruk
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Polyester, Kunststof
  • Maat
    • Kledingmaat: M
  • Technische details
    • Sport (fitness, hardlopen): Voetbal
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 100 g
  • 29.95 31.30 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Zijzakken met ritssluiting. Jas en manchetten met geribbeld. Zippergarage.29.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      JAKO Classico Polyestervest Zwart Senior - M31.30, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Reima Kumlinge Reimatec Jacket Kids, roze 110 2022 Regenjassen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222446834.jpg?ts=1
      Reima Reima Kumlinge Reimatec Jacket Kids, roze 110 2022 Regenjassen Kumlinge Reimatec Jacket Kids, roze 110 2022 Regenjassen Kumlinge Reimatec Jacket Kids, roze 110 2022 Regenjassen Belangrijkste informatie: Type: Hardshelljakke, Kunstvezel jas; Materiaal: Waterzuil: 10000 mm; Belangrijkste informatie: Lengte: Kort; Materiaal: Bekleding: 1. Materiaal 100 % polyester / 2. Materiaal 100 % polyurethaan; Belangrijkste informatie: bekledingslaag: Yderlag / vandbeskyttelse; Seizoen: Helårlig; Materiaal: Slijtage bescherming: 5000; Functies: Regenbescherming: Waterdicht; Windbescherming: Vindtæt; Materiaal: Ademend vermogen: 5000 g/m²/24h; Uitrusting: Buitenzakken: 2 zijzakken met ritssluiting; Met capuchon: ja; Verwerking: Type naden: Versmolten; Duurzaamheidsnorm: bluesign APPROVED; Capuchon: Details: Afneembaar; Mouwen: Manchetten: Elastisch; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: 100% gerecycleerd polyester, Waterafstotende ritsen op de zakken, fluorkoolstofvrije water- en vuilafstotende coating, BIONIC-FINISH ECO (1)
      Reima Kumlinge Reimatec Jacket Kids, roze 110 2022 Regenjassen
      • 06438429677390
      1
      deal
    • Reima Kouvola Jacket Girls, blauw 104 2022 Softshell jassen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221394398.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227736295.jpg?ts=1
      Reima Reima Kouvola Jacket Girls, blauw 104 2022 Softshell jassen Kouvola Jacket Girls, blauw 104 2022 Softshell jassen Kouvola Jacket Girls, blauw 104 2022 Softshell jassen Reima - Tussenjas voor kinderen - Kouvola - Navy - maat 104cm (1)
      Reima Kouvola Jacket Girls, blauw 104 2022 Softshell jassen
      • 06438429752233
      2
      deal
    • Reima Kinderen Lammala Jas (Maat 98, Roze)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221394377.jpg?ts=1
      Reima Reima Kinderen Lammala Jas (Maat 98, Roze) Kinderen Lammala Jas (Maat 98, Roze) Kinderen Lammala Jas (Maat 98, Roze) Materiaal: Waterzuil: 10000 mm; Belangrijkste informatie: Type: Hardshelljakke, Kunstvezel jas; Lengte: Kort; Materiaal: Bekleding: 1. Materiaal 100 % polyester / 2. Materiaal 100 % polyurethaan; Voeringsstof: Polyester, combinatie van netstof en tafzijde; Belangrijkste informatie: bekledingslaag: Yderlag / vandbeskyttelse; Seizoen: Helårlig; Materiaal: Slijtage bescherming: 13000; Functies: Regenbescherming: Waterdicht; Windbescherming: Vindtæt; Materiaal: Ademend vermogen: 7000 g/m²/24h; Type materiaal: Kunstvezel; Coating: PU; Uitrusting: Buitenzakken: 2 zakken met ritssluiting aan de zijkant; Met capuchon: ja; Verwerking: Type naden: Versmolten; Capuchon: Details: Afneembaar; Mouwen: Manchetten: Elastisch; zoom: Details: In de breedte verstelbaar; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: dicht bij het lichaam gesneden (1)
      Reima Kinderen Lammala Jas (Maat 98, Roze)
      • 06438429676829
      1
      deal
    • Didriksons Kinderen Kure 5 Parka (Maat 116 , Blauw)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243589648.jpg?ts=1
      Didriksons Didriksons Kinderen Kure 5 Parka (Maat 116 , Blauw) Kinderen Kure 5 Parka (Maat 116 , Blauw) Kinderen Kure 5 Parka (Maat 116 , Blauw) Belangrijkste informatie: Type: Parka, Isolerende jas; Lengte: medium; Materiaal: Bekleding: 100 % polyamide; Voeringsstof: 100 % polyamide; Isolatiemateriaal: 100 % polyester; Belangrijkste informatie: bekledingslaag: Yderlag / vandbeskyttelse; Seizoen: Winter; Functies: Regenbescherming: Waterdicht; Windbescherming: Vindtæt; Materiaal: Bijzonderheden: PFC-vrije coating (Durable Water Repellent); Type materiaal: Kunstvezel; Coating: PWR-impregnering; Uitrusting: Buitenzakken: 2 voorzakken met klep; Met capuchon: ja; Ritssluiting: Doorlopend, met kinbeschermer, met windvanger; Verwerking: Type naden: Versmolten; Capuchon: Details: Afneembaar; Capuchon zoom: afneembare imitatiebontkraag, In de breedte verstelbaar; Mouwen: Details: Reflecterende details; Manchetten: Duimlussen, Elastisch, In de breedte verstelbaar; zoom: Details: In de breedte verstelbaar; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: Handschoen v (1)
      Didriksons Kinderen Kure 5 Parka (Maat 116 , Blauw)
      • 07333371079034
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 30.14
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 29.49
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 30.03
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 29.49
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 29.49
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 29.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 29.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 29.49
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 29.89
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 29.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.49
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 29.98
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 29.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.49
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 29.49
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.49
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 29.72
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 29.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.49
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 30.09
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 30.04
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 30.04
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 30.04
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 30.04
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 30.04
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 29.51
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 27.47
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 27.47
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 29.67
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 29.50
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 28.20
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 28.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 28.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 28.20
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 28.30
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 26.40
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 26.40
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 28.30
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 28.30
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 28.30
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 28.30
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 28.30
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 28.97
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 28.97
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 29.79
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 29.50
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 28.79
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 28.79
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 30.10
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 30.10
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 30.10
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 30.50
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 30.98
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 30.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 30.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 30.98
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 30.10
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 30.10
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 30.10
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 30.10
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 30.98
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 29.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be