x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Softshell jassen kind verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vaude Softshell jas kind

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Softshell jas kind categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Vaude Jas Grody Poncho Kids voor kids - Rood - Maat: M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/89699558.jpg
      Vaude Vaude Jas Grody Poncho Kids voor kids - Rood - Maat: M Jas Grody Poncho Kids voor kids - Rood - Maat: M Jas Grody Poncho Kids voor kids - Rood - Maat: M Hocus pocus pilatus pas - en verdwenen zijn jij en je schooltas! De praktische regenponcho met een cap en opbergzak is van milieuvriendelijk bluesign gecertificeerd basismateriaal gemaakt en houdt je droog en warm. Krachtige kleuren en reflecterende elementen zorgen er dat je in het verkeer niet geheel verdwijnt, maar juist goed gezien wordt door vracht- en autoverkeer. * 2 zijdelings toegangen*rugzakcompatibel dankzij extra ruimte op de rug*vaste capuchon*reflecterende elementen*handlussen* ... (1)
      Vaude Jas Grody Poncho Kids voor kids - Rood - Maat: M
      • 04052285455750
      2
      most_sold
      35.58 EUR
    • Vaude Softshell Rondane III voor kids - Groen - Maten: 104, 110/116, 122/128, 134/140, 146/152, 158/164
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164322222.jpg
      Vaude Vaude Softshell Rondane III voor kids - Groen - Maten: 104, 110/116, 122/128, 134/140, 146/152, 158/164 Softshell Rondane III voor kids - Groen - Maten: 104, 110/116, 122/128, 134/140, 146/152, 158/164 Softshell Rondane III voor kids - Groen - Maten: 104, 110/116, 122/128, 134/140, 146/152, 158/164 Van de volwassen afgekeken: 100% windbescherming voor de kids. De sportieve softshell met capuchon en zachte, warme fleece binnenkant als gave metgezel voor vliegeren, natuuruitstapjs en skiën. Het zachte softshellmateriaal is winddicht, waterafstoten en ademend - en houdt ook stand tijdens een kleine regenbui. Borst- en frontzakken zijn met ritssluiting uitgerust, zodat niets verloren gaat. Optimaal als overgangsjack in het voorjaar en herfst of als licht regenjack bij actieve tochten in de ... (1)
      Vaude Softshell Rondane III voor kids - Groen - Maten: 104, 110/116, 122/128, 134/140, 146/152, 158/164
      • 04062218009271
      • 04062218009295
      • 04062218009264
      • 04062218009288
      • 04062218009257
      • 04062218009301
      2
      72.21 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • CMP DEFAULT
        • cmp
      • Icepeak DEFAULT
        • icepeak
      • Regatta DEFAULT
        • regatta
    • Merken (brand):
      • CMP (cmp)
      • Icepeak (icepeak)
      • Regatta (regatta)
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • America Today (america_today)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • CeLaVi (celavi)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Ducksday (ducksday)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Garcia (garcia)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hummel (hummel)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • K-way (k_way)
      • Kanz (kanz)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mango (mango)
      • Name it (name_it)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Picture (picture)
      • Playshoes (playshoes)
      • Protest (protest)
      • Ralka (ralka)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff (steiff)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • The North Face (the_north_face)
      • TICKET TO (ticket_to)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tricorp (tricorp)
      • Vaude (vaude)
      • Vingino (vingino)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 40 (price_2)
      • € 40 - € 70 (price_3)
      • ≥ € 70 (price_4)
    • Geslacht (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 10 (10)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 110/122 (110_122)
      • 170/174 (170_174)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • teamvergelijk@vergelijk.be