x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kinder sportbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vaude kinder sportbroek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinder sportbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Vaude Moab Shorts Kinderen, zwart 122-128 2021 Kinderbroeken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185969307.jpg
      Vaude Vaude Moab Shorts Kinderen, zwart 122-128 2021 Kinderbroeken Moab Shorts Kinderen, zwart 122-128 2021 Kinderbroeken Moab Shorts Kinderen, zwart 122-128 2021 Kinderbroeken elastisch Ademend Sneldrogend Incl. binnenbroek met zitkussen Milieuvriendelijk geproduceerd (1)
      Vaude Moab Shorts Kinderen, zwart 122-128 2021 Kinderbroeken
      • 04062218013957
      2
      most_sold
      57.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hardlopen DEFAULT
        • hardlopen
      • Kids DEFAULT
        • kinderen
      • Fitness DEFAULT
        • fitness
      • Voetbal DEFAULT
        • voetbal
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
    • Merken (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • 2XU (2xu)
      • 100% (100_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Asics (asics)
      • Awdis (awdis)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Castelli (castelli)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Disney (disney)
      • Donnay (donnay)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Erima (erima)
      • Fixoni (fixoni)
      • FOX (fox)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Garcia (garcia)
      • Gonso (gonso)
      • Head (head)
      • IXS (ixs)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jollein (jollein)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Minymo (minymo)
      • Name it (name_it)
      • Newline (newline)
      • Noppies (noppies)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • ONLY (only)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pippi (pippi)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Race Face (race_face)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reima (reima)
      • Salomon (salomon)
      • Sols (sols)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Vaude (vaude)
      • Ziener (ziener)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 22 (budget)
      • € 22 - € 31 (price_2)
      • € 31 - € 41 (price_3)
      • ≥ € 41 (price_4)
    • Geslacht (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
    • Sport (sport):
      • Sport Algemeen (sport_algemeen)
      • Voetbal (voetbal)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Tennis (tennis)
      • Fitness (fitness)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Lengte van de broek (lengte_van_de_broek):
      • Capri (capri)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Viscose (viscose)
      • Fleece (fleece)
      • Kunststof (kunststof)
      • Polyamide (polyamide)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be