x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinder T-shirts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sanetta Kindershirts

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinder T-shirt categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Sanetta Shirt 'DP Shirt'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151129164.jpg
      Sanetta Sanetta Shirt 'DP Shirt' Shirt 'DP Shirt' Shirt 'DP Shirt' Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Jersey; Halstype: Ronde hals; Design: Gevoerde zoom/rand; Motief: Overige motieven; Armlengte: Mouwloos; Pasvorm: Normale pasvorm; Pasvorm: Regular fit; Pasvorm: Regular; Bevat niet-textiele delen van dierlijke oorsprong: Nee; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 60°C, Niet bleken, Drogen bij lage temperatuur, Matig heet strijken, Niet stomen (1)
      Sanetta Shirt 'DP Shirt'
      • 04060972185576
      • SNT0287001000002
      1
      16.90 EUR
    • Sanetta Shirt 'DP Shirt'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151129164.jpg
      Sanetta Sanetta Shirt 'DP Shirt' Shirt 'DP Shirt' Shirt 'DP Shirt' Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Jersey; Halstype: Ronde hals; Design: Gevoerde zoom/rand; Motief: Overige motieven; Armlengte: Mouwloos; Pasvorm: Normale pasvorm; Pasvorm: Regular fit; Pasvorm: Regular; Bevat niet-textiele delen van dierlijke oorsprong: Nee; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 60°C, Niet bleken, Drogen bij lage temperatuur, Matig heet strijken, Niet stomen (1)
      Sanetta Shirt 'DP Shirt'
      • 04060972185569
      • SNT0287001000001
      1
      16.90 EUR
    • Sanetta Shirt 'DP Shirt'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151129164.jpg
      Sanetta Sanetta Shirt 'DP Shirt' Shirt 'DP Shirt' Shirt 'DP Shirt' Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Jersey; Halstype: Ronde hals; Design: Gevoerde zoom/rand; Motief: Overige motieven; Armlengte: Mouwloos; Pasvorm: Normale pasvorm; Pasvorm: Regular fit; Pasvorm: Regular; Bevat niet-textiele delen van dierlijke oorsprong: Nee; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 60°C, Niet bleken, Drogen bij lage temperatuur, Matig heet strijken, Niet stomen (1)
      Sanetta Shirt 'DP Shirt'
      • 04060972185606
      • SNT0287001000005
      1
      16.90 EUR
    • Sanetta Shirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147478322.jpg
      Sanetta Sanetta Shirt Shirt Shirt Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Jersey; Halstype: Ronde hals; Design: Gevoerde zoom/rand, Rechte zoom; Motief: Gestreept; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Normale pasvorm; Elasticiteit: Elastisch/stretch (1)
      Sanetta Shirt
      • 04055502964370
      • STK0067001000001
      1
      deal
      12.90 EUR
    • Sanetta Shirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147478322.jpg
      Sanetta Sanetta Shirt Shirt Shirt Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Jersey; Halstype: Ronde hals; Design: Gevoerde zoom/rand, Rechte zoom; Motief: Gestreept; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Normale pasvorm; Elasticiteit: Elastisch/stretch (1)
      Sanetta Shirt
      • 04055502964387
      • STK0067001000002
      1
      deal
      12.90 EUR
    • Sanetta Shirt 'DP Shirt'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151129164.jpg
      Sanetta Sanetta Shirt 'DP Shirt' Shirt 'DP Shirt' Shirt 'DP Shirt' Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Jersey; Halstype: Ronde hals; Design: Gevoerde zoom/rand; Motief: Overige motieven; Armlengte: Mouwloos; Pasvorm: Normale pasvorm; Pasvorm: Regular fit; Pasvorm: Regular; Bevat niet-textiele delen van dierlijke oorsprong: Nee; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 60°C, Niet bleken, Drogen bij lage temperatuur, Matig heet strijken, Niet stomen (1)
      Sanetta Shirt 'DP Shirt'
      • 04060972185590
      • SNT0287001000004
      1
      16.90 EUR
    • Sanetta Shirt 'DP Shirt'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151129164.jpg
      Sanetta Sanetta Shirt 'DP Shirt' Shirt 'DP Shirt' Shirt 'DP Shirt' Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Jersey; Halstype: Ronde hals; Design: Gevoerde zoom/rand; Motief: Overige motieven; Armlengte: Mouwloos; Pasvorm: Normale pasvorm; Pasvorm: Regular fit; Pasvorm: Regular; Bevat niet-textiele delen van dierlijke oorsprong: Nee; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 60°C, Niet bleken, Drogen bij lage temperatuur, Matig heet strijken, Niet stomen (1)
      Sanetta Shirt 'DP Shirt'
      • 04060972185583
      • SNT0287001000003
      1
      16.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • BESS (bess)
      • Carter's (carter_s)
      • Champion (champion)
      • Color Kids (color_kids)
      • Dirkje (dirkje)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • Feetje (feetje)
      • Fixoni (fixoni)
      • Gap (gap)
      • Geisha (geisha)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jollein (jollein)
      • Kids Only (kids_only)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • LEVV (levv)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Mango (mango)
      • MARCOP (marcop)
      • Mymo (mymo)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oshkosh (oshkosh)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • REVIEW FOR TEENS (review_for_teens)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sanetta (sanetta)
      • Sense Organics (sense_organics)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff (steiff)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tricorp (tricorp)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Vingino (vingino)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €12 (budget)
      • €12 - €15 (low)
      • €15 - €19 (medium)
      • > €19 (high)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Polokraag (polokraag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 182 (182)
    • Geslacht (geslacht):
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be