x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kinderfietsen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Marlin kinderfiets

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderfiets categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Marlin Cedric 24 Inch 28 cm Jongens 18V V Brakes Zwart/Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162258768.jpg
      Marlin Marlin Cedric 24 Inch 28 cm Jongens 18V V Brakes Zwart/Rood Cedric 24 Inch 28 cm Jongens 18V V Brakes Zwart/Rood Cedric 24 Inch 28 cm Jongens 18V V Brakes Zwart/Rood Marlin Cedric - Fiets - Jongens - Zwart;Rood - 24 Inch - van Marlin in de categorie Kinderfiets. (2)
      Marlin Cedric 24 Inch 28 cm Jongens 18V V Brakes Zwart/Rood
      • 05948004033639
      3
      deal
      321.23 EUR
    • Marlin Cedric 20 Inch 24 cm Jongens 6V V Brakes Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159944870.jpg
      Marlin Marlin Cedric 20 Inch 24 cm Jongens 6V V Brakes Groen Cedric 20 Inch 24 cm Jongens 6V V Brakes Groen Cedric 20 Inch 24 cm Jongens 6V V Brakes Groen Marlin mountainbike Deze mountainbike is ontwikkeld zodat jij zo comfortabel je ritje in de bossen kunt maken! De fiets is lichtgewicht en kan gebruikt worden in de bossen, maar ook op verharde wegen. Algemene specificaties: Geslacht: jongens Kleur: groen Wielen: 20 inch Framemaat: 24 cm Materiaal frame: staal Materiaal velgen: aluminium Ketting: staal (KMC Z30) Verende voorvork: nee, vast Verende zadelpen: nee, vast Stuurpen: vast Gewicht: ca. 13 kg Specificaties remmen: Type voorrem: alumin... (1)
      Marlin Cedric 20 Inch 24 cm Jongens 6V V Brakes Groen
      • 05948004033578
      3
      deal
      249.90 EUR
    • Marlin Cedric 20 Inch 24 cm Jongens 6V V Brakes Geel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161300209.jpg
      Marlin Marlin Cedric 20 Inch 24 cm Jongens 6V V Brakes Geel Cedric 20 Inch 24 cm Jongens 6V V Brakes Geel Cedric 20 Inch 24 cm Jongens 6V V Brakes Geel Marlin mountainbike Deze mountainbike is ontwikkeld zodat jij zo comfortabel je ritje in de bossen kunt maken! De fiets is lichtgewicht en kan gebruikt worden in de bossen, maar ook op verharde wegen. Algemene specificaties: Geslacht: jongens Kleur: geel Wielen: 20 inch Framemaat: 24 cm Materiaal frame: staal Materiaal velgen: aluminium Ketting: staal (KMC Z30) Verende voorvork: nee, vast Verende zadelpen: nee, vast Stuurpen: vast Gewicht: ca. 13 kg Specificaties remmen: Type voorrem: alumini... (1)
      Marlin Cedric 20 Inch 24 cm Jongens 6V V Brakes Geel
      • 05948004033561
      2
      deal
      249.90 EUR
    • Marlin Celine 20 Inch 24 cm Meisjes 6V V Brakes Fuchsia/Paars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162291524.jpg
      Marlin Marlin Celine 20 Inch 24 cm Meisjes 6V V Brakes Fuchsia/Paars Celine 20 Inch 24 cm Meisjes 6V V Brakes Fuchsia/Paars Celine 20 Inch 24 cm Meisjes 6V V Brakes Fuchsia/Paars Marlin mountainbike Met deze stoere mountainbike kunnen zelfs de kleinste sportievelingen het bos in. De fiets heeft een oversized kader met afgeplatte buizen. Met behulp van de zes versnellingen kom je elke berg op. Beleef de natuur op een zeer stijlvolle manier met deze mooie mountainbike. Algemene specificaties: Geslacht: meisjes Kleur: fuchsia, paars Wielmaat: 20 inch Kaderhoogte/Framemaat: 24 cm Materiaal frame: staal Materiaal velgen: aluminium Verende voorvork: nee, vast Verende zadelp... (1)
      Marlin Celine 20 Inch 24 cm Meisjes 6V V Brakes Fuchsia/Paars
      • 05948004033592
      2
      deal
      249.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Volare DEFAULT
        • volare
      • Puky DEFAULT
        • puky
      • Batavus DEFAULT
        • batavus
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • POPAL (popal)
      • Volare (volare)
      • Puky (puky)
      • Altec (altec)
      • Amigo (amigo)
      • AVENGERS (avengers)
      • Baninni (baninni)
      • Batavus (batavus)
      • Batman (batman)
      • Bike Fun (bike_fun)
      • Billy (billy)
      • Blaze (blaze)
      • Carrefour (carrefour)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Chicco (chicco)
      • Chillafish (chillafish)
      • Dino (dino)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Early Rider (early_rider)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hudora (hudora)
      • K3 (k3)
      • Kettler (kettler)
      • Kiddimoto (kiddimoto)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Lombardo (lombardo)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Marlin (marlin)
      • Marvel (marvel)
      • Mbm (mbm)
      • Mickeybike (mickeybike)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Miraculous (miraculous)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Passion (passion)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Planes (planes)
      • Prometheus (prometheus)
      • Rebel (rebel)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • S'Cool (s_cool)
      • Serious (serious)
      • Spiderman (spiderman)
      • Spirit (spirit)
      • Star Trademarks (star_trademarks)
      • Sting (sting)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Toimsa (toimsa)
      • Tornado (tornado)
      • Vermont (vermont)
      • Viper (viper)
      • Wings (wings)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Yipeeh (yipeeh)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €110 (budget)
      • €110 - €155 (low)
      • €155 - €220 (medium)
      • > €220 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (unisex)
    • Wielmaat (inch) (wielmaat):
      • 10 (10)
      • 12 (12)
      • 16 (16)
      • 20 (20)
      • 22 (22)
      • 24 (24)
      • 26 (26)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
    • Aantal versnellingen (aantal_versnellingen):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
    • Framemaat (cm) (framemaat):
      • < 22 cm (framemaat_1)
      • 22 cm - 24 cm (framemaat_2)
      • 24 cm - 27 cm (framemaat_3)
      • ≥ 27 cm (framemaat_4)
    • Soort fiets (soort_fiets):
      • BMX fiets (bmx_fiets)
      • Cruiser (cruiser)
      • Kinderfiets (kinderfiets)
      • Mountainbike (mountainbike)
      • Omafiets (omafiets)
      • Stadsfiets (stadsfiets)
      • Transportfiets (transportfiets)
      • Tricycle (tricycle)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be