x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Claesen's Boxershort - White - Maat 116/122

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Claesen's Boxershort - White - Maat 116/122
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Claesen's Boxershort - White - Maat 116/122
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Claesen's Boxershort - White - Maat 116/122
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/200741172.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/213925429.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/200842356.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/81176769.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212676765.jpg?ts=1
Claesen's Claesen's Boxershort - White - Maat 116/122 Boxershort - White - Maat 116/122 Boxershort - White - Maat 116/122 Claesen's Boxershort - White - Maat 116/122 (1)
  • 08717753318192
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames, Meisjes, Kinderen
    • Motief: Printopdruk
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Polyester, Katoen
  • Maat
    • Kledingmaat: 122
  • 18.95 18.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Claesen's Boxershort - White - Maat 116/12218.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Ten Cate top small flower maat 122/128
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221156419.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230164554.jpg?ts=1
      Ten Cate Ten Cate top small flower maat 122/128 top small flower maat 122/128 top small flower maat 122/128 Meisjes soft top is gemaakt van een elastisch GOTS katoen. Het GOTS certificaat geeft aan dat het katoen biologisch is geteeld, maar ook dat de productie milieuvriendelijk en sociaal verantwoordelijk gebeurt. De wasvoorschriften zijn in het artikel gestempeld, dus geen kriebelende labeltjes. De elastische band die aan de soft top zit zorgt ervoor dat de top de hele dag goed blijft zitten. De meisjes soft top is verkrijgbaar in zes prints in maat 122/128 158/164.. Goed te combineren met de bij... (1)
      Ten Cate top small flower maat 122/128
      • 08711665813400
      1
      deal
    • Ten Cate top small flower maat 146/152
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221304856.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230164554.jpg?ts=1
      Ten Cate Ten Cate top small flower maat 146/152 top small flower maat 146/152 top small flower maat 146/152 Meisjes soft top is gemaakt van een elastisch GOTS katoen. Het GOTS certificaat geeft aan dat het katoen biologisch is geteeld, maar ook dat de productie milieuvriendelijk en sociaal verantwoordelijk gebeurt. De wasvoorschriften zijn in het artikel gestempeld, dus geen kriebelende labeltjes. De elastische band die aan de soft top zit zorgt ervoor dat de top de hele dag goed blijft zitten. De meisjes soft top is verkrijgbaar in zes prints in maat 122/128 158/164.. Goed te combineren met de bij... (1)
      Ten Cate top small flower maat 146/152
      • 08711665813424
      1
      deal
    • Ten Cate swimshorts surfers maat 110/116
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228942753.jpg?ts=1
      Ten Cate Ten Cate swimshorts surfers maat 110/116 swimshorts surfers maat 110/116 swimshorts surfers maat 110/116 De jongens zwembroek van ten Cate is verkrijgbaar in twee stoere prints. De zwembroek is voorzien van een elastische tailleband met trekkoord. Gemaakt van 100% polyester, wat ervoor zorgt dat de zwembroek goed bestand is tegen chloor waardoor de kleur en pasvorm lang mooi blijven. De jongens zwembroek is verkrijgbaar vanaf maat 110/116 tot en met maat 170/176. Om zo lang mogelijk de kleur en de pasvorm van de zwembroek te behouden kun je na elk gebruik de zwembroek uitspoelen en laten drogen ... (1)
      Ten Cate swimshorts surfers maat 110/116
      • 08711665808246
      1
      deal
    • Ten Cate BH voor kids maat AA70
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199506368.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201397030.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212698744.jpg?ts=1
      Ten Cate Ten Cate BH voor kids maat AA70 BH voor kids maat AA70 BH voor kids maat AA70 Meisjes BH is gemaakt van een elastisch GOTS katoen. Het GOTS certificaat geeft aan dat het katoen biologisch is geteeld, maar ook dat de productie milieuvriendelijk en sociaal verantwoordelijk gebeurt. De wasvoorschriften zijn in het artikel gestempeld, dus geen kriebelende labeltjes. De BH heeft voorgevormde cups en een elastsich band wat zorgt voor een mooie pasvorm. De verstelbare schouderbandjes en BH sluiting kun je aanpassen naar jouw lichaam. (1)
      Ten Cate BH voor kids maat AA70
      • 08711665772059
      1
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (kledingmaat):
      • 98 (98)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 134 (134)
      • 146 (146)
      • 158 (158)
      • 170 (170)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 21.94
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 16.26
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 16.26
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 16.26
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 16.26
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 16.26
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 16.26
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.26
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 16.26
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 16.26
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 16.26
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 16.26
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 16.26
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 16.26
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 16.26
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 16.26
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 18.15
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 18.15
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 18.15
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 18.15
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 18.15
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 17.20
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 17.20
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 16.25
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 16.25
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 16.25
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 16.25
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 16.25
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 16.25
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 16.25
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 16.25
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 16.25
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 16.25
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 16.25
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 16.25
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 18.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 17.12
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 17.12
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 18.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 18.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 18.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be