x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kinderstoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bloomingville kinderstoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderstoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Bloomingville Houten Kinderkruk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84506962.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82254925.jpg
      Bloomingville Bloomingville Houten Kinderkruk Houten Kinderkruk Houten Kinderkruk Of je nu tekent, knutselt of aan tafel speelt: het liefst doe je dat op een stoel die bij je past. Dit houten krukje van Bloomingville Mini is met een zithoogte van 30 centimeter perfect voor kinderen. Ook leuk als nachttafeltje in de kinderkamer! (1)
      Bloomingville Houten Kinderkruk
      • 05711173131204
      1
      most_sold
      41.60 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Chicco DEFAULT
        • chicco
      • Hauck DEFAULT
        • hauck
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €45 (budget)
      • €45 - €90 (low)
      • €90 - €145 (medium)
      • €145 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Merk (brand):
      • Chicco (chicco)
      • Hauck (hauck)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Babygo (babygo)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Baninni (baninni)
      • Beaba (beaba)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bumbo (bumbo)
      • Cam (cam)
      • Candide (candide)
      • Childhome (childhome)
      • Childwheels (childwheels)
      • Delta Children (delta_children)
      • Delta Kids (delta_kids)
      • Disney (disney)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fillikid (fillikid)
      • Flexa (flexa)
      • FreeON (freeon)
      • Gispen (gispen)
      • Hartman (hartman)
      • Kartell (kartell)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Little World (little_world)
      • Luma (luma)
      • Magis (magis)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Minimonkey (minimonkey)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Roba (roba)
      • Room Studio (room_studio)
      • Rubbermaid (rubbermaid)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Stokke (stokke)
      • Tiamo (tiamo)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Treppy (treppy)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Xadventure (xadventure)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be