x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kinderstoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Peg-Pérego kinderstoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderstoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Peg-Pérego Kinderstoel Prima Pappa Follow Me Petrolio
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118782430.jpg
      Peg-Pérego Peg-Pérego Kinderstoel Prima Pappa Follow Me Petrolio Kinderstoel Prima Pappa Follow Me Petrolio Kinderstoel Prima Pappa Follow Me Petrolio (1)
      Peg-Pérego Kinderstoel Prima Pappa Follow Me Petrolio
      • 08005475390696
      1
      most_sold
      169 EUR
    • Peg-Pérego Kinderstoel Prima Pappa Follow Me Ice - Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118782451.jpg
      Peg-Pérego Peg-Pérego Kinderstoel Prima Pappa Follow Me Ice - Grijs Kinderstoel Prima Pappa Follow Me Ice - Grijs Kinderstoel Prima Pappa Follow Me Ice - Grijs De design-kinderstoel die ook een ligstoeltje is voor baby's vanaf de geboorte. De stoel kan in verschillende hoogtes worden ingesteld. Door het afneembare tablet kan de stoel ook aan een tafel worden geschoven, zodat samen met het hele gezin gegeten kan worden. Door de rolfunctie van de kinderstoel ben je mobiel en houd je je kind altijd in de gaten. Productdetails: De zithoogte kan worden aangepast in 7 posities De hellingshoek van de zitting kan vijfvoudig ingesteld worden tot aan de ligpo... (1)
      Peg-Pérego Kinderstoel Prima Pappa Follow Me Ice - Grijs
      • 08005475388549
      1
      174 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Chicco DEFAULT
        • chicco
      • Peg-Pérego DEFAULT
        • peg_pe_rego
      • Hauck DEFAULT
        • hauck
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €45 (budget)
      • €45 - €90 (low)
      • €90 - €145 (medium)
      • €145 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Merk (brand):
      • Chicco (chicco)
      • Hauck (hauck)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Babygo (babygo)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Baninni (baninni)
      • Beaba (beaba)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bumbo (bumbo)
      • Candide (candide)
      • Childhome (childhome)
      • Childwheels (childwheels)
      • Delta (delta)
      • Delta Children (delta_children)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flexa (flexa)
      • FreeON (freeon)
      • Gispen (gispen)
      • Hartman (hartman)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Kartell (kartell)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Le Studio (le_studio)
      • Little World (little_world)
      • Luma (luma)
      • Magis (magis)
      • Minimonkey (minimonkey)
      • Nijntje (nijntje)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Room Studio (room_studio)
      • Rubbermaid (rubbermaid)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • The zoo (the_zoo)
      • Tiamo (tiamo)
      • Titanium Baby (titanium_baby)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Treppy (treppy)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • We Do Wood (we_do_wood)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be