x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kinderstoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    We Do Wood kinderstoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kinderstoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • We Do Wood Lilly's kinderstoel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117071645.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141958556.jpg
      We Do Wood We Do Wood Lilly's kinderstoel Lilly's kinderstoel Lilly's kinderstoel Retro kinderstoeltje Op dit retro stoeltje wil elk kind wel zitten! En hij staat direct mooi in jouw interieur. Bovendien heb je de keuze uit verschillende kleurtjes. De We Do Wood Lilly's kinderstoel is gemaakt van bamboehout en dit zorgt voor een opvallend uiterlijk. Je kunt het geheel helemaal compleet maken door het bijbehorende tafeltje ook aan te schaffen. We Do Wood We Do Wood is een Deens meubelbedrijf, opgericht door de ontwerpers Henrik Thygesen en Sebastian Jørgensen. Het merk staa... (1)
      We Do Wood Lilly's kinderstoel
      • 05701020106103
      1
      most_sold
      120.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Chicco DEFAULT
        • chicco
      • Hauck DEFAULT
        • hauck
      • Peg-Pérego DEFAULT
        • peg_pe_rego
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €45 (budget)
      • €45 - €90 (low)
      • €90 - €145 (medium)
      • €145 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Merk (brand):
      • Chicco (chicco)
      • Hauck (hauck)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • Babygo (babygo)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Baninni (baninni)
      • Beaba (beaba)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bumbo (bumbo)
      • Candide (candide)
      • Childhome (childhome)
      • Childwheels (childwheels)
      • Delta Children (delta_children)
      • Disney (disney)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flexa (flexa)
      • FreeON (freeon)
      • Gispen (gispen)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hartman (hartman)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Intex (intex)
      • Kartell (kartell)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Little World (little_world)
      • Luma (luma)
      • Magis (magis)
      • Minimonkey (minimonkey)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Roba (roba)
      • Room Studio (room_studio)
      • Rubbermaid (rubbermaid)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • The zoo (the_zoo)
      • Tiamo (tiamo)
      • Titanium Baby (titanium_baby)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Treppy (treppy)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • We Do Wood (we_do_wood)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be