x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Baninni Tweelingkinderwagen Adige Mosgroen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Baninni Tweelingkinderwagen Adige Mosgroen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Baninni Tweelingkinderwagen Adige Mosgroen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Baninni Tweelingkinderwagen Adige Mosgroen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181840148.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/235901132.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/235901127.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/235901125.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/235901131.jpg?ts=1
Baninni Baninni Tweelingkinderwagen Adige Mosgroen Tweelingkinderwagen Adige Mosgroen Tweelingkinderwagen Adige Mosgroen Eigenschappen Buggy Tweeling Adige - Merk: Baninni- Tweeling- / duo buggy- Geschikt voor twee kindjes van 0-36 maanden (maximaal 15 kg)- Rugleuningen en voetensteunen individueel verstelbaar- Rugleuningen traploos verstelbaar van een actieve tot vlakke ligpositie- Inclusief boodschappenmand- Inclusief 5-puntveiligheidsgordel en uitvalbeugel- De zwenkwielen zijn voorzien van een rubberen band- De buggy past door een standaard deur- Met één hand in- en uit te klappen- Twee verlengde zonnekappen met ventilatierooster / peek-a-boo-venster-Afmeting uitgeklapt :76 x 86 x 105 cm (BxLxH)-Afmeting ingeklapt:76 x 26 x 64 cm(BxLxH)-Textiel : 100 % polyester getest op EN 71-3- Gewicht:11,6 kg, Buggy Tweeling Baninni Adige Black Ga comfortabel op pad met twee kleine kindjes met deze duobuggy van Baninni! Deze buggy is de perfecte uitkomst om comfortabel op pad te gaan met twee jonge kinderen. De buggy is eenvoudig met één hand in- en uit te klappen en is lekker licht. Ook is hij met zijn b (2)
  • 05404016428882
3
  • Design
    • Kleur: Groen
  • 269.00 295.99 EUR 3
    3
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Baninni Duo Buggy Adige Moss269.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Van Asten Babysuperstore Van Asten Babysuperstore
      Eigenschappen Buggy Tweeling Adige - Merk: Baninni- Tweeling- / duo buggy- Geschikt voor twee kindjes van 0-36 maanden (maximaal 15 kg)- ...279.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Met de mosgroene Adige tweelingkinderwagen van Baninni kun je met gemak met je tweeling of 2 kinderen wandelen. De stoelen van deze side-...295.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Titaniumbaby Orion Duo Wandelwagen incl. 2 Reiswiegen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/241456618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/241456612.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/241456616.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167925774.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/241456615.jpg?ts=1
      Titaniumbaby Titaniumbaby Orion Duo Wandelwagen incl. 2 Reiswiegen Orion Duo Wandelwagen incl. 2 Reiswiegen Orion Duo Wandelwagen incl. 2 Reiswiegen De Titaniumbaby Orion is een prachtige duo wandelwagen die ook uitstekend geschikt is bij een groter leeftijdsverschil tussen beide kinderen. De zitjes van de Orion kunnen zowel naar je toe als van je af gericht worden. Daarnaast is het mogelijk om de duo wandelwagen om te bouwen tot een kinderwagen met behulp van de reiswieg. De wagen bestaat dan uit twee reiswiegen, 1 reiswieg, of 1 zitje gecombineerd met een reiswieg. Ook is het mogelijk om 1 of 2 autostoeltjes (Maxi Cosi, BeSafe of Cybex) te bevestigen op de Orion wandelwagen met de los verkrijgbare adapterset. De zitjes van de Orion wandelwagen zijn uitgevoerd met een afneembare beschermbeugel, verstelbare zonnekap, voetensteun en beenkap. Daarnaast heeft de Titaniumbaby Orion 2 geveerde zwenkwieltjes voor, die ook vastgezet kunnen worden voor extra soepel rijcomfort. Hierdoor is geen terrein onbegaanbaar meer! Doordat de Orion eenvoudig en compact in te klappen is kun je deze makkelijk opbergen, en past hij ook in de kofferbak (1)
      Titaniumbaby Orion Duo Wandelwagen incl. 2 Reiswiegen
      • 08719425387086
      1
      deal
    • Ding Wandelwagen Joye Grijs 3 In 1 Met Draagmand En Autostoel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168000252.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168000246.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168000248.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184026280.jpg?ts=1
      Ding Ding Wandelwagen Joye Grijs 3 In 1 Met Draagmand En Autostoel Wandelwagen Joye Grijs 3 In 1 Met Draagmand En Autostoel Wandelwagen Joye Grijs 3 In 1 Met Draagmand En Autostoel Ding Wandelwagen Joye Grijs 3 In 1 Met Draagmand En Autostoel De Ding Joye kinderwagen is een geheel complete set die bestaat uit een wandelwagen, reiswieg en een autostoel. De kinderwagen wordt geleverd inclusief bijpassende luiertas, matras voor reiswieg en beenkap. (1)
      Ding Wandelwagen Joye Grijs 3 In 1 Met Draagmand En Autostoel
      • 08719425387581
      1
    • Thule Urban Glide 2 compleet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227284241.jpg?ts=1
      Thule Thule Urban Glide 2 compleet Urban Glide 2 compleet Urban Glide 2 compleet Deze sportieve Urban Glide 2 kinderwagen van Thule biedt u een hoge kwaliteit en een comfortabele rit voor uw zoon of dochter. Deze kinderwagen is lichtgewi... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Thule Urban Glide 2 compleet
      • 00091021128859
      1
    • Hauck Lift Up 4 Buggy - Caviar/Stone
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138153035.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144513293.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144513302.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144513292.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144513300.jpg?ts=1
      Hauck Hauck Lift Up 4 Buggy - Caviar/Stone Lift Up 4 Buggy - Caviar/Stone Lift Up 4 Buggy - Caviar/Stone Hauck Lift Up 4 Buggy - Caviar/Stone (1)
      Hauck Lift Up 4 Buggy - Caviar/Stone
      • 04007923148259
      • 148259
      1
    • min
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 279.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 279.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 279.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 279.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 274.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 274.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 269.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 269.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 269.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 269.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 269.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be