x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bayer-Chic Kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Bayer-Chic BAYER CHIC 2000 Tweelingpoppenwagen - VARIO 689-21
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107990057.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124740352.jpg
      Bayer-Chic Bayer-Chic BAYER CHIC 2000 Tweelingpoppenwagen - VARIO 689-21 BAYER CHIC 2000 Tweelingpoppenwagen - VARIO 689-21 BAYER CHIC 2000 Tweelingpoppenwagen - VARIO 689-21 Moderne tweeling sportwagen met twee afneembare en tot in ligpositie verstelbare sportstoelen. De stoelen van de tweelingswagen zijn afneembaar en kunnen in verschillende richtingen worden geplaatst. Het bochten is door de draaibare voorwielen gemakkelijk gemaakt. Geschikt voor poppen tot 50 cm. De tandem-Buggy heeft een in hoogte verstelbare schuif van 55 84 cm en past zich dus aan de grootte van het kind aan. Bevordert de creativiteit van je kind. Afmetingen: 71 x 47 x 79 cm; gewicht: 4,1 ... (1)
      Bayer-Chic BAYER CHIC 2000 Tweelingpoppenwagen - VARIO 689-21
      • 04004181689210
      2
      63.13 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Joolz DEFAULT
        • joolz
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • quinny
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
    • Merk (brand):
      • ABC Design (abc_design)
      • Alta Bebe (alta_bebe)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bayer-Chic (bayer_chic)
      • Britax (britax)
      • Burley (burley)
      • Caretero (caretero)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childwheels (childwheels)
      • Childwood (childwood)
      • Cybex (cybex)
      • Easywalker (easywalker)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • GB (gb)
      • GoodBaby (goodbaby)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Joolz (joolz)
      • Kees (kees)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Koelstra (koelstra)
      • Little World (little_world)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Moon (moon)
      • Mutsy (mutsy)
      • Osann (osann)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Renolux (renolux)
      • Rotho Babydesign (rotho_babydesign)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Smartrike (smartrike)
      • Solitaire (solitaire)
      • TFK (tfk)
      • Topmark (topmark)
      • ToTs (tots)
      • VidaXL (vidaxl)
    • Prijs (price):
      • < € 195 (budget)
      • € 195 - € 435 (price_2)
      • € 435 - € 635 (price_3)
      • ≥ € 635 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Kinderwagen (kinderwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Reissysteem kinderwagen (reissysteem_kinderwagen)
      • Snel opvouwbare kinderwagen (snel_opvouwbare_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 18 kg (max_gewicht_kind_kg_18.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 6 kg (gewicht_kg_1)
      • 6 kg - 7.9 kg (gewicht_kg_2)
      • 7.9 kg - 12 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 55 cm (breedte_cm_2)
      • 55 cm - 85 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 85 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • ABC Design 3 Tec PLUS (abc_design_3_tec_plus)
      • ABC Design Cobra (abc_design_cobra)
      • ABC Design Mamba (abc_design_mamba)
      • ABC Design Zoom (abc_design_zoom)
      • Britax Affinity (britax_affinity)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Istuinosa (istuinosa)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mutsy Evo (mutsy_evo)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • Vaunukoppa (vaunukoppa)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3/5 Point seatbelt (3_5_point_seatbelt)
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be