x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bugaboo Kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Bugaboo Ant kinderwagen - zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158531664.jpg
      Bugaboo Bugaboo Ant kinderwagen - zwart Ant kinderwagen - zwart Ant kinderwagen - zwart Bugaboo Ant kinderwagen - zwart - van Bugaboo in de categorie Kinderwagen. (1)
      Bugaboo Ant kinderwagen - zwart
      • 08717447120605
      2
      499.00 EUR
    • Bugaboo Ant kinderwagen - steel blue
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158533507.jpg
      Bugaboo Bugaboo Ant kinderwagen - steel blue Ant kinderwagen - steel blue Ant kinderwagen - steel blue De ideale reisgenoot: compacte kinderpaden met all-fiets vering & eenhandsbediening voor gemakkelijk manoeuvreren. Klein, maar krachtig: gemakkelijk te dragen en op te tillen dankzij het ultracompact inklapmechanisme. Comfort-to-go: door de meeste vliegtuigen als handbagage geaccepteerd. Speciale trolley-functie voor eenvoudig trekken op de luchthaven- of stations. Absoluut stabiel en bruikbaar van geboorte tot peuters. (1)
      Bugaboo Ant kinderwagen - steel blue
      • 08717447120629
      2
      499.00 EUR
    • Bugaboo Ant Ant Basis Aluminium Frame
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159834797.jpg
      Bugaboo Bugaboo Ant Ant Basis Aluminium Frame Ant Ant Basis Aluminium Frame Ant Ant Basis Aluminium Frame Bugaboo Ant Ant Basis Aluminium Frame - van Bugaboo in de categorie Buggy. (1)
      Bugaboo Ant Ant Basis Aluminium Frame
      • 08717447113638
      1
      359.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Bugaboo DEFAULT
        • bugaboo
      • Joolz DEFAULT
        • joolz
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • quinny
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
    • Merk (brand):
      • ABC Design (abc_design)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bayer-Chic (bayer_chic)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Burley (burley)
      • Cabino (cabino)
      • Caretero (caretero)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childwheels (childwheels)
      • Childwood (childwood)
      • Cybex (cybex)
      • Easywalker (easywalker)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • GB (gb)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Joolz (joolz)
      • Kees (kees)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Koelstra (koelstra)
      • Little World (little_world)
      • Maclaren (maclaren)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Moon (moon)
      • Mutsy (mutsy)
      • Osann (osann)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Renolux (renolux)
      • Rotho Babydesign (rotho_babydesign)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Seed (seed)
      • Solitaire (solitaire)
      • Tex (tex)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • VidaXL (vidaxl)
      • X-adventure (x_adventure)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • < € 175 (budget)
      • € 175 - € 390 (price_2)
      • € 390 - € 600 (price_3)
      • ≥ € 600 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 18 kg (max_gewicht_kind_kg_18.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 7 kg (gewicht_kg_1)
      • 7 kg - 9.5 kg (gewicht_kg_2)
      • 9.5 kg - 13 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 13 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 55 cm (breedte_cm_2)
      • 55 cm - 85 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 85 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • ABC Design 3 Tec PLUS (abc_design_3_tec_plus)
      • ABC Design Mamba (abc_design_mamba)
      • Britax Affinity (britax_affinity)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Hauck Viper (hauck_viper)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maxi-Cosi Stella (maxi_cosi_stella)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mutsy Evo (mutsy_evo)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • Vaunukoppa (vaunukoppa)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3/5 Point seatbelt (3_5_point_seatbelt)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be