x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    ABC Design Mamba Kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • ABC Design Kinderwagen Mamba plus street-water, frame silver / zitting street
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76266118.jpg
      ABC Design ABC Design Kinderwagen Mamba plus street-water, frame silver / zitting street Kinderwagen Mamba plus street-water, frame silver / zitting street Kinderwagen Mamba plus street-water, frame silver / zitting street Door ouders voor ouders ontwikkeld Bij de ontwikkeling van de PLUS-serie van ABC Design stonden de behoeften en eisen van ouders centraal. De 3Tec PLUS weet niet alleen te bekoren door zijn modulariteit en zijn tijdloze design, maar ook door een veelvoud aan unieke functies, die elke ouder voor een kinderwagen wenst. Je hoeft niet in te leveren op de bekende voordelen van de Mamba serie. Samen met het lichtgewicht aluminiumframe zorgen de kogelgelagerde wielen voor een vlot rijgedrag in alle ... (1)
      ABC Design Kinderwagen Mamba plus street-water, frame silver / zitting street
      • 04045875038235
      • 61249 610
      1
      deal
      388.13 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Joolz DEFAULT
        • joolz
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • quinny
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
    • Merk (brand):
      • ABC Design (abc_design)
      • Alta Bebe (alta_bebe)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bayer-Chic (bayer_chic)
      • Britax (britax)
      • Burley (burley)
      • Caretero (caretero)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childwheels (childwheels)
      • Childwood (childwood)
      • Cybex (cybex)
      • Easywalker (easywalker)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • GB (gb)
      • GoodBaby (goodbaby)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Joolz (joolz)
      • Kees (kees)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Koelstra (koelstra)
      • Little World (little_world)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Moon (moon)
      • Mutsy (mutsy)
      • Osann (osann)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Renolux (renolux)
      • Rotho Babydesign (rotho_babydesign)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Smartrike (smartrike)
      • Solitaire (solitaire)
      • TFK (tfk)
      • Topmark (topmark)
      • ToTs (tots)
      • VidaXL (vidaxl)
    • Prijs (price):
      • < € 195 (budget)
      • € 195 - € 435 (price_2)
      • € 435 - € 635 (price_3)
      • ≥ € 635 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 18 kg (max_gewicht_kind_kg_18.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 6 kg (gewicht_kg_1)
      • 6 kg - 7.9 kg (gewicht_kg_2)
      • 7.9 kg - 12 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 55 cm (breedte_cm_2)
      • 55 cm - 85 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 85 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • ABC Design 3 Tec PLUS (abc_design_3_tec_plus)
      • ABC Design Cobra (abc_design_cobra)
      • ABC Design Mamba (abc_design_mamba)
      • ABC Design Zoom (abc_design_zoom)
      • Britax Affinity (britax_affinity)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Istuinosa (istuinosa)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mutsy Evo (mutsy_evo)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • Vaunukoppa (vaunukoppa)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3/5 Point seatbelt (3_5_point_seatbelt)
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be