x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hauck Sport Kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Hauck Buggy Sport Minnie Sweetheart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204461515.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204461621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204461618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204461622.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204461619.jpg?ts=1
      Hauck Hauck Buggy Sport Minnie Sweetheart Buggy Sport Minnie Sweetheart Buggy Sport Minnie Sweetheart De zitting is comfortabel gevoerd en de rugleuning kan met de gesp in de ligpositie worden ingesteld. Zo voelt je geliefde zich altijd comfortabel ingericht. Door de draaibare voorwielen is de sportbuggy bijzonder gemakkelijk te hanteren. Gewoon ideaal voor shoppingtrips door nauwe wegen en kleine winkels. (3)
      Hauck Buggy Sport Minnie Sweetheart
      • 04007923171493
      • 4007923171493
      2
      79.85 EUR
    • Hauck Sport Buggy - Mickey Stars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204461506.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204461604.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204461606.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204461608.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204461602.jpg?ts=1
      Hauck Hauck Sport Buggy - Mickey Stars Sport Buggy - Mickey Stars Sport Buggy - Mickey Stars Hauck Sport Buggy - Mickey Stars (1)
      Hauck Sport Buggy - Mickey Stars
      • 04007923171486
      • 4007923171486
      2
      60.86 EUR
    • Hauck Sport wandelwagen met wandelstok - blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171706376.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171706380.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171706378.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171706377.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266113991.jpg?ts=1
      Hauck Hauck Sport wandelwagen met wandelstok - blauw Sport wandelwagen met wandelstok - blauw Sport wandelwagen met wandelstok - blauw HAUCK Sport wandelwagen met wandelstok - blauw (1)
      Hauck Sport wandelwagen met wandelstok - blauw
      • 04007923171523
      • 171523
      2
      59.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Bugaboo DEFAULT
        • bugaboo
      • Joolz DEFAULT
        • joolz
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • quinny
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
    • Merk (brand):
      • 4Baby (4baby)
      • ABC Design (abc_design)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • ANEX (anex)
      • Asalvo (asalvo)
      • Autocomfort (autocomfort)
      • Baby Merc (baby_merc)
      • Babygo (babygo)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Babyzen Yoyo (babyzen_yoyo)
      • Baninni (baninni)
      • Bebe Confort (bebe_confort)
      • Bebeconfort (bebeconfort)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bojungle (bojungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bumprider (bumprider)
      • Cabino (cabino)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Caretero (caretero)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Childwheels (childwheels)
      • Chipolino (chipolino)
      • Concord (concord)
      • Cstore (cstore)
      • Cybex (cybex)
      • Deryan (deryan)
      • Ding (ding)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dubatti (dubatti)
      • Easywalker (easywalker)
      • Elodie (elodie)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • EVE kids (eve_kids)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Gesslein (gesslein)
      • Graco (graco)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Isoki (isoki)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Jollein (jollein)
      • Joolz (joolz)
      • Junama (junama)
      • Kekk (kekk)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kidsriver (kidsriver)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Koeka (koeka)
      • Koelstra (koelstra)
      • Lascal (lascal)
      • LECLERC (leclerc)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little World (little_world)
      • Lorelli (lorelli)
      • Maclaren (maclaren)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Meyco (meyco)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Momi (momi)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nania (nania)
      • Nuna (nuna)
      • On24 (on24)
      • Osann (osann)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Petex (petex)
      • Pinolino (pinolino)
      • Puck (puck)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Rapid (rapid)
      • Recaro (recaro)
      • Red castle (red_castle)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Sensillo (sensillo)
      • Silver cross (silver_cross)
      • Smartrike (smartrike)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Stokke (stokke)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Tako (tako)
      • Teddy (teddy)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Trixie (trixie)
      • Tutek (tutek)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • vidaXL (vidaxl)
      • WOHI (wohi)
      • X-adventure (x_adventure)
      • X-Lander (x_lander)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • < € 155 (budget)
      • € 155 - € 300 (price_2)
      • € 300 - € 620 (price_3)
      • ≥ € 620 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen Hauck Sport Reis kinderwagen Kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Inclusief autostoel (inclusief_autostoel)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 7 kg (gewicht_kg_1)
      • 7 kg - 8,1 kg (gewicht_kg_2)
      • 8,1 kg - 12 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 58 cm (breedte_cm_2)
      • 58 cm - 63 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 63 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • ABC Design Zoom (abc_design_zoom)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Bugaboo Cameleon 3 (bugaboo_cameleon_3)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Graco Evo (graco_evo)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maxi-Cosi Laika (maxi_cosi_laika)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Mutsy Evo (mutsy_evo)
      • Mutsy Transporter (mutsy_transporter)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • EVA (Ethyleen-vinyl-acetaat) (eva_ethyleen_vinyl_acetaat_)
      • Fleece (fleece)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be