x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Quinny Zapp Kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Quinny Zapp Flex Black on Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132021431.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135293590.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98847511.jpg?ts=1
      Quinny Quinny Zapp Flex Black on Black Zapp Flex Black on Black Zapp Flex Black on Black Quinny Zapp Flex Buggy - Black on Black (2)
      Quinny Zapp Flex Black on Black
      • 08712930109976
      • 1399991000
      4
      204.97 EUR
    • Quinny Zapp Flex Green
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198619909.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212101378.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205790003.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205790002.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/259005560.jpg?ts=1
      Quinny Quinny Zapp Flex Green Zapp Flex Green Zapp Flex Green De Quinny Zapp Flex is de perfecte buggy als je geen grote kinderwagen wilt. Deze buggy heeft namelijk een omkeerbare zitting, waardoor je kindje zowel voor- als achteruit vervoert. Daarnaast is de Zapp Flex uitbreidbaar met autostoel adapters en een reiswieg (niet meegeleverd), zodat je ook je pasgeboren kindje vervoert. Doordat de buggy 3 wielen heeft, stuurt hij gemakkelijk en heeft een kleine draaicirkel. De zitting is verstelbaar in 3 standen: rechtop, half liggend en plat. Handig, want zo leg je de zitting plat als je kindje nog niet zelfstandig rechtop zit. Is de bekleding vies geworden? Dankzij het waterafstotende textiel maak je de wagen gemakkelijk schoon. De Zapp Flex is geschikt voor kindjes vanaf de geboorte tot 15 kilogram. (1)
      Quinny Zapp Flex Green
      • 08712930172208
      • 1399971000
      4
      181.22 EUR
    • Quinny Zapp Flex Plus Buggy - Frost on Grey
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115061680.jpg?ts=1
      Quinny Quinny Zapp Flex Plus Buggy - Frost on Grey Zapp Flex Plus Buggy - Frost on Grey Zapp Flex Plus Buggy - Frost on Grey Quinny Zapp Flex Plus Buggy - Frost on Grey (1)
      Quinny Zapp Flex Plus Buggy - Frost on Grey
      • 08712930109884
      • 8712930109884
      1
      425.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Bugaboo DEFAULT
        • bugaboo
      • Joolz DEFAULT
        • joolz
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • quinny
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
    • Merk (brand):
      • 4Baby (4baby)
      • ABC Design (abc_design)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • ANEX (anex)
      • Asalvo (asalvo)
      • Autocomfort (autocomfort)
      • Baby Merc (baby_merc)
      • Babygo (babygo)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Babyzen Yoyo (babyzen_yoyo)
      • Baninni (baninni)
      • Bebe Confort (bebe_confort)
      • Bebeconfort (bebeconfort)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bojungle (bojungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bumprider (bumprider)
      • Cabino (cabino)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Caretero (caretero)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Childwheels (childwheels)
      • Chipolino (chipolino)
      • Concord (concord)
      • Cybex (cybex)
      • Deryan (deryan)
      • Ding (ding)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dubatti (dubatti)
      • Easywalker (easywalker)
      • Elodie (elodie)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • EVE kids (eve_kids)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Gesslein (gesslein)
      • Graco (graco)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Isoki (isoki)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Jollein (jollein)
      • Joolz (joolz)
      • Junama (junama)
      • Kekk (kekk)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kidsriver (kidsriver)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Koeka (koeka)
      • Koelstra (koelstra)
      • Lascal (lascal)
      • LECLERC (leclerc)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little World (little_world)
      • Lorelli (lorelli)
      • Maclaren (maclaren)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Meyco (meyco)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Momi (momi)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nania (nania)
      • Nuna (nuna)
      • On24 (on24)
      • Osann (osann)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Petex (petex)
      • Pinolino (pinolino)
      • Puck (puck)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Rapid (rapid)
      • Recaro (recaro)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Sensillo (sensillo)
      • Silver cross (silver_cross)
      • Smartrike (smartrike)
      • Stokke (stokke)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Tako (tako)
      • Teddy (teddy)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Trixie (trixie)
      • Tutek (tutek)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • vidaXL (vidaxl)
      • WOHI (wohi)
      • X-adventure (x_adventure)
      • X-Lander (x_lander)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • < € 160 (budget)
      • € 160 - € 320 (price_2)
      • € 320 - € 650 (price_3)
      • ≥ € 650 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen Quinny Zapp Wandelwagen Kinderwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Inclusief autostoel (inclusief_autostoel)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 7 kg (gewicht_kg_1)
      • 7 kg - 9,1 kg (gewicht_kg_2)
      • 9,1 kg - 12 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 59 cm (breedte_cm_2)
      • 59 cm - 63 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 63 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • ABC Design Zoom (abc_design_zoom)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Bugaboo Cameleon 3 (bugaboo_cameleon_3)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Graco Evo (graco_evo)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maxi-Cosi Laika (maxi_cosi_laika)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Mutsy Transporter (mutsy_transporter)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Creme (creme)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • EVA (Ethyleen-vinyl-acetaat) (eva_ethyleen_vinyl_acetaat_)
      • Fleece (fleece)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be