x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    X-adventure X-line Kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • X-adventure X Adventure Xline Duo Kinderwagen Emerald Green
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184028664.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168005690.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168005695.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/241114110.jpg?ts=1
      X-adventure X-adventure X Adventure Xline Duo Kinderwagen Emerald Green X Adventure Xline Duo Kinderwagen Emerald Green X Adventure Xline Duo Kinderwagen Emerald Green X Adventure Duo Kinderwagen / Tweeling Kinderwagen Emerald Green (1)
      X-adventure X Adventure Xline Duo Kinderwagen Emerald Green
      • 08719497227976
      1
      418.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Bugaboo DEFAULT
        • bugaboo
      • Joolz DEFAULT
        • joolz
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • quinny
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
    • Merk (brand):
      • 4Baby (4baby)
      • ABC Design (abc_design)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • ANEX (anex)
      • Asalvo (asalvo)
      • Autocomfort (autocomfort)
      • Baby Merc (baby_merc)
      • Babygo (babygo)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Babyzen Yoyo (babyzen_yoyo)
      • Baninni (baninni)
      • Bebe Confort (bebe_confort)
      • Bebeconfort (bebeconfort)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bojungle (bojungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bumprider (bumprider)
      • Cabino (cabino)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Caretero (caretero)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Childwheels (childwheels)
      • Chipolino (chipolino)
      • Concord (concord)
      • Cstore (cstore)
      • Cybex (cybex)
      • Deryan (deryan)
      • Ding (ding)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dubatti (dubatti)
      • Easywalker (easywalker)
      • Elodie (elodie)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • EVE kids (eve_kids)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Gesslein (gesslein)
      • Graco (graco)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Isoki (isoki)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Jollein (jollein)
      • Joolz (joolz)
      • Junama (junama)
      • Kekk (kekk)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kidsriver (kidsriver)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Koeka (koeka)
      • Koelstra (koelstra)
      • Lascal (lascal)
      • LECLERC (leclerc)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little World (little_world)
      • Lorelli (lorelli)
      • Maclaren (maclaren)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Meyco (meyco)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Momi (momi)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nania (nania)
      • Nuna (nuna)
      • On24 (on24)
      • Osann (osann)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Petex (petex)
      • Pinolino (pinolino)
      • Puck (puck)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Rapid (rapid)
      • Recaro (recaro)
      • Red castle (red_castle)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Sensillo (sensillo)
      • Silver cross (silver_cross)
      • Smartrike (smartrike)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Stokke (stokke)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Tako (tako)
      • Teddy (teddy)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Trixie (trixie)
      • Tutek (tutek)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • vidaXL (vidaxl)
      • WOHI (wohi)
      • X-adventure (x_adventure)
      • X-Lander (x_lander)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • < € 155 (budget)
      • € 155 - € 300 (price_2)
      • € 300 - € 620 (price_3)
      • ≥ € 620 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Inclusief autostoel (inclusief_autostoel)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 7 kg (gewicht_kg_1)
      • 7 kg - 8,1 kg (gewicht_kg_2)
      • 8,1 kg - 12 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 58 cm (breedte_cm_2)
      • 58 cm - 63 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 63 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • ABC Design Zoom (abc_design_zoom)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Bugaboo Cameleon 3 (bugaboo_cameleon_3)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Graco Evo (graco_evo)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maxi-Cosi Laika (maxi_cosi_laika)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Mutsy Evo (mutsy_evo)
      • Mutsy Transporter (mutsy_transporter)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • EVA (Ethyleen-vinyl-acetaat) (eva_ethyleen_vinyl_acetaat_)
      • Fleece (fleece)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be