x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    GB Kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • GB GOLD Buggy Pockit Air All Terrain - Velvet Black - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163023175.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135292729.jpg
      GB GB GOLD Buggy Pockit Air All Terrain - Velvet Black - Zwart GOLD Buggy Pockit Air All Terrain - Velvet Black - Zwart GOLD Buggy Pockit Air All Terrain - Velvet Black - Zwart Pocket Air All-Terrain velet Black-blac - van GB in de categorie Buggy. (1)
      GB GOLD Buggy Pockit Air All Terrain - Velvet Black - Zwart
      • 04058511573144
      2
      168.97 EUR
    • GB Gold Buggy Qbit Plus Satin Black-black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106231087.jpg
      GB GB Gold Buggy Qbit Plus Satin Black-black Gold Buggy Qbit Plus Satin Black-black Gold Buggy Qbit Plus Satin Black-black Hoogwaardige en stabiele buggy tot ca. 17 kg (ca. 4 jaar) met eenhands vouwmechanisme en verstelbare rugleuning. Optimaal comfort voor groot en klein: met één hand verstelbare rugleuning en beensteun, hoofd- en schouderkussens voor extra comfort, hoge bewegingsvrijheid voor kinderen, draaibare en vastzetbare voorwielen, gemakkelijk schuiven met slechts één hand. Eenvoudig opvouwen met eenhands vouwmechanisme op reisformaat L: 42 x B: 49 x H: 53 cm, ook te gebruiken als 3-in-1 reissysteem met ... (1)
      GB Gold Buggy Qbit Plus Satin Black-black
      • 04058511230382
      2
      269.00 EUR
    • GB Kinderwagen Beli Air4 Dragonfire Red - red
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117059573.jpg
      GB GB Kinderwagen Beli Air4 Dragonfire Red - red Kinderwagen Beli Air4 Dragonfire Red - red Kinderwagen Beli Air4 Dragonfire Red - red Vanaf 6 maanden tot ca. 17 kg (ca. 4 jaar) Luxe voor in de stad! Veelzijdig, luxe en bovendien betrouwbaar - de Beli kinderwagens hebben een onvergelijkbaar urbaan character. De Beli Air4 voelt zich met zijn lichte wielen zowel op oneffen terrein, als ook in de stad thuis. Het kinderwagenmodel kan dankzij de flexibele zitting zowel voor- als ook achteruit gemonteerd worden gebruikt. In beide configuraties kan het zitje in een comfortabele zitpositie worden ingesteld, zodat je kindje op elk mo... (1)
      GB Kinderwagen Beli Air4 Dragonfire Red - red
      • 04250183743898
      • 616220003
      1
      deal
      379.95 EUR
    • GB Kinderwagen Beli Air4 Lizard Khaki - khaki
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117059588.jpg
      GB GB Kinderwagen Beli Air4 Lizard Khaki - khaki Kinderwagen Beli Air4 Lizard Khaki - khaki Kinderwagen Beli Air4 Lizard Khaki - khaki Vanaf 6 maanden tot ca. 17 kg (ca. 4 jaar) Luxe voor in de stad! Veelzijdig, luxe en bovendien betrouwbaar - de Beli kinderwagens hebben een onvergelijkbaar urbaan character. De Beli Air4 voelt zich met zijn lichte wielen zowel op oneffen terrein, als ook in de stad thuis. Het kinderwagenmodel kan dankzij de flexibele zitting zowel voor- als ook achteruit gemonteerd worden gebruikt. In beide configuraties kan het zitje in een comfortabele zitpositie worden ingesteld, zodat je kindje op elk mo... (1)
      GB Kinderwagen Beli Air4 Lizard Khaki - khaki
      • 04250183743881
      • 616220002
      1
      deal
      379.95 EUR
    • GB Gold Buggy Qbit Plus Silver Fox Grey-mid grey
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162474287.jpg
      GB GB Gold Buggy Qbit Plus Silver Fox Grey-mid grey Gold Buggy Qbit Plus Silver Fox Grey-mid grey Gold Buggy Qbit Plus Silver Fox Grey-mid grey GB Qbit+ Silver Fox Grey - van GB in de categorie Buggy. (1)
      GB Gold Buggy Qbit Plus Silver Fox Grey-mid grey
      • 04058511230740
      1
      285.00 EUR
    • GB Kinderwagen Beli 4 Posh Pink-pink
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116933851.jpg
      GB GB Kinderwagen Beli 4 Posh Pink-pink Kinderwagen Beli 4 Posh Pink-pink Kinderwagen Beli 4 Posh Pink-pink Vanaf 6 maanden tot ca. 17 kg (ca. 4 jaar) Luxe voor in de stad! Veelzijdig, luxe en bovendien betrouwbaar - de Beli kinderwagens hebben een onvergelijkbaar urbaan character. De Beli 4 is uitgerust met vier robuuste all-terrain wielen voor oneffen terrein, zoals bijvoorbeeld kinderkopjes. Het kinderwagenmodel kan dankzij de flexibele zitting zowel voor- als ook achteruit gemonteerd worden gebruikt. In beide configuraties kan het zitje in een comfortabele zitpositie worden ingesteld, zodat je ... (1)
      GB Kinderwagen Beli 4 Posh Pink-pink
      • 04250183743980
      • 616221006
      1
      deal
      399.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Bugaboo DEFAULT
        • bugaboo
      • Joolz DEFAULT
        • joolz
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • quinny
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
    • Merk (brand):
      • ABC Design (abc_design)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Babys Only (babys_only)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bayer-Chic (bayer_chic)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Brevi (brevi)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Burley (burley)
      • Cabino (cabino)
      • Caretero (caretero)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childwheels (childwheels)
      • Childwood (childwood)
      • Chipolino (chipolino)
      • Cosatto (cosatto)
      • Cybex (cybex)
      • Easywalker (easywalker)
      • Egg (egg)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • GB (gb)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Graco (graco)
      • Hamilton (hamilton)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Joolz (joolz)
      • Kees (kees)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Koeka (koeka)
      • Koelstra (koelstra)
      • Kraft (kraft)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little Company (little_company)
      • Little World (little_world)
      • Maclaren (maclaren)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nuna (nuna)
      • Omnio (omnio)
      • Osann (osann)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Red castle (red_castle)
      • Renolux (renolux)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Silver cross (silver_cross)
      • TecTake (tectake)
      • Tex (tex)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • VidaXL (vidaxl)
      • X-adventure (x_adventure)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • < € 145 (budget)
      • € 145 - € 300 (price_2)
      • € 300 - € 490 (price_3)
      • ≥ € 490 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Baby car seat included (baby_car_seat_included)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 18 kg (max_gewicht_kind_kg_18.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 7.1 kg (gewicht_kg_1)
      • 7.1 kg - 9.5 kg (gewicht_kg_2)
      • 9.5 kg - 13 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 13 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 51 cm (breedte_cm_1)
      • 51 cm - 57 cm (breedte_cm_2)
      • 57 cm - 66 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 66 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • Quinny Buzz (quinny_buzz)
      • ABC Design 3 Tec PLUS (abc_design_3_tec_plus)
      • ABC Design Mamba (abc_design_mamba)
      • Britax B-Ready (britax_b_ready)
      • Britax Holiday (britax_holiday)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Graco Evo (graco_evo)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Maclaren Techno (maclaren_techno)
      • Maxi-Cosi Stella (maxi_cosi_stella)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Mutsy Evo (mutsy_evo)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • Vaunukoppa (vaunukoppa)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3/5 Point seatbelt (3_5_point_seatbelt)
      • 4 points (4_points)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be