x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Isoki Kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Isoki Luiertas Double Zip Satchel Latte
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184027638.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170963522.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170963521.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170963470.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214053901.jpg?ts=1
      Isoki Isoki Luiertas Double Zip Satchel Latte Luiertas Double Zip Satchel Latte Luiertas Double Zip Satchel Latte Isoki Double Zip Satchel (1)
      Isoki Luiertas Double Zip Satchel Latte
      • 09315455092427
      1
      89.00 EUR
    • Isoki Luiertas Double Zip Satchel Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144113609.jpg?ts=1
      Isoki Isoki Luiertas Double Zip Satchel Black Luiertas Double Zip Satchel Black Luiertas Double Zip Satchel Black Isoki luiertas Double Zip Satchel Onyx Black Zwart (1)
      Isoki Luiertas Double Zip Satchel Black
      • 09315455079589
      1
      94.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Bugaboo DEFAULT
        • bugaboo
      • Joolz DEFAULT
        • joolz
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • quinny
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
    • Merk (brand):
      • 4Baby (4baby)
      • ABC Design (abc_design)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • ANEX (anex)
      • Asalvo (asalvo)
      • Autocomfort (autocomfort)
      • Baby Merc (baby_merc)
      • Babygo (babygo)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Babyzen Yoyo (babyzen_yoyo)
      • Baninni (baninni)
      • Bebe Confort (bebe_confort)
      • Bebeconfort (bebeconfort)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bojungle (bojungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bumprider (bumprider)
      • Cabino (cabino)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Caretero (caretero)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Childwheels (childwheels)
      • Chipolino (chipolino)
      • Concord (concord)
      • Cstore (cstore)
      • Cybex (cybex)
      • Deryan (deryan)
      • Ding (ding)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dubatti (dubatti)
      • Easywalker (easywalker)
      • Elodie (elodie)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • EVE kids (eve_kids)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Gesslein (gesslein)
      • Graco (graco)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Isoki (isoki)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Jollein (jollein)
      • Joolz (joolz)
      • Junama (junama)
      • Kekk (kekk)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kidsriver (kidsriver)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Koeka (koeka)
      • Koelstra (koelstra)
      • Lascal (lascal)
      • LECLERC (leclerc)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little World (little_world)
      • Lorelli (lorelli)
      • Maclaren (maclaren)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Meyco (meyco)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Momi (momi)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nania (nania)
      • Nuna (nuna)
      • On24 (on24)
      • Osann (osann)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Petex (petex)
      • Pinolino (pinolino)
      • Puck (puck)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Rapid (rapid)
      • Recaro (recaro)
      • Red castle (red_castle)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Sensillo (sensillo)
      • Silver cross (silver_cross)
      • Smartrike (smartrike)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Stokke (stokke)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Tako (tako)
      • Teddy (teddy)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Trixie (trixie)
      • Tutek (tutek)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • vidaXL (vidaxl)
      • WOHI (wohi)
      • X-adventure (x_adventure)
      • X-Lander (x_lander)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • < € 155 (budget)
      • € 155 - € 300 (price_2)
      • € 300 - € 620 (price_3)
      • ≥ € 620 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Inclusief autostoel (inclusief_autostoel)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 7 kg (gewicht_kg_1)
      • 7 kg - 8,1 kg (gewicht_kg_2)
      • 8,1 kg - 12 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 58 cm (breedte_cm_2)
      • 58 cm - 63 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 63 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • ABC Design Zoom (abc_design_zoom)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Bugaboo Cameleon 3 (bugaboo_cameleon_3)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Graco Evo (graco_evo)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maxi-Cosi Laika (maxi_cosi_laika)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Mutsy Evo (mutsy_evo)
      • Mutsy Transporter (mutsy_transporter)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • EVA (Ethyleen-vinyl-acetaat) (eva_ethyleen_vinyl_acetaat_)
      • Fleece (fleece)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be