x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kinderkraft Combikinderwagen 3 in 1 Veo grey

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kinderkraft Combikinderwagen 3 in 1 Veo grey
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kinderkraft Combikinderwagen 3 in 1 Veo grey
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kinderkraft Combikinderwagen 3 in 1 Veo grey
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/208669024.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/246584936.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/246587011.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167940403.jpg?ts=1
Kinderkraft Kinderkraft Combikinderwagen 3 in 1 Veo grey Combikinderwagen 3 in 1 Veo grey Combikinderwagen 3 in 1 Veo grey Kenmerken combi kinderwagen 3 in 1: Reiswieg en buggyzitje in één Autostoel inbegrepen in de set Vering in twee stappen instelbaar Stabiele aluminium constructie Gemakkelijk en snel opvouwbaar Autostoeladapter inbegrepen Reiswieg en buggyzitje in één Veo combineert twee functies in één kinderwagen - voor de eerste dagen van het leven is een diepe en comfortabele reiswieg geschikt (tot 9 kg). De reiswieg kan worden omgezet in een buggyzitje voor oudere kinderen (van 6 maanden tot 15 kg). De kinderwagen is zeer comfortabel en bespaart ruimte! Vering in twee stappen instelbaar Efficiënt veersysteem voor rijden op oneffen terrein. Het omstellen is ook mogelijk tijdens het rijden. Dankzij de grote verstelbare veren van de achteras kun je het ophangniveau met één beweging veranderen. Zodat de wagen het kind maximaal comfort biedt. Aangenaam rijden Het aluminium frame is lichtgewicht en heeft een goede manoeuvreerbaarheid. Met de telescopische duwstang pas je de buggy aan de lengte van ouders (1)
  • 05902533910656
1
  • Technische details
    • Type kinderwagen: Reissysteem kinderwagen
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Type of baby gear: Stroller/Crib set
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Kinderen
  • 389.90 389.90 EUR 1
    1
    • Pinkorblue.be Pinkorblue.be
      Kenmerken combi kinderwagen 3 in 1: Reiswieg en buggyzitje in één Autostoel inbegrepen in de set Vering in twee stappen instelbaar Stabie...389.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Baby Merc Faster 3 Eco Leather Grey Kinderwagen incl. Autostoel F10
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168000322.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168000324.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/241117592.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/241117593.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/241117597.jpg?ts=1
      Baby Merc Baby Merc Faster 3 Eco Leather Grey Kinderwagen incl. Autostoel F10 Faster 3 Eco Leather Grey Kinderwagen incl. Autostoel F10 Faster 3 Eco Leather Grey Kinderwagen incl. Autostoel F10 De Faster 3 kinderwagen van Baby Merc heeft alles wat je jezelf als ouder maar kunt wensen voor je kindje. Deze robuuste kinderwagen is ontwikkeld met oog op het welzijn van je baby en combineert fraaie looks met alle kenmerken voor urenlang wandelplezier in de stad, bos of duinen. De Faster 3 is een multifunctionele 3-in-1 kinderwagen. De kinderwagen kan gebruikt worden vanaf de geboorte tot een gewicht van 15 kg, dankzij de comfortable reiswieg. Zowel de reiswieg als de wandelwageninzet kunnen naar je toe als van je af geplaatst worden. Daarnaast is het ook mogelijk om de meegeleverde Baby Mercgroep 0 autostoel op het frame te plaatsen, zodat je met de Baby Merc Faster 3 een complete travelset in huis hebt! De Baby Merc Faster 3 kinderwagen heeft een stevig en lichtgewicht aluminium frame dat makkelijk ingeklapt kan worden. De Faster 3 heeft luchtbandendie heerlijk comfortabel rijden, waarbij de voorwielen zwenkwielen zijn (tevens vast te zetten). Door de dubbele vering in de (2)
      Baby Merc Faster 3 Eco Leather Grey Kinderwagen incl. Autostoel F10
      • 08719425383651
      1
      deal
    • Cybex Buggy Beezy Navy Blue/Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204512229.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204520649.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204520648.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205727186.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216505424.jpg?ts=1
      Cybex Cybex Buggy Beezy Navy Blue/Black Buggy Beezy Navy Blue/Black Buggy Beezy Navy Blue/Black Eigenschappen Merk: Cybex Geschikt vanaf de geboorte tot 4 jaar (tot 22 kg) Afmetingen: 81 x 44 x 105 cm (L x B x H) Gewicht buggy: 8,1 kg Verstelbare rugleuning en kan volledig plat Eenvoudig met één hand op te vouwen Verstelbare voetensteun Voorzien van een foam doorlopende en verstelbare duwstang Voorzien van vier verende wielen, boodschappenmand Voorzien van een uitschuifbare XL UPF50+ zonnekap Compatibel met Cybex autostoeltje Bekleding wasbaar op 30 graden Afmetingen opgevouwen: 26 x 43 x 58 cm (L x B x H) , Buggy Cybex Deze comfortabele Beezy buggy is van het merk Cybex en is al geschikt vanaf de geboorte tot 22 kg. Doordat de buggy in combinatie met een Cybex autostoel gebruikt kan worden, is de buggy al geschikt vanaf de geboorte. Daarnaast kan de buggy volledig plat worden gelegd, zodat je kleintje heerlijk kan slapen tijdens het maken van een wandeling. De buggy is voorzien van vier verende wielen, waardoor je een comfortabele rit kunt maken. Ook is de Beezy buggy voorzien (1)
      Cybex Buggy Beezy Navy Blue/Black
      • 04063846053636
      • 521000617
      1
      deal
    • Baninni Kinderwagen 3-in-1 Ayo bruin BNST011-BR
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160451559.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224962903.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224962909.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224962000.jpg?ts=1
      Baninni Baninni Kinderwagen 3-in-1 Ayo bruin BNST011-BR Kinderwagen 3-in-1 Ayo bruin BNST011-BR Kinderwagen 3-in-1 Ayo bruin BNST011-BR Baninni Kinderwagen Ayo 3 in 1 Sugar Brown (1)
      Baninni Kinderwagen 3-in-1 Ayo bruin BNST011-BR
      • 05420038783037
      1
    • Babygo Halime Grey with Silver frame 3-in-1 Kinderwagen incl. Autostoel 74112
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231352358.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168005864.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174897933.jpg?ts=1
      Babygo Babygo Halime Grey with Silver frame 3-in-1 Kinderwagen incl. Autostoel 74112 Halime Grey with Silver frame 3-in-1 Kinderwagen incl. Autostoel 74112 Halime Grey with Silver frame 3-in-1 Kinderwagen incl. Autostoel 74112 BabyGO Halime - Combi Kinderwagen - Zilver frame - Grijs (incl. autostoel) (1)
      Babygo Halime Grey with Silver frame 3-in-1 Kinderwagen incl. Autostoel 74112
      • 04260332054973
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 305.26
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 302.32
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 278.13
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 278.13
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 302.32
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 329.27
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 302.32
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 308.17
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 308.17
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 283.52
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 321.06
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 356.73
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 308.17
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 308.17
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 308.17
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 308.17
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 308.17
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 308.17
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 308.17
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 308.17
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 363.52
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 363.52
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 363.52
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 363.52
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 363.52
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 363.52
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 308.17
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 363.52
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 378.16
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 378.16
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 378.16
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 378.16
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 363.69
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 363.69
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 315.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 299.68
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 299.68
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 339.68
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 349.87
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 356.66
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 356.66
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 324.56
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 320.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 390.84
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 355.66
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 350.84
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 380.66
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 382.58
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 382.20
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 382.20
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 328.62
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 325.05
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 325.05
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 355.77
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 355.77
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 355.77
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 355.77
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 326.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 323.40
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 315.16
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 355.16
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 379.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 379.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 379.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 345.71
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 379.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 379.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 379.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 391.30
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 391.30
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 391.30
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 360.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 352.17
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 352.17
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 391.30
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 354.75
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 354.75
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 379.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 345.71
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 379.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 379.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 379.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 379.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 379.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 379.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 345.71
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 339.90
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 379.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 379.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 391.30
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 365.45
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 365.45
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 353.31
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 335.30
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 372.55
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 349.28
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 349.28
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 353.61
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 353.61
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 321.34
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 317.84
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 349.28
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 349.28
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 349.28
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 349.28
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 349.28
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 429.90
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 355.94
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 355.94
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 395.51
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 418.41
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 404.91
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 332.65
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 306.04
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 399.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 399.90
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 332.65
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 413.91
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 413.91
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 332.65
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 332.65
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 349.51
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 404.91
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 404.91
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 418.41
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 413.91
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 399.90
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 332.65
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 306.04
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 302.71
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 332.65
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 332.65
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 302.71
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 299.39
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 449.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 449.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 449.90
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 332.65
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 332.65
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 449.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 449.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 449.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 449.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 449.90
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 429.90
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 449.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 449.90
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 449.90
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 429.99
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 434.04
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 389.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 389.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 389.90
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 389.90
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 389.90
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 389.90
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 389.90
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 389.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 389.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 389.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 389.90
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 389.90
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 389.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 389.90
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 389.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 389.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 389.90
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 389.90
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 389.90
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 389.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 389.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 389.90
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 389.90
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 389.90
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 389.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 389.90
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 350.91
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 362.61
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 358.71
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 389.90
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 354.81
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 354.81
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 389.90
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 389.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be