x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    On24 Kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • On24 gb Regenhoes voor Qbit+ All City
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254719335.jpg?ts=1
      On24 On24 gb Regenhoes voor Qbit+ All City gb Regenhoes voor Qbit+ All City gb Regenhoes voor Qbit+ All City Praktische regenhoes voor de GB Gold Qbit+ All-City kinderwagen ter bescherming tegen weer en wind onderweg Hoogwaardige afwerking en voldoende bescherming voor kinderen in de kinderwagen Regenbescherming eenvoudig en snel over de kinderwagen te trekken Beschermhoes met zijdelingse ventilatiegaten en voorvenster voor eenvoudige toegang tot je kind Omvang levering: 1 x regenhoes voor Go Gold Qbit+ All-City, materiaal: kunststof, kleur: transparant (1)
      On24 gb Regenhoes voor Qbit+ All City
      • 04058511609713
      2
      40.23 EUR
    • On24 Buggy Qbit Plus All City Fashion Edition Velvet Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254721332.jpg?ts=1
      On24 On24 Buggy Qbit Plus All City Fashion Edition Velvet Black Buggy Qbit Plus All City Fashion Edition Velvet Black Buggy Qbit Plus All City Fashion Edition Velvet Black Hoogwaardige en stevige buggy voor pasgeboren baby's tot ca. 22 kg (ca. 4 jaar); in te klappen met één hand en kan volledig in ligstand - stevige frame en duwbeugel en veiligheidsbeugel met leer Optimaal comfort voor groot en klein: traploos instelbare rugleuning en voetsteun met één hand; hoofd en schouderkussens voor extra comfort; moeiteloos duwen op vlakke ondergrond dankzij de enkele wielen voor- en achteraan; draaibare en vergrendelbare voorwielen met vering Gemakkelijk op te vouwen met één hand - afmetingen (l x b x h): 27x 43 x 58 cm; ook te gebruiken als 3-in-1-reissysteem met apart verkrijgbare adapter voor gb- of Cybex-babystoeltjes en voor bevestiging van de reiswieg Cot to Go XXL-zonnescherm, kijkvenster, veiligheidsbeugel en 5-puntsgordel voor extra ondersteuning tijdens de rit; ruime boodschappenmand; apart verkrijgbare accessoires: regenhoes, voetenzak Inhoud: 1x gb Gold Buggy 'Qbit+ All-City; materiaal bekleding: aluminium/polyester; afmetingen (l x b x h): 84 x 42 x 1 (1)
      On24 Buggy Qbit Plus All City Fashion Edition Velvet Black
      • 04058511571768
      2
      270.31 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Bugaboo DEFAULT
        • bugaboo
      • Joolz DEFAULT
        • joolz
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • quinny
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
    • Merk (brand):
      • 4Baby (4baby)
      • ABC Design (abc_design)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • ANEX (anex)
      • Asalvo (asalvo)
      • Autocomfort (autocomfort)
      • Baby Merc (baby_merc)
      • Babygo (babygo)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Babyzen Yoyo (babyzen_yoyo)
      • Baninni (baninni)
      • Bebe Confort (bebe_confort)
      • Bebeconfort (bebeconfort)
      • Bebies First (bebies_first)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bojungle (bojungle)
      • Born Lucky (born_lucky)
      • Britax (britax)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bumprider (bumprider)
      • Cabino (cabino)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Caretero (caretero)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Childwheels (childwheels)
      • Chipolino (chipolino)
      • Concord (concord)
      • Cybex (cybex)
      • Deryan (deryan)
      • Ding (ding)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dubatti (dubatti)
      • Easywalker (easywalker)
      • Elodie (elodie)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • EVE kids (eve_kids)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • FreeON (freeon)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Gesslein (gesslein)
      • Graco (graco)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Icoo (icoo)
      • Isoki (isoki)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Jollein (jollein)
      • Joolz (joolz)
      • Junama (junama)
      • Kekk (kekk)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kidsriver (kidsriver)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Koeka (koeka)
      • Koelstra (koelstra)
      • Lascal (lascal)
      • LECLERC (leclerc)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little World (little_world)
      • Lorelli (lorelli)
      • Maclaren (maclaren)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Meyco (meyco)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Momi (momi)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nania (nania)
      • Nuna (nuna)
      • On24 (on24)
      • Osann (osann)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pericles (pericles)
      • Petex (petex)
      • Pinolino (pinolino)
      • Puck (puck)
      • Quax (quax)
      • Quinny (quinny)
      • Rapid (rapid)
      • Recaro (recaro)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Sensillo (sensillo)
      • Silver cross (silver_cross)
      • Smartrike (smartrike)
      • Stokke (stokke)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Tako (tako)
      • Teddy (teddy)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Topmark (topmark)
      • Trixie (trixie)
      • Tutek (tutek)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • vidaXL (vidaxl)
      • WOHI (wohi)
      • X-adventure (x_adventure)
      • X-Lander (x_lander)
      • Xadventure (xadventure)
    • Prijs (price):
      • < € 160 (budget)
      • € 160 - € 320 (price_2)
      • € 320 - € 650 (price_3)
      • ≥ € 650 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Inclusief autostoel (inclusief_autostoel)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Slaapstand (slaapstand)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare rugleuning (verstelbare_rugleuning)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 22 kg (max_gewicht_kind_kg_22.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 7 kg (gewicht_kg_1)
      • 7 kg - 9,1 kg (gewicht_kg_2)
      • 9,1 kg - 12 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 59 cm (breedte_cm_2)
      • 59 cm - 63 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 63 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • ABC Design Zoom (abc_design_zoom)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Bugaboo Cameleon 3 (bugaboo_cameleon_3)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Graco Evo (graco_evo)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maxi-Cosi Laika (maxi_cosi_laika)
      • Mountain Buggy Urban Jungle (mountain_buggy_urban_jungle)
      • Mutsy Transporter (mutsy_transporter)
      • Quinny Moodd (quinny_moodd)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • X-adventure X-line (x_adventure_x_line)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Creme (creme)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • EVA (Ethyleen-vinyl-acetaat) (eva_ethyleen_vinyl_acetaat_)
      • Fleece (fleece)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be