x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Kinderwagens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    ToTs Kinderwagen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Kinderwagen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • ToTs Minimi Buggy orange
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143883786.jpg
      ToTs ToTs Minimi Buggy orange Minimi Buggy orange Minimi Buggy orange Met de extra compacte Minmi buggy kun je gemakkelijk met je baby reizen. De buggy vouwt klein genoeg op voor handbagage, kan als een tas worden gedragen en met één hand worden bestuurd. U kunt in enkele seconden van duwen naar dragen. Minimi weegt slechts 4,9 kg, heeft een groot zonnedak voor maximale UV-bescherming en is gemaakt van een hoogwaardig aluminium frame. Productdetails: Riemen met bunny schouderbandjes Ergonomisch gevormd en eenvoudig vast de houden Grote zonnekap voor maximale UV... (1)
      ToTs Minimi Buggy orange
      • 04895211401212
      1
      149.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Joolz DEFAULT
        • joolz
      • Maxi-Cosi DEFAULT
        • quinny
      • Quinny DEFAULT
        • quinny
    • Merk (brand):
      • ABC Design (abc_design)
      • Alta Bebe (alta_bebe)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Bayer-Chic (bayer_chic)
      • Britax (britax)
      • Burley (burley)
      • Caretero (caretero)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childwheels (childwheels)
      • Childwood (childwood)
      • Cybex (cybex)
      • Easywalker (easywalker)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • GB (gb)
      • GoodBaby (goodbaby)
      • Hartan (hartan)
      • Hauck (hauck)
      • Joolz (joolz)
      • Kees (kees)
      • Kiddy (kiddy)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Koelstra (koelstra)
      • Little World (little_world)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Micralite (micralite)
      • Mima (mima)
      • Moon (moon)
      • Mutsy (mutsy)
      • Osann (osann)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Quinny (quinny)
      • Recaro (recaro)
      • Renolux (renolux)
      • Rotho Babydesign (rotho_babydesign)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Smartrike (smartrike)
      • Solitaire (solitaire)
      • TFK (tfk)
      • Topmark (topmark)
      • ToTs (tots)
      • VidaXL (vidaxl)
    • Prijs (price):
      • < € 195 (budget)
      • € 195 - € 435 (price_2)
      • € 435 - € 635 (price_3)
      • ≥ € 635 (price_4)
    • Type kinderwagen (type_kinderwagen):
      • Combi kinderwagen (combi_kinderwagen)
      • Duo kinderwagen (duo_kinderwagen)
      • Hardloopwagen (hardloopwagen)
      • Kinderwagen (kinderwagen)
      • Reis kinderwagen (reis_kinderwagen)
      • Reissysteem kinderwagen (reissysteem_kinderwagen)
      • Snel opvouwbare kinderwagen (snel_opvouwbare_kinderwagen)
      • Wandelwagen (wandelwagen)
    • Kinderwagen opties (baby_product_opties):
      • Afneembare kap (afneembare_kap)
      • Omkeerbare handgreep (omkeerbare_handgreep)
      • Omkeerbare zitting (omkeerbare_zitting)
      • Vergrendelbare wielen (vergrendelbare_wielen)
      • Verstelbare handgreep (verstelbare_handgreep)
      • Verstelbare voetensteun (verstelbare_voetensteun)
      • Verstelbare zitting (verstelbare_zitting)
      • Wielen verwijderbaar (wielen_verwijderbaar)
    • Zitplaatsen (aantal_zitplaatsen):
      • 1 (aantal_zitplaatsen_1.0)
      • 2 (aantal_zitplaatsen_2.0)
      • 3 (aantal_zitplaatsen_3.0)
    • Maximale gewicht kind (max_gewicht_kind_kg):
      • 15 kg (max_gewicht_kind_kg_15.0)
      • 18 kg (max_gewicht_kind_kg_18.0)
      • 25 kg (max_gewicht_kind_kg_25.0)
    • Gewicht kinderwagen (gewicht_kg):
      • < 6 kg (gewicht_kg_1)
      • 6 kg - 7.9 kg (gewicht_kg_2)
      • 7.9 kg - 12 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 12 kg (gewicht_kg_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 50 cm (breedte_cm_1)
      • 50 cm - 55 cm (breedte_cm_2)
      • 55 cm - 85 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 85 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • ABC Design 3 Tec PLUS (abc_design_3_tec_plus)
      • ABC Design Cobra (abc_design_cobra)
      • ABC Design Mamba (abc_design_mamba)
      • ABC Design Zoom (abc_design_zoom)
      • Britax Affinity (britax_affinity)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Istuinosa (istuinosa)
      • Koelstra Simba Twin (koelstra_simba_twin)
      • Mima Xari (mima_xari)
      • Mutsy Evo (mutsy_evo)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
      • Recaro Easylife (recaro_easylife)
      • Vaunukoppa (vaunukoppa)
    • Wielmobiliteit (wielmobiliteit):
      • Draaibaar (draaibaar)
      • Vast (vast)
    • Riem vastmaak systeem (riem_vastmaak_systeem):
      • 3/5 Point seatbelt (3_5_point_seatbelt)
      • 3-puntsgordel (3_puntsgordel)
      • 5-puntsgordel (5_puntsgordel)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be