x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Kinderwagen met 3 wielen staal donkergrijs en zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Kinderwagen met 3 wielen staal donkergrijs en zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Kinderwagen met 3 wielen staal donkergrijs en zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Kinderwagen met 3 wielen staal donkergrijs en zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228334153.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/255659453.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/255659465.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/255659359.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230396665.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Kinderwagen met 3 wielen staal donkergrijs en zwart Kinderwagen met 3 wielen staal donkergrijs en zwart Kinderwagen met 3 wielen staal donkergrijs en zwart Gun je baby een comfortabele reis met deze comfortabele driewieler kinderwagen! Het stalen frame zorgt ervoor dat de buggy stevig en duurzaam is. Daarnaast zorgt het ontwerp met drie wielen voor verbeterde wendbaarheid. Ook beschermt de verstelbare luifel de baby tegen de zon en lichte regen, waardoor je kleintje veilig en comfortabel in de stoel zit. Verder zijn er 2 bekerhouders op het voorste blad en is er ook een mand onderaan voor extra opbergruimte. Dankzij het inklapbare ontwerp is de kinderwagen gemakkelijk op te bergen en te vervoeren. (2)
  • 08720286506301
2
  • Design
    • Kleur: Grijs
  • 121.99 128.60 EUR 2
    2
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Gun je baby een comfortabele reis met deze comfortabele driewieler kinderwagen! Het stalen frame zorgt ervoor dat de buggy stevig en duur...121.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      vidaXL Kinderwagen met 3 wielen staal donkergrijs en zwart128.60, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Autocomfort Kinderwagen NoviNeo Black/Cognac Grip
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212873036.jpg?ts=1
      Autocomfort Autocomfort Kinderwagen NoviNeo Black/Cognac Grip Kinderwagen NoviNeo Black/Cognac Grip Kinderwagen NoviNeo Black/Cognac Grip Eigenschappen Merk: Novi Baby® Geschikt vanaf 0 maanden Geschikt tot 22kg Inclusief regenhoes voor de reiswieg/zitting Inclusief adapterset voor de Maxi-Cosi Inclusief bijpassende luiertas Voorzien van extra grote zonnekap Voorzien van extra grote boodschappenmand Voorzien van 5-puntsveiligheidsgordel Zitting verstelbaar in 3 standen Inklapbaar met zitting Afmeting ingeklapt met achterwielen: 65 x 60 x 25 cm Afmeting ingeklapt zonder achterwielen: 65 x 50 x 25 cm , Kinderwagen Novi Baby® Neo Deze luxe kinderwagen is geschikt vanaf de geboorte tot 22kg. De kinderwagen wordt geleverd inclusief luiertas, regenhoes voor de reiswieg/wandelwagen én adapterset. De eerste 6 maanden maak je gebruik van de ruime reiswieg. De reiswieg is uitgerust met een zacht matrasje welke voorzien is van een katoenen tijk. De binnenbekleding van de reiswieg is volledig wasbaar. De reiswieg heeft een dekje om jouw kindje extra warm te houden in de koudere maanden, en deze is te verwijderen tijdens de warmere (1)
      Autocomfort Kinderwagen NoviNeo Black/Cognac Grip
      • 08717385662519
      1
      deal
    • Mutsy Reiswieg ICON Vision Smokey Grey 2021
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216096957.jpg?ts=1
      Mutsy Mutsy Reiswieg ICON Vision Smokey Grey 2021 Reiswieg ICON Vision Smokey Grey 2021 Reiswieg ICON Vision Smokey Grey 2021 Reiswieg Mutsy Icon Vision Smokey Grey (1)
      Mutsy Reiswieg ICON Vision Smokey Grey 2021
      • 08718213019109
      1
    • Joie Buggy Litetrax E Coal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254229877.jpg?ts=1
      Joie Joie Buggy Litetrax E Coal Buggy Litetrax E Coal Buggy Litetrax E Coal Joie Buggy Litetrax E Coal (1)
      Joie Buggy Litetrax E Coal
      • 05056080608938
      1
    • Maxi-Cosi Kinderwagen Lila XP Plus Essential Black (Black frame)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219587055.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/256391038.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219912214.jpg?ts=1
      Maxi-Cosi Maxi-Cosi Kinderwagen Lila XP Plus Essential Black (Black frame) Kinderwagen Lila XP Plus Essential Black (Black frame) Kinderwagen Lila XP Plus Essential Black (Black frame) Eigenschappen Kinderwagen Maxi-Cosi Merk: Maxi-Cosi Geschikt voor kinderen van 0 tot ongeveer 4 jaar (0-22kg) XXL Reiswieg met relaxfunctie en ultra-gevoerd matras Geheugenknoppen voor reiswiegadapters XXL Zitting van een meter Omkeerbare, thermo-reguleerbare zitverkleiner Easy-in harnas met magnetische sluiting Draaibare veiligheidsbeugel Diverse zit- en ligstanden, met één hand bedienbaar Verstelbare voetensteun Omkeerbare zitting Uitschuifbare zonnekap met UPF 50+ bescherming Geïntegreerde 'nap-keeper' Duwstang verstelbaar Met één hand inklapbaar Modulo-drivesystem: toeganlijke voorwielvergrendeling Vierwielophaning met zachte vering Anti-lek wielen met Xtrail-schokdempers Inclusief: Reiswieg- en zittingadapters, veiligheidsbeugel, boodschappenmand, regenhoes, muggennet, parasolclip en nap-keeper , Kinderwagen Maxi-Cosi Lila XP+ Met de Lila XP+ kinderwagen van Maxi-Cosi rijdt je comfortabel over iedere ondergrond. Dankzij de all-terrainwielen, de optimale vering en het Modulo-drive (1)
      Maxi-Cosi Kinderwagen Lila XP Plus Essential Black (Black frame)
      • 03220660339532
      2
    • min
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 122.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 118.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 108.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 121.99
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 121.99
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 121.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 121.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 121.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 121.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 121.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 121.99
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 121.99
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 121.99
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 121.99
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 121.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 121.99
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 121.99
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 121.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 121.99
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 121.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 121.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 121.99
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 121.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 121.99
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 121.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be