x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er knuffels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hello Kitty knuffel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in knuffel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Hello Kitty Knuffeldoekje Doudou roze 27.4 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159229662.jpg
      Hello Kitty Hello Kitty Knuffeldoekje Doudou roze 27.4 cm Knuffeldoekje Doudou roze 27.4 cm Knuffeldoekje Doudou roze 27.4 cm Hello Kitty Knuffeldoekje Doudou Heerlijk zacht knuffeldoekje van Hello Kitty. Jouw kind zal niet meer zonder willen. Het knuffeldoekje heeft een roze uiterlijk met een klein knuffeltje van Hello Kitty er aan vast. Ideaal van formaat om overal mee naar toe te nemen. Kleur: Roze Geslacht: Meisjes Materiaal: Polyester Afmeting: 27.4 x 14.2 x 5.2 cm (1)
      Hello Kitty Knuffeldoekje Doudou roze 27.4 cm
      • 08718807706286
      3
      deal
      43.45 EUR
    • Hello Kitty Fopspeenketting Knuffel Roze 21.5 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98900842.jpg
      Hello Kitty Hello Kitty Fopspeenketting Knuffel Roze 21.5 Cm Fopspeenketting Knuffel Roze 21.5 Cm Fopspeenketting Knuffel Roze 21.5 Cm Fopspeenketting knuffel roze 21.5 cm (1)
      Hello Kitty Fopspeenketting Knuffel Roze 21.5 Cm
      • 08718807706279
      2
      16.99 EUR
    • Hello Kitty Speel Vierkant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116433671.jpg
      Hello Kitty Hello Kitty Speel Vierkant Speel Vierkant Speel Vierkant Hello Kitty Speel Vierkant - van Hello Kitty in de categorie Knuffeldier. (1)
      Hello Kitty Speel Vierkant
      • 03298061507638
      2
      41.45 EUR
    • Hello Kitty Knuffel Lieveheersbeestje Pluche Zwart/rood 15 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/88730278.jpg
      Hello Kitty Hello Kitty Knuffel Lieveheersbeestje Pluche Zwart/rood 15 Cm Knuffel Lieveheersbeestje Pluche Zwart/rood 15 Cm Knuffel Lieveheersbeestje Pluche Zwart/rood 15 Cm Hello Kitty Knuffel Lieveheersbeestje Pluche Zwart/rood 15 Cm - van Hello Kitty in de categorie Knuffelpop. (1)
      Hello Kitty Knuffel Lieveheersbeestje Pluche Zwart/rood 15 Cm
      • 08718807881372
      • ch-tombv-955
      2
      16.90 EUR
    • Hello Kitty Knuffel Salopette Meisjes Blauw 12 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159690963.jpg
      Hello Kitty Hello Kitty Knuffel Salopette Meisjes Blauw 12 Cm Knuffel Salopette Meisjes Blauw 12 Cm Knuffel Salopette Meisjes Blauw 12 Cm Hello Kitty Knuffel Salopette Meisjes Blauw 12 Cm - van Hello Kitty in de categorie Knuffelpop. (1)
      Hello Kitty Knuffel Salopette Meisjes Blauw 12 Cm
      • 08718807705579
      1
      18.25 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Furreal DEFAULT
        • furreal
      • Steiff DEFAULT
        • steiff
    • Merk (brand):
      • Happy horse (happy_horse)
      • Jellycat (jellycat)
      • Ty (ty)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Warmies (warmies)
      • Nijntje (nijntje)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Acrobat (acrobat)
      • Adora (adora)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Arditex (arditex)
      • Array (array)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • Aymax (aymax)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Babyfehn (babyfehn)
      • Babyono (babyono)
      • Babys Only (babys_only)
      • Baker Ross (baker_ross)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • BAMBOOM (bamboom)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Barbie (barbie)
      • Basic (basic)
      • Bayer (bayer)
      • Beeztees (beeztees)
      • Berjuan (berjuan)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bitten (bitten)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blu-ray (blu_ray)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BronZartes (bronzartes)
      • BT-Toys (bt_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Bumba (bumba)
      • Bush Baby (bush_baby)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • Cables To Go (cables_to_go)
      • Caran d'Ache (caran_d_ache)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CLD Distribution S.A. (cld_distribution_s_a_)
      • Clementoni (clementoni)
      • Coppenrath Verlag (coppenrath_verlag)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Covers & co (covers_co)
      • CozyTime (cozytime)
      • Crate Creatures (crate_creatures)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Depesche (depesche)
      • Despicable Me (despicable_me)
      • Deuba (deuba)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Difrax (difrax)
      • Diinglisar (diinglisar)
      • Dino World (dino_world)
      • Disney (disney)
      • Disney baby (disney_baby)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Diverse (diverse)
      • Dolce (dolce)
      • Dolce Toys (dolce_toys)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Doodoo (doodoo)
      • Doomoo (doomoo)
      • Doudou et Compagnie (doudou_et_compagnie)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Easidream (easidream)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Egmont (egmont)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Eigen (eigen)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Entertainment one (entertainment_one)
      • Esthex (esthex)
      • Fabelab (fabelab)
      • Famosa (famosa)
      • Fehn (fehn)
      • Feisty Pets (feisty_pets)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Figurines (figurines)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flow (flow)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Funko POP! (funko_pop_)
      • FurReal (furreal)
      • Gaby (gaby)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • Gear2Play (gear2play)
      • Gerardo`S Toys (gerardo_s_toys)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Gipsy (gipsy)
      • God Of War (god_of_war)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Gonher (gonher)
      • Gosh! Designs (gosh_designs)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Gund (gund)
      • Götz (go_tz)
      • Haba (haba)
      • Hansa (hansa)
      • Happy People (happy_people)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Haza (haza)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HEMA (hema)
      • HERMANN Teddy (hermann_teddy)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Huismerk (huismerk)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Inatura (inatura)
      • Ingenuity (ingenuity)
      • Izzybizzybee® (izzybizzybee_)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • Jemini (jemini)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jonotoys (jonotoys)
      • Joy toy (joy_toy)
      • Just dutch (just_dutch)
      • Just Entertainment (just_entertainment)
      • Just games (just_games)
      • K3 (k3)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kamparo (kamparo)
      • Keel Toys (keel_toys)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kids Globe (kids_globe)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kikadu (kikadu)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kimano (kimano)
      • Kipling (kipling)
      • Klein (klein)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Kong (kong)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Label (label)
      • Lamaze (lamaze)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lansay (lansay)
      • Lassig (lassig)
      • Lelly (lelly)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Lewi (lewi)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lodger (lodger)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Luminou (luminou)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Luna (luna)
      • Lupus Electronics (lupus_electronics)
      • Makro (makro)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • Mattel (mattel)
      • Maxx (maxx)
      • Me to You (me_to_you)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Merchandising (merchandising)
      • Miko (miko)
      • Minecraft (minecraft)
      • Miniland (miniland)
      • Minions (minions)
      • Mojang (mojang)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • Mookie (mookie)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • My Teddy (my_teddy)
      • Nampook (nampook)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Neutral (neutral)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nintendo (nintendo)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Non-License (non_license)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Noxxiez (noxxiez)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Overig (overig)
      • Pebble (pebble)
      • Perfect petzzz (perfect_petzzz)
      • Pericles (pericles)
      • Perletti (perletti)
      • Philips AVENT (philips_avent)
      • PIKMI POPS (pikmi_pops)
      • Pioupiou & Merveilles (pioupiou_merveilles)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Playgro (playgro)
      • Playmobil (playmobil)
      • Playskool (playskool)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • PMS (pms)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Pomme pidou (pomme_pidou)
      • Pop (pop)
      • Puppy (puppy)
      • Quax (quax)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Reke (reke)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Rubens Barn (rubens_barn)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Safari (safari)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Scruff-a-Luv (scruff_a_luv)
      • Sebra (sebra)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simba Toys (simba_toys)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Slv big white (slv_big_white)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snukis (snukis)
      • Snuz (snuz)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Sportx (sportx)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suki (suki)
      • Suki Gifts (suki_gifts)
      • Super Mario (super_mario)
      • Super Wings (super_wings)
      • Tactic (tactic)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Taftan (taftan)
      • Teddy HERMANN® (teddy_hermann_)
      • Tegu (tegu)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Together plus (together_plus)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tom (tom)
      • Tomy (tomy)
      • Trixie (trixie)
      • Trudi (trudi)
      • Trust (trust)
      • Ty Beanie Boo (ty_beanie_boo)
      • TY Nordic (ty_nordic)
      • Uatt (uatt)
      • Universal (universal)
      • Universeel (universeel)
      • Usborne (usborne)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vervaco (vervaco)
      • Vib (vib)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Volatile (volatile)
      • Vtech (vtech)
      • Vulli (vulli)
      • Welliebellies (welliebellies)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Wild&Soft (wild_soft)
      • Wise-Pet (wise_pet)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zapf (zapf)
      • Zazu (zazu)
      • Zorgenvriendjes (zorgenvriendjes)
      • Zuru (zuru)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Multi kleuren (multi)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 0-6 maanden (0_6_maanden)
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4-6 jaar (4_6_jaar)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 maanden (6_12_maanden)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8-12 (8_12)
      • 9-12 (9_12)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 16+ (16_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Grootte (hoogte_cm):
      • < 15 cm (hoogte_cm_1)
      • 15 cm - 30 cm (hoogte_cm_2)
      • 30 cm - 55 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 55 cm (hoogte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be