x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er knuffels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lassig knuffel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in knuffel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Lassig knuffel Garden Explorer - Caterpillar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156256068.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166458553.jpg
      Lassig Lassig knuffel Garden Explorer - Caterpillar knuffel Garden Explorer - Caterpillar knuffel Garden Explorer - Caterpillar Deze leuke rups komt uit de Garden Explorer-collectie van Lässig, is uitgerust met een rammelaar en stimuleert de zintuigen vanaf de geboorte. Deze rammelaar is gemaakt van biologisch katoen is wasbaar op 30 graden. (3)
      Lassig knuffel Garden Explorer - Caterpillar
      • 04042183406930
      2
      79.90 EUR
    • Lassig gebreid speeltje knuffel met rammelaar knetter More Magic Seal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162815759.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168532461.jpg
      Lassig Lassig gebreid speeltje knuffel met rammelaar knetter More Magic Seal gebreid speeltje knuffel met rammelaar knetter More Magic Seal gebreid speeltje knuffel met rammelaar knetter More Magic Seal Het speelgoed bevordert de tast- en gehoorzin van de kleintjes en brengt eerste grijpen spelenderwijs bij Het breidier kan op 30 °C in de fijne was worden gewassen. Het buitenmateriaal bestaat voor 100% uit fijn gebreid biologisch katoen. Vanaf de geboorte een mooi speelgoed. Geschikt vanaf 0 maanden. De zeehond of het paard zijn beide heerlijk zacht. De rammelaar en het knetterpapier binnenin zijn een prachtige metgezel voor kleine ontdekkers. (1)
      Lassig gebreid speeltje knuffel met rammelaar knetter More Magic Seal
      • 04042183397283
      3
      21.34 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Furreal DEFAULT
        • furreal
      • Steiff DEFAULT
        • steiff
    • Merk (brand):
      • Happy horse (happy_horse)
      • Jellycat (jellycat)
      • Ty (ty)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Warmies (warmies)
      • Nijntje (nijntje)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abystyle (abystyle)
      • Ado den haag (ado_den_haag)
      • Adora (adora)
      • AKA (aka)
      • Amigo (amigo)
      • AngelCare (angelcare)
      • Animagic (animagic)
      • Arditex (arditex)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • Aymax (aymax)
      • Baby Born (baby_born)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Baby Stella (baby_stella)
      • Babyfehn (babyfehn)
      • Babyono (babyono)
      • Baker Ross (baker_ross)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Barbie (barbie)
      • Bart Smit (bart_smit)
      • Base Toys (base_toys)
      • Basic (basic)
      • Bauer (bauer)
      • Bayer (bayer)
      • Beeztees (beeztees)
      • Bellatio (bellatio)
      • Berjuan (berjuan)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bitten (bitten)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blu-ray (blu_ray)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Boland (boland)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • BronZartes (bronzartes)
      • BT-Toys (bt_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Bumba (bumba)
      • Bush Baby (bush_baby)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • Candylab Toys (candylab_toys)
      • Caran d'Ache (caran_d_ache)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Cause (cause)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cloud B (cloud_b)
      • Coppenrath Verlag (coppenrath_verlag)
      • Coppens (coppens)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Countryfield (countryfield)
      • CozyTime (cozytime)
      • Crate Creatures (crate_creatures)
      • Dam (dam)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Depesche (depesche)
      • Despicable Me3 (despicable_me3)
      • Deuba (deuba)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Difrax (difrax)
      • Diinglisar (diinglisar)
      • Dino World (dino_world)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Disney Nalle Puh (disney_nalle_puh)
      • Dolce (dolce)
      • Dolce Toys (dolce_toys)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Doodoo (doodoo)
      • Doomoo (doomoo)
      • Doudou et Compagnie (doudou_et_compagnie)
      • Easidream (easidream)
      • Ebulobo (ebulobo)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Egmont (egmont)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Entertainment one (entertainment_one)
      • Epoch (epoch)
      • Esthex (esthex)
      • Fabelab (fabelab)
      • Falke (falke)
      • Famosa (famosa)
      • Fashy (fashy)
      • Fehn (fehn)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Figurines (figurines)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fingerlings (fingerlings)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flow (flow)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Funko POP! (funko_pop_)
      • FurReal (furreal)
      • Gaby (gaby)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Gaming heads (gaming_heads)
      • Gerardo's Toys (gerardo_s_toys)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Gipsy (gipsy)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Gosh! Designs (gosh_designs)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Gund (gund)
      • Haba (haba)
      • Hansa (hansa)
      • Happy People (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Haza (haza)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hello Little One (hello_little_one)
      • HEMA (hema)
      • HERMANN Teddy (hermann_teddy)
      • Heunec (heunec)
      • Hortus (hortus)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Huismerk (huismerk)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Inatura (inatura)
      • Ingenuity (ingenuity)
      • Invento (invento)
      • ISI Mini (isi_mini)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • Jemini (jemini)
      • JINX (jinx)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Joy toy (joy_toy)
      • Jumbo (jumbo)
      • Just dutch (just_dutch)
      • K-nuffel (k_nuffel)
      • K3 (k3)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kamparo (kamparo)
      • Keel Toys (keel_toys)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kids Globe (kids_globe)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kikadu (kikadu)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • Klein (klein)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Kong (kong)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Label (label)
      • Lamaze (lamaze)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lassig (lassig)
      • Lelly (lelly)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Liewood (liewood)
      • Little Company (little_company)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lodger (lodger)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Luminou (luminou)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Luna (luna)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marsupilami (marsupilami)
      • Marvel (marvel)
      • Maxx (maxx)
      • Me to You (me_to_you)
      • Me too (me_too)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Merchandise (merchandise)
      • Merchandising (merchandising)
      • Micki (micki)
      • Miniland (miniland)
      • Minions (minions)
      • Mojang (mojang)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • Monzana (monzana)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • My Style Princess (my_style_princess)
      • My Teddy (my_teddy)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Neutral (neutral)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nintendo (nintendo)
      • Njoykids (njoykids)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Non-License (non_license)
      • None (none)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Noxxiez (noxxiez)
      • ORB (orb)
      • OTTO (otto)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • OYOY (oyoy)
      • Patch Pharma (patch_pharma)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pebble (pebble)
      • Perfect petzzz (perfect_petzzz)
      • Pericles (pericles)
      • Perletti (perletti)
      • Philips AVENT (philips_avent)
      • PIKMI POPS (pikmi_pops)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playtive Junior (playtive_junior)
      • PMS (pms)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Pomme pidou (pomme_pidou)
      • Ponycycle (ponycycle)
      • Pop (pop)
      • Prince Lionheart (prince_lionheart)
      • Puppy (puppy)
      • Quax (quax)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Reflecta (reflecta)
      • Reke (reke)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Rubens Barn (rubens_barn)
      • Safari (safari)
      • Sambro (sambro)
      • Sanrio (sanrio)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Saro (saro)
      • Screenor (screenor)
      • Sebra (sebra)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snukis (snukis)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spectron (spectron)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Spruyt Hillen (spruyt_hillen)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steffi (steffi)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suki Gifts (suki_gifts)
      • Super Mario (super_mario)
      • Super Wings (super_wings)
      • Tactic (tactic)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Taftan (taftan)
      • Tegu (tegu)
      • Telestore (telestore)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • TOGETHER (together)
      • Together plus (together_plus)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tom (tom)
      • Tomy (tomy)
      • Trixie (trixie)
      • Trudi (trudi)
      • Ty Beanie Boo (ty_beanie_boo)
      • Ty knuffels (ty_knuffels)
      • TY Nordic (ty_nordic)
      • Uatt (uatt)
      • Usborne (usborne)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vib (vib)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vinter & bloom (vinter_bloom)
      • Vivid (vivid)
      • Volatile (volatile)
      • Vtech (vtech)
      • Warner Bros Games (warner_bros_games)
      • Welliebellies (welliebellies)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Wicked Cool Toys (wicked_cool_toys)
      • Wickie De Viking (wickie_de_viking)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Wild&Soft (wild_soft)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • WWF (wwf)
      • Yellies (yellies)
      • Ylvi & the Minimoomis (ylvi_the_minimoomis)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zapf (zapf)
      • Zazu (zazu)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Multi kleuren (multi)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4-6 jaar (4_6_jaar)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 7+ (7_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Grootte (hoogte_cm):
      • < 8.5 cm (hoogte_cm_1)
      • 8.5 cm - 20 cm (hoogte_cm_2)
      • 20 cm - 28 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 28 cm (hoogte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be