x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er knuffels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Minions knuffel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in knuffel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Minions Pluche Minion knuffel Kevin als banaan 30cm IJstijd
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171895231.jpg
      Minions Minions Pluche Minion knuffel Kevin als banaan 30cm IJstijd Pluche Minion knuffel Kevin als banaan 30cm IJstijd Pluche Minion knuffel Kevin als banaan 30cm IJstijd Overige Speelduur: onbeperkt, Fabrikant: Minions (1)
      Minions Pluche Minion knuffel Kevin als banaan 30cm IJstijd
      • 05038104092831
      2
      22.95 EUR
    • Minions - Verschrikkelijke Ikke - 50 cm Grote Knuffel Dave
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171604431.jpg
      Minions Minions - Verschrikkelijke Ikke - 50 cm Grote Knuffel Dave - Verschrikkelijke Ikke - 50 cm Grote Knuffel Dave - Verschrikkelijke Ikke - 50 cm Grote Knuffel Dave Lekker knuffelen met deze grote Minion knuffel! Minion Dave (50 cm) is lekker zacht en zal jou grote vriend gaan worden! (1)
      Minions - Verschrikkelijke Ikke - 50 cm Grote Knuffel Dave
      • 08006612043406
      1
      34.99 EUR
    • Minions Minion knuffel Stuart als holbewoner
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171603235.jpg
      Minions Minions Minion knuffel Stuart als holbewoner Minion knuffel Stuart als holbewoner Minion knuffel Stuart als holbewoner Heb jij de Minions film gezien? Deze knuffel komt zo uit de film gelopen! Het is Stuart uit het tijdperk van de holbewoners. Een leuke knuffel van zacht pluche. Voor elke fan van de Minions / Despicable Me / Verschrikkelijke Ikke! Lengte ca. 28cm. (1)
      Minions Minion knuffel Stuart als holbewoner
      • 05038104091643
      1
      38.43 EUR
    • Minions - Verschrikkelijke Ikke - 50 cm Grote Knuffel Stuart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171577054.jpg
      Minions Minions - Verschrikkelijke Ikke - 50 cm Grote Knuffel Stuart - Verschrikkelijke Ikke - 50 cm Grote Knuffel Stuart - Verschrikkelijke Ikke - 50 cm Grote Knuffel Stuart Lekker knuffelen met deze grote Minion knuffel! Minion Stuart (50 cm) is lekker zacht en zal jou grote vriend gaan worden! (1)
      Minions - Verschrikkelijke Ikke - 50 cm Grote Knuffel Stuart
      • 08006612009631
      1
      34.99 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Furreal DEFAULT
        • furreal
      • Steiff DEFAULT
        • steiff
    • Merk (brand):
      • Happy horse (happy_horse)
      • Jellycat (jellycat)
      • Ty (ty)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Warmies (warmies)
      • Nijntje (nijntje)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abystyle (abystyle)
      • Ado den haag (ado_den_haag)
      • Adora (adora)
      • AKA (aka)
      • Amigo (amigo)
      • AngelCare (angelcare)
      • Arditex (arditex)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • Aymax (aymax)
      • B-Line (b_line)
      • Baby Born (baby_born)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Baby Stella (baby_stella)
      • Babyfehn (babyfehn)
      • Babyono (babyono)
      • Baker Ross (baker_ross)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Barbie (barbie)
      • Bart Smit (bart_smit)
      • Base Toys (base_toys)
      • Basic (basic)
      • Bauer (bauer)
      • Bayer (bayer)
      • Beeztees (beeztees)
      • Berjuan (berjuan)
      • Bgs (bgs)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bitten (bitten)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blu-ray (blu_ray)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Boland (boland)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • BronZartes (bronzartes)
      • BT-Toys (bt_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Bumba (bumba)
      • Bush Baby (bush_baby)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • Candylab Toys (candylab_toys)
      • Caran d'Ache (caran_d_ache)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Cause (cause)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cloud B (cloud_b)
      • Coppenrath Verlag (coppenrath_verlag)
      • Coppens (coppens)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Countryfield (countryfield)
      • CozyTime (cozytime)
      • Crate Creatures (crate_creatures)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Depesche (depesche)
      • Despicable Me3 (despicable_me3)
      • Deuba (deuba)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Difrax (difrax)
      • Diinglisar (diinglisar)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Dolce (dolce)
      • Dolce Toys (dolce_toys)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Doodoo (doodoo)
      • Doomoo (doomoo)
      • Doudou et Compagnie (doudou_et_compagnie)
      • Easidream (easidream)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Egmont (egmont)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Epoch (epoch)
      • Esthex (esthex)
      • Fabelab (fabelab)
      • Falke (falke)
      • Famosa (famosa)
      • Fashy (fashy)
      • Fehn (fehn)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Figurines (figurines)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fingerlings (fingerlings)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flow (flow)
      • Fortnite (fortnite)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Funko POP! (funko_pop_)
      • FurReal (furreal)
      • Gaby (gaby)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Gaming heads (gaming_heads)
      • Gerardo's Toys (gerardo_s_toys)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Gipsy (gipsy)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Gosh! Designs (gosh_designs)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Gund (gund)
      • Götz (go_tz)
      • Haba (haba)
      • Hansa (hansa)
      • Happy People (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Haza (haza)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hello Little One (hello_little_one)
      • HEMA (hema)
      • HERMANN Teddy (hermann_teddy)
      • Heunec (heunec)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Huismerk (huismerk)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Inatura (inatura)
      • Ingenuity (ingenuity)
      • Invento (invento)
      • ISI Mini (isi_mini)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • Jemini (jemini)
      • JINX (jinx)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Joy toy (joy_toy)
      • Just dutch (just_dutch)
      • K-nuffel (k_nuffel)
      • K3 (k3)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kamparo (kamparo)
      • Keel Toys (keel_toys)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kids Globe (kids_globe)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kikadu (kikadu)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • King (king)
      • Kipling (kipling)
      • Klein (klein)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Kong (kong)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Label (label)
      • Lamaze (lamaze)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lassig (lassig)
      • Lelly (lelly)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Liewood (liewood)
      • Little Company (little_company)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lodger (lodger)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Luminou (luminou)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Luna (luna)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marsupilami (marsupilami)
      • Marvel (marvel)
      • Maxx (maxx)
      • Me to You (me_to_you)
      • Me too (me_too)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Merchandise (merchandise)
      • Merchandising (merchandising)
      • MGA Entertainment (mga_entertainment)
      • Micki (micki)
      • Miko (miko)
      • Miniland (miniland)
      • Minions (minions)
      • Mojang (mojang)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • Monzana (monzana)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • My Style Princess (my_style_princess)
      • My Teddy (my_teddy)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Neutral (neutral)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nintendo (nintendo)
      • Njoykids (njoykids)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Non-License (non_license)
      • None (none)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Noxxiez (noxxiez)
      • ORB (orb)
      • OTTO (otto)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • OYOY (oyoy)
      • Patch Pharma (patch_pharma)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pebble (pebble)
      • Perfect petzzz (perfect_petzzz)
      • Pericles (pericles)
      • Perletti (perletti)
      • Philips AVENT (philips_avent)
      • PIKMI POPS (pikmi_pops)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playtive Junior (playtive_junior)
      • PMS (pms)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Pomme pidou (pomme_pidou)
      • Ponycycle (ponycycle)
      • Pop (pop)
      • Prince Lionheart (prince_lionheart)
      • Puppy (puppy)
      • Quax (quax)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Reflecta (reflecta)
      • Reke (reke)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Rubens Barn (rubens_barn)
      • Safari (safari)
      • Sambro (sambro)
      • Sanrio (sanrio)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Saro (saro)
      • Screenor (screenor)
      • Sebra (sebra)
      • Sekalaiset (sekalaiset)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snukis (snukis)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spectron (spectron)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steffi (steffi)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suki Gifts (suki_gifts)
      • Super Mario (super_mario)
      • Super Wings (super_wings)
      • Tactic (tactic)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Taftan (taftan)
      • Tegu (tegu)
      • Telestore (telestore)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • The Muppets (the_muppets)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Together plus (together_plus)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tom (tom)
      • Tomy (tomy)
      • Trixie (trixie)
      • Trudi (trudi)
      • Ty Beanie Boo (ty_beanie_boo)
      • Ty knuffels (ty_knuffels)
      • Uatt (uatt)
      • Universal (universal)
      • Usborne (usborne)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vib (vib)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vinter & bloom (vinter_bloom)
      • Vivid (vivid)
      • Volatile (volatile)
      • Vtech (vtech)
      • Warner Bros Games (warner_bros_games)
      • Welliebellies (welliebellies)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Wickie De Viking (wickie_de_viking)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Wild&Soft (wild_soft)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • WWF (wwf)
      • Yellies (yellies)
      • Ylvi & the Minimoomis (ylvi_the_minimoomis)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zapf (zapf)
      • Zazu (zazu)
      • Zuru (zuru)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Multi kleuren (multi)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4-6 jaar (4_6_jaar)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 7+ (7_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Grootte (hoogte_cm):
      • < 8.5 cm (hoogte_cm_1)
      • 8.5 cm - 20 cm (hoogte_cm_2)
      • 20 cm - 28 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 28 cm (hoogte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be