x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
x Categorieën
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • minions knuffel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in knuffel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • minions Pluchen Minion 30cm met Harde ogen 3 ass
      • //static0.vergelijk.be/fotos/{{size}}/5/7/9/8/minions-pluchen-minion-30cm-met-harde-ogen-3-ass-54325798.jpg
      • //static0.vergelijk.be/fotos/{{size}}/5/6/5/4/minions-pluchen-minion-30cm-met-harde-ogen-3-ass-55555654.jpg
      • //static2.vergelijk.be/fotos/{{size}}/5/6/5/5/minions-pluchen-minion-30cm-met-harde-ogen-3-ass-55555655.jpg
      • //static0.vergelijk.be/fotos/{{size}}/5/7/9/8/minions-pluchen-minion-30cm-met-harde-ogen-3-ass-54325798.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcmdlbGlqay5iZS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzUvNy85LzgvbWluaW9ucy1wbHVjaGVuLW1pbmlvbi0zMGNtLW1ldC1oYXJkZS1vZ2VuLTMtYXNzLTU0MzI1Nzk4LmpwZw==
      • //static0.vergelijk.be/fotos/{{size}}/5/6/5/4/minions-pluchen-minion-30cm-met-harde-ogen-3-ass-55555654.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcmdlbGlqay5iZS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzUvNi81LzQvbWluaW9ucy1wbHVjaGVuLW1pbmlvbi0zMGNtLW1ldC1oYXJkZS1vZ2VuLTMtYXNzLTU1NTU1NjU0LmpwZw==
      • //static2.vergelijk.be/fotos/{{size}}/5/6/5/5/minions-pluchen-minion-30cm-met-harde-ogen-3-ass-55555655.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcmdlbGlqay5iZS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzUvNi81LzUvbWluaW9ucy1wbHVjaGVuLW1pbmlvbi0zMGNtLW1ldC1oYXJkZS1vZ2VuLTMtYXNzLTU1NTU1NjU1LmpwZw==
      minions Pluchen Minion 30cm met Harde ogen 3 ass (1)
      minions Pluchen Minion 30cm met Harde ogen 3 ass
      Voordeeldrogisterij Voordeeldrogisterij
      19.98, 2d (offer_sdt_2_days)
      Voordeeldrogisterij Voordeeldrogisterij
      19.98, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Steiff DEFAULT
        • steiff
      • Knuffeldier DEFAULT
        • knuffeldier
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • minions (minions)
      • Bumba (bumba)
      • Jellycat (jellycat)
      • Ty (ty)
      • Nijntje (nijntje)
      • Anne Claire Petit (anne_claire_petit)
      • Ariel (ariel)
      • Baby Annabell (baby_annabell)
      • Baby's only (baby_s_only)
      • Babysun (babysun)
      • BamBam (bambam)
      • Baninni (baninni)
      • Barbie (barbie)
      • bart smit (bart_smit)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Beluga (beluga)
      • Bibib (bibib)
      • BLOOMINGVILLE (bloomingville)
      • Candide (candide)
      • Carletto Deutschland (carletto_deutschland)
      • Chicco (chicco)
      • Cloud B (cloud_b)
      • Coppenrath Verlag (coppenrath_verlag)
      • Deglingos (deglingos)
      • Difrax (difrax)
      • Disney (disney)
      • done by deer (done_by_deer)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dushi (dushi)
      • Ebulobo (ebulobo)
      • Esthex (esthex)
      • Fatboy (fatboy)
      • Fehn (fehn)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Fur Real Friends (fur_real_friends)
      • furreal friends (furreal_friends)
      • Glow2b (glow2b)
      • Götz (go_tz)
      • Haba (haba)
      • Happy horse (happy_horse)
      • happy nappers (happy_nappers)
      • Happy people (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hcm Kinzel Gmbh (hcm_kinzel_gmbh)
      • intertoys (intertoys)
      • Jollein (jollein)
      • K-nuffel (k_nuffel)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • Kaethe kruse (kaethe_kruse)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kapla (kapla)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Lässig (la_ssig)
      • lamaze (lamaze)
      • Legler (legler)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Lief! (lief_)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Marco polo (marco_polo)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • melissa & doug (melissa_amp_doug)
      • Merkloos (merkloos)
      • Micki (micki)
      • Mini Labo (mini_labo)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • Monchhichi Aapjes (monchhichi_aapjes)
      • Monster High (monster_high)
      • nattou (nattou)
      • Nici (nici)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • none (none)
      • Noukies (noukies)
      • Ob Designs (ob_designs)
      • OEM (oem)
      • Oops Speelgoed (oops_speelgoed)
      • Oyoy (oyoy)
      • P:Os Handels Gmbh (p_os_handels_gmbh)
      • Pabobo (pabobo)
      • Pehmolelut (pehmolelut)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Playdeal (playdeal)
      • Playgro (playgro)
      • Pst (pst)
      • Reer (reer)
      • Roba (roba)
      • Room Studio (room_studio)
      • Roommate (roommate)
      • Schmidt (schmidt)
      • Schmidt spiele (schmidt_spiele)
      • Sebra (sebra)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • simba-dickie (simba_dickie)
      • Simba Toys (simba_toys)
      • Skip hop (skip_hop)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin master (spin_master)
      • Spinmaster (spinmaster)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summer Infant (summer_infant)
      • Super mario (super_mario)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Teletubbies (teletubbies)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tomy (tomy)
      • Top model (top_model)
      • Trunki (trunki)
      • Ty Beanie (ty_beanie)
      • Ty Beanie Boo (ty_beanie_boo)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vivid (vivid)
      • Volatile (volatile)
      • Vtech (vtech)
      • Vulli (vulli)
      • Warmies (warmies)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Win Green (win_green)
      • Winnie (winnie)
      • Winnie De Poeh (winnie_de_poeh)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Wwf (wwf)
      • Zapf (zapf)
      • Zapf creation (zapf_creation)
      • Zazu (zazu)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €21 (budget)
      • €21 - €26 (low)
      • €26 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Jongens en Meisjes (jongens_en_meisjes)
    • Type product (type_product):
      • Knuffeldier (knuffeldier)
    • Kleur product (kleur_product):
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Oranje (oranje)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Pluche (pluche)
      • Polyester (polyester)
    • Leeftijd vanaf jaar (leeftijd_vanaf_jaar):
      • 0.0 (leeftijd_vanaf_jaar_0.0)
      • 0.5 (leeftijd_vanaf_jaar_0.5)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be