x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er knuffels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Schmidt knuffel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in knuffel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Schmidt 4 x Knuffel Stripfiguur Pol (beer/ pinguin/ pelikaan)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159340914.jpg
      Schmidt Schmidt 4 x Knuffel Stripfiguur Pol (beer/ pinguin/ pelikaan) 4 x Knuffel Stripfiguur Pol (beer/ pinguin/ pelikaan) 4 x Knuffel Stripfiguur Pol (beer/ pinguin/ pelikaan) 4 x Knuffel Stripfiguur Pol (beer/ pinguin/ pelikaan) - van Schmidt in de categorie Knuffeldier. (1)
      Schmidt 4 x Knuffel Stripfiguur Pol (beer/ pinguin/ pelikaan)
      • 09789606210730
      1
      49.99 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Furreal DEFAULT
        • furreal
      • Steiff DEFAULT
        • steiff
    • Merk (brand):
      • Happy horse (happy_horse)
      • Jellycat (jellycat)
      • Ty (ty)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Warmies (warmies)
      • Nijntje (nijntje)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Acrobat (acrobat)
      • Ajax (ajax)
      • Animagic (animagic)
      • Animal planet (animal_planet)
      • Array (array)
      • Arti Casa (arti_casa)
      • Aurora (aurora)
      • Baby Born (baby_born)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Babyfehn (babyfehn)
      • Babys Only (babys_only)
      • Balvi (balvi)
      • BamBam (bambam)
      • BAMBOOM (bamboom)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Barbie (barbie)
      • Basic (basic)
      • Bayer (bayer)
      • Beeztees (beeztees)
      • Beleduc (beleduc)
      • Bieco (bieco)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bitten (bitten)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BronZartes (bronzartes)
      • Bumba (bumba)
      • Bush Baby (bush_baby)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • Candide (candide)
      • Caran d'Ache (caran_d_ache)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Cause (cause)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CLD DISTRIBUTION S.A. (cld_distribution_s_a_)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cloud B (cloud_b)
      • Coppenrath Verlag (coppenrath_verlag)
      • Corolle (corolle)
      • Cosmxpert (cosmxpert)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Covers & co (covers_co)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creotime (creotime)
      • DC Comics (dc_comics)
      • De Smurfen (de_smurfen)
      • Depesche (depesche)
      • Design Letters (design_letters)
      • Despicable Me (despicable_me)
      • Deuba (deuba)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Difrax (difrax)
      • Diinglisar (diinglisar)
      • Dino World (dino_world)
      • Disney (disney)
      • Disney baby (disney_baby)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Disney Pixar (disney_pixar)
      • Diverse (diverse)
      • Dolce (dolce)
      • Dolce Toys (dolce_toys)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Doodoo (doodoo)
      • Doomoo (doomoo)
      • Doudou et Compagnie (doudou_et_compagnie)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Egmont (egmont)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Eigen (eigen)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emoji (emoji)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Entertainment one (entertainment_one)
      • Esthex (esthex)
      • Fabelab (fabelab)
      • Famosa (famosa)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fehn (fehn)
      • Feisty Pets (feisty_pets)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Figurines (figurines)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fillikid (fillikid)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flow (flow)
      • Fortnite (fortnite)
      • Funko (funko)
      • FurReal (furreal)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • Gerardo`S Toys (gerardo_s_toys)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Gipsy (gipsy)
      • Global Affairs (global_affairs)
      • God Of War (god_of_war)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Gonher (gonher)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Gund (gund)
      • Götz (go_tz)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hansa (hansa)
      • Happy People (happy_people)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Haza (haza)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HEMA (hema)
      • HERMANN Teddy (hermann_teddy)
      • Heunec (heunec)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Huismerk (huismerk)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Ibello (ibello)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Inatura (inatura)
      • Ingenuity (ingenuity)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Izzybizzybee® (izzybizzybee_)
      • Jakks (jakks)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • Jemini (jemini)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jonotoys (jonotoys)
      • Joy toy (joy_toy)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Just dutch (just_dutch)
      • Just Entertainment (just_entertainment)
      • Just games (just_games)
      • K's kids (k_s_kids)
      • Kai (kai)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kamparo (kamparo)
      • Katie Loxton (katie_loxton)
      • Kerbl (kerbl)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kids Globe (kids_globe)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kikadu (kikadu)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kimano (kimano)
      • Kipling (kipling)
      • Klein (klein)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Kong (kong)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Label (label)
      • Lamaze (lamaze)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lansay (lansay)
      • Lassig (lassig)
      • Legler (legler)
      • Lelly (lelly)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Lewi (lewi)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lodger (lodger)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Luminou (luminou)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Luna (luna)
      • Lupine (lupine)
      • Lupus Electronics (lupus_electronics)
      • Maileg (maileg)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • Mathilde M (mathilde_m)
      • Mattel (mattel)
      • Maxx (maxx)
      • Me to You (me_to_you)
      • Me too (me_too)
      • Medisana (medisana)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Merchandising (merchandising)
      • Mga (mga)
      • Miko (miko)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Minecraft (minecraft)
      • Miniland (miniland)
      • Minions (minions)
      • Mojang (mojang)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • Mookie (mookie)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • My Teddy (my_teddy)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Natursutten (natursutten)
      • Neutral (neutral)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nintendo (nintendo)
      • Njoykids (njoykids)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Non-License (non_license)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Oball (oball)
      • Oops! (oops_)
      • Ootb (ootb)
      • Patch Pharma (patch_pharma)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Paws (paws)
      • Pebble (pebble)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Perfect petzzz (perfect_petzzz)
      • Pericles (pericles)
      • Perletti (perletti)
      • Petit Jour Paris (petit_jour_paris)
      • Philips AVENT (philips_avent)
      • PIKMI POPS (pikmi_pops)
      • Pioupiou & Merveilles (pioupiou_merveilles)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Play (play)
      • Playgro (playgro)
      • Playmobil (playmobil)
      • Playskool (playskool)
      • Playtime (playtime)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • PMS (pms)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Pomme pidou (pomme_pidou)
      • Ponycycle (ponycycle)
      • Pop (pop)
      • Print Pizzazz (print_pizzazz)
      • Private (private)
      • Punkymals (punkymals)
      • Puppy (puppy)
      • Pyramid (pyramid)
      • Quax (quax)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Real (real)
      • Reke (reke)
      • Roba (roba)
      • Roblox (roblox)
      • Roommate (roommate)
      • RoomMates (roommates)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubens Barn (rubens_barn)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Safari (safari)
      • Saro (saro)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Schmidt (schmidt)
      • Scratch (scratch)
      • Screenor (screenor)
      • Scruff-a-Luv (scruff_a_luv)
      • SCRUFFALUVS (scruffaluvs)
      • Sebra (sebra)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sevi (sevi)
      • Shimmeez (shimmeez)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simba Toys (simba_toys)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Simplygood (simplygood)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snuz (snuz)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spectron (spectron)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Square Enix (square_enix)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Studio Pets (studio_pets)
      • Suki (suki)
      • Suki Gifts (suki_gifts)
      • Super mario (super_mario)
      • Super Wings (super_wings)
      • Tactic (tactic)
      • Taftan (taftan)
      • Teddy HERMANN® (teddy_hermann_)
      • Tegu (tegu)
      • Teletubbies (teletubbies)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Together plus (together_plus)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Trixie (trixie)
      • Trudi (trudi)
      • Ty Beanie Boo (ty_beanie_boo)
      • Uatt (uatt)
      • Unique living (unique_living)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Universal (universal)
      • Universeel (universeel)
      • Usborne (usborne)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vervaco (vervaco)
      • Vib (vib)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Volatile (volatile)
      • Vtech (vtech)
      • Vulli (vulli)
      • Welliebellies (welliebellies)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • WHISBEAR (whisbear)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Wild&Soft (wild_soft)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woody (woody)
      • WowWee (wowwee)
      • WT trading (wt_trading)
      • WWF (wwf)
      • Ylvi & the Minimoomis (ylvi_the_minimoomis)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zapf (zapf)
      • Zazu (zazu)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Diersoort (diersoort):
      • Aap (aap)
      • Alpaca (alpaca)
      • Beer (beer)
      • Bever (bever)
      • Bij (bij)
      • Boerderijdier (boerderijdier)
      • Cavia (cavia)
      • Dinosaurus (dinosaurus)
      • Draak (draak)
      • Eekhoorn (eekhoorn)
      • Eend (eend)
      • Eenhoorn (eenhoorn)
      • Egel (egel)
      • Ezel (ezel)
      • Flamingo (flamingo)
      • Gans (gans)
      • Geit (geit)
      • Giraffe (giraffe)
      • Haai (haai)
      • Hamster (hamster)
      • Hond (hond)
      • IJsbeer (ijsbeer)
      • Kat (kat)
      • Kikker (kikker)
      • Kip (kip)
      • Koala (koala)
      • Koe (koe)
      • Konijn (konijn)
      • Krab (krab)
      • Kreeft (kreeft)
      • Krokodil (krokodil)
      • Lama (lama)
      • Leeuw (leeuw)
      • Lieveheersbeestje (lieveheersbeestje)
      • Luipaard (luipaard)
      • Mammoet (mammoet)
      • Mol (mol)
      • Muis (muis)
      • Neushoorn (neushoorn)
      • Nijlpaard (nijlpaard)
      • Octopus (octopus)
      • Olifant (olifant)
      • Orka (orka)
      • Paard (paard)
      • Panda (panda)
      • Pinguïn (pingui_n)
      • Rat (rat)
      • Roofdier (roofdier)
      • Rups (rups)
      • Schaap (schaap)
      • Schildpad (schildpad)
      • Slak (slak)
      • Slang (slang)
      • Stokstaartje (stokstaartje)
      • Struisvogel (struisvogel)
      • Tijger (tijger)
      • Varken (varken)
      • Vis (vis)
      • Vlinder (vlinder)
      • Vogel (vogel)
      • Vos (vos)
      • Walvis (walvis)
      • Zeedier (zeedier)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Multi kleuren (multi)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 0-6 maanden (0_6_maanden)
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4-6 jaar (4_6_jaar)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 maanden (6_12_maanden)
      • 7+ (7_)
      • 8-12 (8_12)
      • 9-12 (9_12)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 16+ (16_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Grootte (hoogte_cm):
      • < 15 cm (hoogte_cm_1)
      • 15 cm - 30 cm (hoogte_cm_2)
      • 30 cm - 90 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be