x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er knuffels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Skip Hop knuffel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in knuffel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Skip Hop Giraffe Safari Squeez Me Rattle Crocodile
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166443313.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124619298.jpg
      Skip Hop Skip Hop Giraffe Safari Squeez Me Rattle Crocodile Giraffe Safari Squeez Me Rattle Crocodile Giraffe Safari Squeez Me Rattle Crocodile Deze Krokodil van Skip Hop is een rammelaar en knijpspeeltje in 1. In zijn kop zit het rammeltje en als je in zijn buikje knijpt hoor je een grappig geluidje. De rammelaar is heerlijk zacht en dus ideaal voor je baby om mee te spelen. (1)
      Skip Hop Giraffe Safari Squeez Me Rattle Crocodile
      • 00879674014121
      2
      deal
      16.45 EUR
    • Skip Hop bandana buddies activity boek olifant bandana buddies activity knuffel olifant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159888650.jpg
      Skip Hop Skip Hop bandana buddies activity boek olifant bandana buddies activity knuffel olifant bandana buddies activity boek olifant bandana buddies activity knuffel olifant bandana buddies activity boek olifant bandana buddies activity knuffel olifant Bandana buddies activity boek olifant Dit boekje is een ideale manier om met jouw kleintje in interactie te treden. Vanaf de geboorte kan je samen met je kindje nieuwe texturen, kleuren en patronen gewaar worden en creëer samen een op en top jungleavontuur! Leeftijd:+0mnd Zachte textuur bandana bijtring Meerdere stoffen en texturen (1)
      Skip Hop bandana buddies activity boek olifant bandana buddies activity knuffel olifant
      • 00879674024984
      2
      29.95 EUR
    • Skip Hop Giraffe Safari Activity Toy Giraffe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160502514.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124547692.jpg
      Skip Hop Skip Hop Giraffe Safari Activity Toy Giraffe Giraffe Safari Activity Toy Giraffe Giraffe Safari Activity Toy Giraffe Een giraf met meerdere activiteiten mogelijkheden. Hij heeft een spiegel op zijn buik, zijn poten zijn een houten ring en een bijt speeltje. Deze zitten d.m.v. een stoffen koord aan elkaar vast en kunnen zo heen en weer geschoven worden. De Giraf heeft verschillende stoffen en materialen. Geschikt vanaf: 3 maanden Materiaal: Stof Afmeting: 24 x 16 (hxb) (1)
      Skip Hop Giraffe Safari Activity Toy Giraffe
      • 00879674014107
      1
      31.95 EUR
    • Skip Hop Treetop Friends - Dag en nacht
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159629511.jpg
      Skip Hop Skip Hop Treetop Friends - Dag en nacht Treetop Friends - Dag en nacht Treetop Friends - Dag en nacht Knuffel om het kindje het verschil te leren tussen dag en nacht (1)
      Skip Hop Treetop Friends - Dag en nacht
      • 00879674002647
      1
      21.95 EUR
    • Skip Hop Bijtspeelgoed - Tropical Paradise Sloth Jitter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145833729.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166449930.jpg
      Skip Hop Skip Hop Bijtspeelgoed - Tropical Paradise Sloth Jitter Bijtspeelgoed - Tropical Paradise Sloth Jitter Bijtspeelgoed - Tropical Paradise Sloth Jitter Met een zachte, slaperige luiaard die kiekeboe speelt in de bladeren, trilt en trilt deze tropische vriend wanneer het bladvormige bijtringspeelgoed wordt getrokken. Leuk thuis of onderweg - bevestig het gewoon aan je kinderwagen en houd de baby bezig en gelukkig terwijl je wandelt. Kenmerken: Leeftijden 0+ Pluche luiaard trilt en trilt wanneer het bijtringspeelgoed wordt getrokken Inclusief bladvormig bijtring speelgoed Wandelwagenring past gemakkelijk aan kinderwagens, dragers en meer Coörd... (1)
      Skip Hop Bijtspeelgoed - Tropical Paradise Sloth Jitter
      • 00816523028472
      1
      16.94 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Furreal DEFAULT
        • furreal
      • Steiff DEFAULT
        • steiff
    • Merk (brand):
      • Happy horse (happy_horse)
      • Jellycat (jellycat)
      • Ty (ty)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Warmies (warmies)
      • Nijntje (nijntje)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abystyle (abystyle)
      • Ado den haag (ado_den_haag)
      • Adora (adora)
      • AKA (aka)
      • Amigo (amigo)
      • AngelCare (angelcare)
      • Arditex (arditex)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • Aymax (aymax)
      • B-Line (b_line)
      • Baby Born (baby_born)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Baby Stella (baby_stella)
      • Babyfehn (babyfehn)
      • Babyono (babyono)
      • Baker Ross (baker_ross)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Barbie (barbie)
      • Bart Smit (bart_smit)
      • Base Toys (base_toys)
      • Basic (basic)
      • Bauer (bauer)
      • Bayer (bayer)
      • Beeztees (beeztees)
      • Berjuan (berjuan)
      • Bgs (bgs)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bitten (bitten)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blu-ray (blu_ray)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Boland (boland)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • BronZartes (bronzartes)
      • BT-Toys (bt_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Bumba (bumba)
      • Bush Baby (bush_baby)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • Candylab Toys (candylab_toys)
      • Caran d'Ache (caran_d_ache)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Cause (cause)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cloud B (cloud_b)
      • Coppenrath Verlag (coppenrath_verlag)
      • Coppens (coppens)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Countryfield (countryfield)
      • CozyTime (cozytime)
      • Crate Creatures (crate_creatures)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Depesche (depesche)
      • Despicable Me3 (despicable_me3)
      • Deuba (deuba)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Difrax (difrax)
      • Diinglisar (diinglisar)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Dolce (dolce)
      • Dolce Toys (dolce_toys)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Doodoo (doodoo)
      • Doomoo (doomoo)
      • Doudou et Compagnie (doudou_et_compagnie)
      • Easidream (easidream)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Egmont (egmont)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Epoch (epoch)
      • Esthex (esthex)
      • Fabelab (fabelab)
      • Falke (falke)
      • Famosa (famosa)
      • Fashy (fashy)
      • Fehn (fehn)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Figurines (figurines)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fingerlings (fingerlings)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flow (flow)
      • Fortnite (fortnite)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Funko POP! (funko_pop_)
      • FurReal (furreal)
      • Gaby (gaby)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Gaming heads (gaming_heads)
      • Gerardo's Toys (gerardo_s_toys)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Gipsy (gipsy)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Gosh! Designs (gosh_designs)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Gund (gund)
      • Götz (go_tz)
      • Haba (haba)
      • Hansa (hansa)
      • Happy People (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Haza (haza)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hello Little One (hello_little_one)
      • HEMA (hema)
      • HERMANN Teddy (hermann_teddy)
      • Heunec (heunec)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Huismerk (huismerk)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Inatura (inatura)
      • Ingenuity (ingenuity)
      • Invento (invento)
      • ISI Mini (isi_mini)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • Jemini (jemini)
      • JINX (jinx)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Joy toy (joy_toy)
      • Just dutch (just_dutch)
      • K-nuffel (k_nuffel)
      • K3 (k3)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kamparo (kamparo)
      • Keel Toys (keel_toys)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kids Globe (kids_globe)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kikadu (kikadu)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • King (king)
      • Kipling (kipling)
      • Klein (klein)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Kong (kong)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Label (label)
      • Lamaze (lamaze)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lassig (lassig)
      • Lelly (lelly)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Liewood (liewood)
      • Little Company (little_company)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lodger (lodger)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Luminou (luminou)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Luna (luna)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marsupilami (marsupilami)
      • Marvel (marvel)
      • Maxx (maxx)
      • Me to You (me_to_you)
      • Me too (me_too)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Merchandise (merchandise)
      • Merchandising (merchandising)
      • MGA Entertainment (mga_entertainment)
      • Micki (micki)
      • Miko (miko)
      • Miniland (miniland)
      • Minions (minions)
      • Mojang (mojang)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • Monzana (monzana)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • My Style Princess (my_style_princess)
      • My Teddy (my_teddy)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Neutral (neutral)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nintendo (nintendo)
      • Njoykids (njoykids)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Non-License (non_license)
      • None (none)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Noxxiez (noxxiez)
      • ORB (orb)
      • OTTO (otto)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • OYOY (oyoy)
      • Patch Pharma (patch_pharma)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pebble (pebble)
      • Perfect petzzz (perfect_petzzz)
      • Pericles (pericles)
      • Perletti (perletti)
      • Philips AVENT (philips_avent)
      • PIKMI POPS (pikmi_pops)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playtive Junior (playtive_junior)
      • PMS (pms)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Pomme pidou (pomme_pidou)
      • Ponycycle (ponycycle)
      • Pop (pop)
      • Prince Lionheart (prince_lionheart)
      • Puppy (puppy)
      • Quax (quax)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Reflecta (reflecta)
      • Reke (reke)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Rubens Barn (rubens_barn)
      • Safari (safari)
      • Sambro (sambro)
      • Sanrio (sanrio)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Saro (saro)
      • Screenor (screenor)
      • Sebra (sebra)
      • Sekalaiset (sekalaiset)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snukis (snukis)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spectron (spectron)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steffi (steffi)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suki Gifts (suki_gifts)
      • Super Mario (super_mario)
      • Super Wings (super_wings)
      • Tactic (tactic)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Taftan (taftan)
      • Tegu (tegu)
      • Telestore (telestore)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • The Muppets (the_muppets)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Together plus (together_plus)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tom (tom)
      • Tomy (tomy)
      • Trixie (trixie)
      • Trudi (trudi)
      • Ty Beanie Boo (ty_beanie_boo)
      • Ty knuffels (ty_knuffels)
      • Uatt (uatt)
      • Universal (universal)
      • Usborne (usborne)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vib (vib)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vinter & bloom (vinter_bloom)
      • Vivid (vivid)
      • Volatile (volatile)
      • Vtech (vtech)
      • Warner Bros Games (warner_bros_games)
      • Welliebellies (welliebellies)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Wickie De Viking (wickie_de_viking)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Wild&Soft (wild_soft)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • WWF (wwf)
      • Yellies (yellies)
      • Ylvi & the Minimoomis (ylvi_the_minimoomis)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zapf (zapf)
      • Zazu (zazu)
      • Zuru (zuru)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Multi kleuren (multi)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4-6 jaar (4_6_jaar)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 7+ (7_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Grootte (hoogte_cm):
      • < 8.5 cm (hoogte_cm_1)
      • 8.5 cm - 20 cm (hoogte_cm_2)
      • 20 cm - 28 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 28 cm (hoogte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be