x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er knuffels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Spin Master knuffel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in knuffel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Spin Master PRESENT PETS Interaktiivinen koiranpentu FANCY
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164866515.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164866517.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164866516.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164866522.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164866518.jpg
      Spin Master Spin Master PRESENT PETS Interaktiivinen koiranpentu FANCY PRESENT PETS Interaktiivinen koiranpentu FANCY PRESENT PETS Interaktiivinen koiranpentu FANCY Present Pets Fancy Puppy - Interactief speelgoeddier met meer dan 100 geluiden en acties (stijl kan variëren) - van Present Pets in de categorie Speelfiguur. (7)
      Spin Master PRESENT PETS Interaktiivinen koiranpentu FANCY
      • 00778988256619
      • 6051197
      1
      58.98 EUR
    • Spin Master Baby GUND Baby Toothpick-knuffel Liam de Lama, crèmekleurig, 30,5 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165866302.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161504422.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161504420.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161504421.jpg
      Spin Master Spin Master Baby GUND Baby Toothpick-knuffel Liam de Lama, crèmekleurig, 30,5 cm Baby GUND Baby Toothpick-knuffel Liam de Lama, crèmekleurig, 30,5 cm Baby GUND Baby Toothpick-knuffel Liam de Lama, crèmekleurig, 30,5 cm Van het huis van de traditionele firma GUND is deze unieke knuffelige Lama het ideale geschenk voor baby's vanaf de geboorte Dankzij de klemarmen en -poten en de schattige oren is de Lama voor kleine handen gemakkelijk vast te pakken De Lama is van hoogwaardig pluche met bijzonder zachte vulling hoogwaardig verwerkt Verschillende materialen nodigen uit om te voelen en te toetsen Inhoud: 1 Baby GUND pluche Lama, Fabrikant: Spin Master (1)
      Spin Master Baby GUND Baby Toothpick-knuffel Liam de Lama, crèmekleurig, 30,5 cm
      • 00778988477601
      • 6055525
      2
      13.33 EUR
    • Spin Master Angry Birds Figuur met Geluid Assorti
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159558630.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97464314.jpg
      Spin Master Spin Master Angry Birds Figuur met Geluid Assorti Angry Birds Figuur met Geluid Assorti Angry Birds Figuur met Geluid Assorti Angry Birds Figuur met Geluid Assorti - van Spin Master in de categorie Knuffeldier. (1)
      Spin Master Angry Birds Figuur met Geluid Assorti
      • 00778988217504
      2
      16.73 EUR
    • Spin Master Chubby Puppies Poedel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108908988.jpg
      Spin Master Spin Master Chubby Puppies Poedel Chubby Puppies Poedel Chubby Puppies Poedel Chubby Puppies Poedel - van Spin Master in de categorie Knuffeldier. (1)
      Spin Master Chubby Puppies Poedel
      • 00778988195130
      1
      24.99 EUR
    • Spin Master Knuffel Paw Patrol Zuma
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149924511.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149924516.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149924522.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149924518.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149924512.jpg
      Spin Master Spin Master Knuffel Paw Patrol Zuma Knuffel Paw Patrol Zuma Knuffel Paw Patrol Zuma Zachte pluchen knuffel van jouw favoriete Paw Patrol karakter. (1)
      Spin Master Knuffel Paw Patrol Zuma
      • 00778988066430
      • 6022630
      1
      21.43 EUR
    • Spin Master Plush Transformerende Knuffel Puppy
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153822586.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153822585.jpg
      Spin Master Spin Master Plush Transformerende Knuffel Puppy Plush Transformerende Knuffel Puppy Plush Transformerende Knuffel Puppy Twisty Petz Plush Transformerende Knuffel Puppy - van Twisty Petz in de categorie Knuffeldier. (1)
      Spin Master Plush Transformerende Knuffel Puppy
      • 00778988571651
      • 6054695
      1
      deal
      17.98 EUR
    • Spin Master Hatchimals Hatchimals Hatchtopia Life, 5 cm grote Hatchimal-knuffels met interactieve game, geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar (stijlen kunnen verschillen)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155769609.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155769612.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155769610.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155769615.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155769616.jpg
      Spin Master Spin Master Hatchimals Hatchimals Hatchtopia Life, 5 cm grote Hatchimal-knuffels met interactieve game, geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar (stijlen kunnen verschillen) Hatchimals Hatchimals Hatchtopia Life, 5 cm grote Hatchimal-knuffels met interactieve game, geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar (stijlen kunnen verschillen) Hatchimals Hatchimals Hatchtopia Life, 5 cm grote Hatchimal-knuffels met interactieve game, geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar (stijlen kunnen verschillen) (1)
      Spin Master Hatchimals Hatchimals Hatchtopia Life, 5 cm grote Hatchimal-knuffels met interactieve game, geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar (stijlen kunnen verschillen)
      • 00778988562857
      • 6047224
      1
      23.95 EUR
    • Spin Master Squeeze & Growl Toothless knuffel 25 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156396971.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156396976.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156396975.jpg
      Spin Master Spin Master Squeeze & Growl Toothless knuffel 25 cm Squeeze & Growl Toothless knuffel 25 cm Squeeze & Growl Toothless knuffel 25 cm DreamWorks Dragons Squeeze & Growl Toothless drakenknuffel van 25 cm met geluid - van Hoe Tem Je een Draak in de categorie Knuffeldier. (1)
      Spin Master Squeeze & Growl Toothless knuffel 25 cm
      • 00778988189405
      • 6046841
      1
      deal
      29.99 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Furreal DEFAULT
        • furreal
      • Steiff DEFAULT
        • steiff
    • Merk (brand):
      • Happy horse (happy_horse)
      • Jellycat (jellycat)
      • Ty (ty)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Warmies (warmies)
      • Nijntje (nijntje)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Acrobat (acrobat)
      • Animagic (animagic)
      • Arditex (arditex)
      • Array (array)
      • Aurora (aurora)
      • Aymax (aymax)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babyfehn (babyfehn)
      • Babys Only (babys_only)
      • BamBam (bambam)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Barbie (barbie)
      • Basic (basic)
      • Bayer (bayer)
      • Beeztees (beeztees)
      • Berjuan (berjuan)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bitten (bitten)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blue Lagoon (blue_lagoon)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bumba (bumba)
      • Bush Baby (bush_baby)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • Cables To Go (cables_to_go)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CLD Distribution S.A. (cld_distribution_s_a_)
      • Clementoni (clementoni)
      • Coppenrath Verlag (coppenrath_verlag)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Covers & co (covers_co)
      • Crate Creatures (crate_creatures)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Depesche (depesche)
      • Despicable Me (despicable_me)
      • Deuba (deuba)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Difrax (difrax)
      • Diinglisar (diinglisar)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Diverse (diverse)
      • Dolce (dolce)
      • Dolce Toys (dolce_toys)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Doodoo (doodoo)
      • Doomoo (doomoo)
      • Doudou et Compagnie (doudou_et_compagnie)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Egmont (egmont)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Eigen (eigen)
      • Entertainment one (entertainment_one)
      • Esthex (esthex)
      • Fabelab (fabelab)
      • Famosa (famosa)
      • Fehn (fehn)
      • Feisty Pets (feisty_pets)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Figurines (figurines)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flow (flow)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Funko POP! (funko_pop_)
      • FurReal (furreal)
      • Gaby (gaby)
      • Gaming heads (gaming_heads)
      • Gear2Play (gear2play)
      • Gerardo`S Toys (gerardo_s_toys)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • Gipsy (gipsy)
      • Global Affairs (global_affairs)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Gonher (gonher)
      • Gosh! Designs (gosh_designs)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Gund (gund)
      • Götz (go_tz)
      • Haba (haba)
      • Hansa (hansa)
      • Happy People (happy_people)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Haza (haza)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HEMA (hema)
      • HERMANN Teddy (hermann_teddy)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Huismerk (huismerk)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Inatura (inatura)
      • Ingenuity (ingenuity)
      • Izzybizzybee® (izzybizzybee_)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • Jemini (jemini)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jonotoys (jonotoys)
      • Joy toy (joy_toy)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Just dutch (just_dutch)
      • K3 (k3)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kamparo (kamparo)
      • Keel Toys (keel_toys)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kids Globe (kids_globe)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kikadu (kikadu)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kimano (kimano)
      • Kipling (kipling)
      • Klein (klein)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Kong (kong)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Label (label)
      • Lamaze (lamaze)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lelly (lelly)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Lewi (lewi)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Liewood (liewood)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lodger (lodger)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Luminou (luminou)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Luna (luna)
      • Lupus Electronics (lupus_electronics)
      • Makro (makro)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • Mattel (mattel)
      • Maxx (maxx)
      • Me to You (me_to_you)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Merchandising (merchandising)
      • Minecraft (minecraft)
      • Miniland (miniland)
      • Mojang (mojang)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • Mookie (mookie)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • My Teddy (my_teddy)
      • Nampook (nampook)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Neutral (neutral)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nintendo (nintendo)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Non-License (non_license)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Our Generation (our_generation)
      • Pebble (pebble)
      • Perfect petzzz (perfect_petzzz)
      • Pericles (pericles)
      • Philips AVENT (philips_avent)
      • PIKMI POPS (pikmi_pops)
      • Pioupiou & Merveilles (pioupiou_merveilles)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Playgro (playgro)
      • Playmobil (playmobil)
      • Playskool (playskool)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • PMS (pms)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Pomme pidou (pomme_pidou)
      • Pop (pop)
      • Puppy (puppy)
      • Quax (quax)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Reke (reke)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Rubens Barn (rubens_barn)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Safari (safari)
      • Saro (saro)
      • Schleich (schleich)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simba Toys (simba_toys)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snuz (snuz)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Sportx (sportx)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Suki (suki)
      • Suki Gifts (suki_gifts)
      • Super Mario (super_mario)
      • Super Wings (super_wings)
      • Tactic (tactic)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Taftan (taftan)
      • Teddy HERMANN® (teddy_hermann_)
      • Tegu (tegu)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Together plus (together_plus)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tom (tom)
      • Tomy (tomy)
      • Trixie (trixie)
      • Trudi (trudi)
      • Trust (trust)
      • Ty Beanie Boo (ty_beanie_boo)
      • Uatt (uatt)
      • Universal (universal)
      • Universeel (universeel)
      • Usborne (usborne)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vervaco (vervaco)
      • Vib (vib)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vtech (vtech)
      • Welliebellies (welliebellies)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Wild&Soft (wild_soft)
      • Wise-Pet (wise_pet)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zapf (zapf)
      • Zazu (zazu)
      • Zorgenvriendjes (zorgenvriendjes)
      • Zuru (zuru)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Multi kleuren (multi)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 0-6 maanden (0_6_maanden)
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4-6 jaar (4_6_jaar)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 maanden (6_12_maanden)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8-12 (8_12)
      • 9-12 (9_12)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 16+ (16_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gel (gel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Grootte (hoogte_cm):
      • < 15 cm (hoogte_cm_1)
      • 15 cm - 30 cm (hoogte_cm_2)
      • 30 cm - 70 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 70 cm (hoogte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be