x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er knuffels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trixie knuffel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in knuffel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Trixie - Handpop - Mrs. Elephant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171595516.jpg
      Trixie Trixie - Handpop - Mrs. Elephant - Handpop - Mrs. Elephant - Handpop - Mrs. Elephant Stimuleer de verbeelding van je kleintje met deze schattige handpop Mrs. Elephant. Het houdt ervan om te spelen, te knuffelen en te entertainen. Verzin de meest geweldige verhalen waardoor je kind een nieuwe, fascinerende wereld ontdekt. Materiaal: Twill: 100% katoen / Corduroy: 100% polyester / Jersey: 57% katoen - 38% bamboe - 5% elastaan / Vulling: 100% polyester Afmetingen: 28 cm x 21 cm (1)
      Trixie - Handpop - Mrs. Elephant
      • 05400858242891
      2
      deal
      26.90 EUR
    • Trixie Speelknuffel Mr. Polar Bear 29 Cm Katoen/polyester Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146474566.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159683228.jpg
      Trixie Trixie Speelknuffel Mr. Polar Bear 29 Cm Katoen/polyester Groen Speelknuffel Mr. Polar Bear 29 Cm Katoen/polyester Groen Speelknuffel Mr. Polar Bear 29 Cm Katoen/polyester Groen Trixie Mr. Polar Bear speelknuffel Tijdens het spelen met Mr. Polar Bear speelknuffel van Trixie zal je kindje genieten van het ontdekken van alle verschillende zintuigen. Het belletje rammelen, spelen met zijn harige staart of grappige gezichten maken in de spiegel. Los van de speelse leerervaring, ook een ontzettende schattige ijsberen knuffel voor de kinderen, met bijtring voor doorkomende tandjes. Specificaties: Geslacht: junior Kleur: roze Afmetingen: 29 cm Materiaal voorkant: 100% katoe... (1)
      Trixie Speelknuffel Mr. Polar Bear 29 Cm Katoen/polyester Groen
      • 05400858242624
      2
      deal
      34.90 EUR
    • Trixie - Knuffeldoekje - Mrs. Elephant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146474503.jpg
      Trixie Trixie - Knuffeldoekje - Mrs. Elephant - Knuffeldoekje - Mrs. Elephant - Knuffeldoekje - Mrs. Elephant Trixie Mrs. Elephant knuffeldoekje Een zacht en vriendelijke olifanten gezichtje om al je eerste avonturen mee te delen. Hang de fopspeen aan de handige knoop, zodat je deze trouwe vriend ook nooit uit het oog verliest. Specificaties: Geslacht: junior Kleur: blauw Afmetingen doekje: 40 cm diameter Afmetingen hoofd: 7 x 7 cm Materiaal dekentje: textiel Materiaal hoofd: katoen/textiel (1)
      Trixie - Knuffeldoekje - Mrs. Elephant
      • 05400858242815
      1
      deal
      26.90 EUR
    • Trixie - Handpop - Mr. Fox
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171580761.jpg
      Trixie Trixie - Handpop - Mr. Fox - Handpop - Mr. Fox - Handpop - Mr. Fox Stimuleer de verbeelding van je kleintje met deze schattige handpop Mr. Fox. Het houdt ervan om te spelen, te knuffelen en te entertainen. Verzin de meest geweldige verhalen waardoor je kind een nieuwe, fascinerende wereld ontdekt. Materiaal: Twill: 100% katoen / Corduroy: 100% polyester / Jersey: 57% katoen - 38% bamboe - 5% elastaan / Vulling: 100% polyester Afmetingen: 28 cm x 21 cm (1)
      Trixie - Handpop - Mr. Fox
      • 05400858242792
      1
      24.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Furreal DEFAULT
        • furreal
      • Steiff DEFAULT
        • steiff
    • Merk (brand):
      • Happy horse (happy_horse)
      • Jellycat (jellycat)
      • Ty (ty)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Warmies (warmies)
      • Nijntje (nijntje)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Abystyle (abystyle)
      • Ado den haag (ado_den_haag)
      • Adora (adora)
      • AKA (aka)
      • Amigo (amigo)
      • AngelCare (angelcare)
      • Animagic (animagic)
      • Arditex (arditex)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • Aymax (aymax)
      • Baby Born (baby_born)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Baby Stella (baby_stella)
      • Babyfehn (babyfehn)
      • Babyono (babyono)
      • Baker Ross (baker_ross)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Barbie (barbie)
      • Bart Smit (bart_smit)
      • Base Toys (base_toys)
      • Basic (basic)
      • Bauer (bauer)
      • Bayer (bayer)
      • Beeztees (beeztees)
      • Bellatio (bellatio)
      • Berjuan (berjuan)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bitten (bitten)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blu-ray (blu_ray)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Boland (boland)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • BRIO (brio)
      • BronZartes (bronzartes)
      • BT-Toys (bt_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Bumba (bumba)
      • Bush Baby (bush_baby)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • Candylab Toys (candylab_toys)
      • Caran d'Ache (caran_d_ache)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Cause (cause)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cloud B (cloud_b)
      • Coppenrath Verlag (coppenrath_verlag)
      • Coppens (coppens)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Countryfield (countryfield)
      • CozyTime (cozytime)
      • Crate Creatures (crate_creatures)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Depesche (depesche)
      • Despicable Me3 (despicable_me3)
      • Deuba (deuba)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Difrax (difrax)
      • Diinglisar (diinglisar)
      • Disney (disney)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • Dolce (dolce)
      • Dolce Toys (dolce_toys)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Doodoo (doodoo)
      • Doomoo (doomoo)
      • Doudou et Compagnie (doudou_et_compagnie)
      • Easidream (easidream)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Egmont (egmont)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Entertainment one (entertainment_one)
      • Epoch (epoch)
      • Esthex (esthex)
      • Fabelab (fabelab)
      • Falke (falke)
      • Famosa (famosa)
      • Fashy (fashy)
      • Fehn (fehn)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Figurines (figurines)
      • Filibabba (filibabba)
      • Fingerlings (fingerlings)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flow (flow)
      • Franck & fischer (franck_fischer)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Funko POP! (funko_pop_)
      • FurReal (furreal)
      • Gaby (gaby)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Gaming heads (gaming_heads)
      • Gerardo's Toys (gerardo_s_toys)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Gipsy (gipsy)
      • Global Affairs (global_affairs)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Gosh! Designs (gosh_designs)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Gund (gund)
      • Götz (go_tz)
      • Haba (haba)
      • Hansa (hansa)
      • Happy People (happy_people)
      • Hasbro (hasbro)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Haza (haza)
      • Heless (heless)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hello Little One (hello_little_one)
      • HEMA (hema)
      • HERMANN Teddy (hermann_teddy)
      • Heunec (heunec)
      • Hortus (hortus)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Huismerk (huismerk)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Inatura (inatura)
      • Ingenuity (ingenuity)
      • Invento (invento)
      • ISI Mini (isi_mini)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • Jemini (jemini)
      • JINX (jinx)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Joy toy (joy_toy)
      • Just dutch (just_dutch)
      • K-nuffel (k_nuffel)
      • K3 (k3)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kamparo (kamparo)
      • Keel Toys (keel_toys)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kids Globe (kids_globe)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kikadu (kikadu)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipling (kipling)
      • Klein (klein)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Kong (kong)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Label (label)
      • Lamaze (lamaze)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lassig (lassig)
      • Lelly (lelly)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Little Company (little_company)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lodger (lodger)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Luminou (luminou)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Luna (luna)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marsupilami (marsupilami)
      • Marvel (marvel)
      • Maxx (maxx)
      • Me to You (me_to_you)
      • Me too (me_too)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Merchandise (merchandise)
      • Merchandising (merchandising)
      • Micki (micki)
      • Miniland (miniland)
      • Minions (minions)
      • Mojang (mojang)
      • Monchhichi (monchhichi)
      • Monzana (monzana)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • My Style Princess (my_style_princess)
      • My Teddy (my_teddy)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Neutral (neutral)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nicotoy (nicotoy)
      • Nintendo (nintendo)
      • Njoykids (njoykids)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Non-License (non_license)
      • None (none)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Noxxiez (noxxiez)
      • ORB (orb)
      • OTTO (otto)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • OYOY (oyoy)
      • Patch Pharma (patch_pharma)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pebble (pebble)
      • Perfect petzzz (perfect_petzzz)
      • Pericles (pericles)
      • Perletti (perletti)
      • Philips AVENT (philips_avent)
      • PIKMI POPS (pikmi_pops)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playtive Junior (playtive_junior)
      • PMS (pms)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Pomme pidou (pomme_pidou)
      • Ponycycle (ponycycle)
      • Pop (pop)
      • Prince Lionheart (prince_lionheart)
      • Puppy (puppy)
      • Quax (quax)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Reflecta (reflecta)
      • Reke (reke)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Rubens Barn (rubens_barn)
      • Safari (safari)
      • Sambro (sambro)
      • Sanrio (sanrio)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Saro (saro)
      • Screenor (screenor)
      • Sebra (sebra)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snukis (snukis)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spectron (spectron)
      • Spiegelburg (spiegelburg)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steffi (steffi)
      • Steiff (steiff)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Super Mario (super_mario)
      • Super Wings (super_wings)
      • Tactic (tactic)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Taftan (taftan)
      • Tegu (tegu)
      • Telestore (telestore)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • The Muppets (the_muppets)
      • The Secret Life of Pets (the_secret_life_of_pets)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • TOGETHER (together)
      • Together plus (together_plus)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tom (tom)
      • Tomy (tomy)
      • Trixie (trixie)
      • Trudi (trudi)
      • Ty Beanie Boo (ty_beanie_boo)
      • Ty knuffels (ty_knuffels)
      • Uatt (uatt)
      • Universal (universal)
      • Usborne (usborne)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Verhaak (verhaak)
      • Vib (vib)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vinter & bloom (vinter_bloom)
      • Vivid (vivid)
      • Volatile (volatile)
      • Vtech (vtech)
      • Warner Bros Games (warner_bros_games)
      • Welliebellies (welliebellies)
      • Wereld natuur fonds (wereld_natuur_fonds)
      • Wickie De Viking (wickie_de_viking)
      • Wild republic (wild_republic)
      • Wild&Soft (wild_soft)
      • Wnf (wnf)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • WWF (wwf)
      • Yellies (yellies)
      • Ylvi & the Minimoomis (ylvi_the_minimoomis)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zapf (zapf)
      • Zazu (zazu)
      • Zuru (zuru)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Multi kleuren (multi)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4-6 jaar (4_6_jaar)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 7+ (7_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Grootte (hoogte_cm):
      • < 8.5 cm (hoogte_cm_1)
      • 8.5 cm - 20 cm (hoogte_cm_2)
      • 20 cm - 28 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 28 cm (hoogte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be